NaturaDry
טיפול המונע הזעת יתר

  שם

  טלפון

  נושא הפנייה

  הודעה  הסרת שיער בלייזר


  הסרת השיער בלייזר הוא תחום שנולד מתוך הצורך להשתחרר מההשתעבדות האינסופית להסרת השיער המיותר מהגוף על ידי גילוח, מריטה בשעווה ועוד, וסיום ההכנות לקראת כל ביקור בים, דייט, וכל חשיפה אחרת של הגוף.

  תחום הסרת השיער נפוץ גם אצל נשים וגם אצל גברים, ושיעור מסירי השיער הגברים רק עולה עם השנים. טיפולים באמצעות קרן אור הם למעשה חימום של זקיק השיער כשעודנו מחובר לפקעת (הכיס בו הוא צומח) עד לטמפרטורה חמה דייה בכדי לגרום לנזק בלתי הפיך לפקעת, כך שלעולם לא תוכל להפיק שיער חדש.
  זהו תהליך מורכב ומצריך ידע וניסיון רב שיידע להתאים את עוצמת הטיפול לגוון העור והשיער של המטופל, ומכשור ממוקד ובעל עוצמה מספקת בכדי לגרום לפגוע לצמיתות בתהליך ייצור השיער ולא רק להחליש אותה. אנרגיה חלשה מידי עשויה רק להחליש את הזקיק ואף לגרום להצמחת פלומה שאינה ניתנת לטיפול, ואנרגיה חזקה מידי עלולה לגרום לנזק לעור.
  לכן, יש מספר דברים שכדאי לבדוק לפני כל טיפול של הורדת שיער. בנאטורפיל מפעילי מכשירי הלייזר הם רופאים, אחיות, וכן בעלי השכלה רפואית שאינה מוכרת בישראל המיומנים בטיפולי הסרה של שיער, שעברו הסמכה על ידי היצרן.


  מכשירי לייזר


  המכשיר היעיל ביותר להסרת השיער הוא מכשיר הלייזר.
  באמצעות הלייזר ניתן להשיג את התוצאה הטובה ביותר בשל העוצמה האדירה שמפיק המכשיר. עלויות רכישה ואחזקה יקרות מאוד של מכשיר לייזר גרמו למציאת חלופות זולות יותר כגון מכשירי אי פי אל ומכשירי אינפרא הזולים באופן משמעותי ממכשיר הלייזר, אולם נדרשת כמות גדולה יותר של טיפולים בכדי להשיג את התוצאה, ולא תמיד מצליחים המכשירים הזולים להסיר באמת את השיער.
  בנאטורפיל נעשה שימוש אך ורק במכשירי לייזר, מכשיר  ה"סופרנו" ומכשיר ה"סופרנו טיטניום" ובכל אחד מסניפי החברה נמצא מכשיר זמין. מכשירים אלו הם המכשירים היחידים שהוכיחו את יעילותם לאורך שנים בתחום הסרת השיער.


  סופרנו טיטניום

  הסרת שיער בלייזר

  טיפול באמצעות לייזר קר "SopranoTitanium" מבית Alma

  מכשיר ה”soprano Titanium” הוא מכשיר חדשני מבית alma
  לסופרנו טיטניום שלושה לייזרים בידית אחת בגודל 4 ס"מ  (שלושה אורכי גל בידית אחת 755nm+810nm+1064nm).
  טיפול ממוקד בעומקים שונים של העור,  השגת טיפול עם תוצאות קליניות מוכחות.
  שיטה להסרת שיער בטוחה לכל גווני העור, כולל עור כהה ושזוף.
  בנוסף Facial Tip  לטיפול באזורים "קשים" להגעה –אוזניים ונחיריים.

  איכות חיים בטיפולי הסרת שיער בלייזר באמצעות מכשיר הטיטניום עם לייזר מקורר לטיפול נוח ונעים


  נתונים טכניים

  סופרנו

  הסרת שיער בלייזר

  הורדת שיער בלייזר באמצעות "סופרנו"

  מכשיר ה"סופראנו" מתאים לרוב סוגי העור ולשיער כהה. המכשיר עובד בטווח אורך הגל האידאלי להורדת שיער שהוא 810 ננומטר ובעזרת תכונה בלעדית למכשיר זה ניתן לקבל טיפול בעל עוצמה אך בחשיפה נמוכה יותר לכאב.
  במקום לשגר פולס בודד ועוצמתי, משגר המכשיר 10 פולסים בשניה ועל ידי כך מגיע המטופל לתוצאה הרצויה עם פחות כאב. המטמר של המכשיר מצוייד בקירור פנימי כפול המסייע בהפחתת הכאב, מגן על העור באזור המטופל על ידי קירור האפידרמיס ומקנה למטופל הרגשה נוחה יותר.


  נתונים טכניים

   הסרת שיער
  הסרת שיער

  פורום הסרת שיער באמצעות לייזר

  שאלות ותשובות על טיפולים בלייזר.

  הטיפול בלייזר בנאטורפיל משלב טכנולוגיה מתקדמת, מקצוענות בתחום ויחס אישי לכל לקוח. ניתן לגשת לטיפולים בכל אחד מ-23 סניפי נאטורפיל בפריסה ארצית.
  בפורום תוכלו לשאול שאלות ומומחי נאטורפיל בתחום הסרת השיער בלייזר יחזרו אליכם עם תשובה בהקדם האפשרי.

  תשאלו את השאלה שלכם!


  לשאלות ותשובות לחץ כאן


  שאלות נפוצות


  • מה זה לייזר ואיך מסירים אתו שיער?
  • למה צריך לעשות סדרה של הטיפולים להורדת שיער?
  • האם הסרת השיער בלייזר מתאימה לבעלי עור כהה?
  • איך צריך להתכונן לטיפול?
  • מה הסיכונים?
  • מה מחיר הטיפולים?
  • האם ניתן להסיר שיער לצמיתות?
  • האם ניתן לבצע טיפולי לייזר בפנים?
  מה זה לייזר ואיך מסירים אתו שיער?

  לייזר הוא התקן הפולט אור קוהרנטי, מונוכרומטי ומקביל . קיימים כמה סוגים של לייזרים ומשתמשים בטכנולוגיית לייזר בתחומים שונים.

  המכשיר הראשון להסרת השיער בלייזר הומצא על ידי ברי ג'יי בשנת 1979, אבל רק בשנת 1997 מכשיר לייזר להרחקת שיער קיבל אישור סופי של FDA ומהר מאוד כבש את העולם. קרן הלייזר עובר דרך העור, נספג באזור של זקיק שיער שהוא כהה יותר והופך לאנרגיית חום שהורסת אותו. היום קיימים 2 סוגים של מכשירים מסוג זה.

  למה צריך לעשות סדרה של הטיפולים להורדת שיער?

  לפי מחזור צמיחת השיער הטבעי לא כל השערות נמצאות בשלב הגדילה באותו רגע וחלק מזקיקי השיער נשארים במצב רדום ולא ניתן להסירם. הטיפולים מתבצעים לפי קצב צמיחת השיער הממוצע לאזור זה, מומלץ לבצע סדרת הטיפולים המומלצת לאזור.

  בדרך כלל הסרת השיער בלייזר לגברים דורשת יותר טיפולים, במקרה של צמיחת שיער גוף מסיבית יותר מהרגיל, כמות הטיפולים יכולה להיות גדולה מהממוצע.

  האם הסרת השיער בלייזר מתאימה לבעלי עור כהה?

  רק לפני כמה שנים יצא ואושר לשימוש מכשיר חדשני שמתאים להסרת השיער בלייזר לבעלי עור כהה. המכשיר פועל בתדירות פולסים גבוהה מאוד בעוצמה חלשה יותר. במכשיר זה ניתן להתאים אורך הגל לגוון העור והשיער באופן אישי ולהסיר שיער מעור ככה יותר.

  איך צריך להתכונן לטיפול?

  לפני ההליך מומלץ לא להשתזף, אסור לבצע טיפולי לייזר על עור אדמדם אחרי השיזוף. לפני הטיפול יש לגלח את אזור הטיפול ובמקרה של הסרת השיער בבית השחי אין להשתמש בדאודורנט. אחרי הטיפול ייתכן תחושה של גירוד קל באזור שחולף אחרי זמן קצר.

  מה הסיכונים?

  הורדת שיער ע"י לייזר הינה שיטה חדשנית ויעילה ביותר להסרת שיער. טיפול שבוצע נכון בטוח מאוד ובדרך כלל עובר ללא תופעות הלוואי. בזמן הטיפול יכולים להרגיש עקיצות של חימום זקיק השיער בלייזר, אלה הרגישות שונה באזורים שונים בגוף.

  עדיף לא לבצע טיפולי לייזר לילדים מתחת לגיל 15, נשים בהיריון, נשים שעוברות טיפולי הפרייה, חולי אפילפסיה, מחלות נפשיות, מחלות עור שונות ועוד. חל אסור לבצע טיפולים אלה בחולי סרטן.

  מה מחיר הטיפולים?

  מדובר בטיפול שיאפשר לפתור את הבעיה של שיער המיותר ולוותר על גילוח הגוף ושעווה!

  היא מתבצעת בסדרת טיפולים, ובאותה מידה ניתן לרכוש גם טיפול בודד לפי הצורך. לכל אזור בגוף קיים מחירון המשתנה לפי מבנה גוף של מטופל וצפיפות צמיחת השיער באזור הטיפול. לכן כשמדובר על עלות הורדת שיער המחיר תמיד יחסי. רשת נאטורפיל מציעה ללקוחותיה מבצעים שונים בתחום הסרת השיער שיכולים להוזיל את הטיפול.

  כדי לברר כמה עולה סדרת טיפולים פנו ליועצת הסניף וקבלו ההצעה המשתלמת עבורכם.

  האם ניתן להסיר שיער לצמיתות?

  לא! המושג הסרת שיער לצמיתות הוא אינו נכון. השיער הוא חלק מהגוף שכל הזמן משתנה, התאים מתחדשים, פעילות הורמונלית בגוף משתנה בגלל הגיל, סטרס או מחלות שונות, תמיד יכול לקרוא המצב שהשיער יתחיל לצמוח שוב, או שיער פלומתי יהפוך לשחור ועבה. נכון לדבר על הורדת שיער או דילול משמעותי לאורך זמן ולא על הרחקת שיער לצמיתות.

  האם ניתן לבצע טיפולי לייזר בפנים?

  כן. הסרת שיער בלייזר באזור הפנים מתבצעת עם ראש מיוחד לטיפולי פנים.
  לנשים ניתן להסיר שיער מאזור השפם, פאות וסנטר. לגברים ניתן לבצע טיפולים בצידי האף, עצמות לחיים, בין הגבות, צוואר ובחלק החיצוני של האוזניים.

  לא ניתן לבצע טיפולי לייזר באזורים הקרובים לעיניים ולמצח.  לקראת הפגישה שלנו..

  כמה עובדות חשובות בנושא הסרת שיער בלייזר..

  הסרת השיער באמצעות לייזר הפך להיות טיפול נפוץ מאוד בעולם בכלל ובישראל בפרט. הטיפול נפוץ לא רק בקרב נשים, אלא גם בקרב גברים שחולשים על כ-40% מנפח הטיפולים. סקרים קובעים ש-54% מהנשים בגילאי 18-34 נרתעים משיער גוף אצל גברים, והאחוז גבוה בהרבה בקרב רתיעת גברים משיער גוף אצל נשים. ישנן שיטות נוספות להסרת שיער …


  להמשך הכתבה

  מילון מונחים

  מונחים של הסרת שיער בלייזר

  בענף הסרת השיער בלייזר משתמשים במונחים המקצועיים להסביר את התהליך ומטרות הטיפול, כגון : מבנה שיער, זקיקי שיער, שלבי גדילה של שיער, סוגי שיער, טכניקות של הסרת שיער, אבחון התאמה לסוג טיפול זה ועוד..
  מילון המונחים מפרט את הטרמינולוגיה המקובלת בתחום הטיפולים בלייזר כולל הסבר על כל מונח.


  למילון מונחים לחץ כאן

  טיפולי לייזר מבצעים והנחות


  טיפולי לייזר מבצעים והנחות


  הסרת שיער בלייזר במתנה
  חבר מביא חבר

  הסרת שיער בלייזר

  מבצע חבר מביא חבר


  מתנה על כל חבר שיצטרף למשפחת נאטורפיל


  מבצע הסרת שיער בלייזר
  מבצע הסרת שיער בלייזר

  הסרת שיער בלייזר

  מבצע הסרת שיער


  מבצע מדהים להסרת שיער ע"י לייזר!  מאמרים בנושא הסרת שיער  הסרת שיער בלייזר מחירים
  הסרת שיער מחירים

  הסרת שיער מחירים

  אחד מהפרמטרים החשובים בשיקול הדעת בטרם מתחילים בטיפולים, הוא המחיר של הטיפולים. עבור רבים שאלה זו היא משמעותית לא רק מעצם העובדה שמדובר בערכים כספיים אלה גם כי מדובר על תקופת הטיפולים שלעיתים עולה למעל שנתיים..


  להמשך הכתבה..


  הסרת שיער בלייזר למתבגרים
  הסרת שיער למתבגרים

  הסרת שיער לבני נוער

  לעיתים כמות מוגברת של שיער  גוף הופכת  להפרעה חברתית רצינית וגורמת לפגיעה בביטחון העצמי של המתבגר. בני נוער עושים מאמצים רבים כדי להיפטר מהשיער המיותר. פעמים רבות המתבגרים מנסים לגלח את אזורי צמיחת השיער עם סכיני גילוח ויכולים להיפצע או מבצעים טיפולי שעווה ביתיים וגורמים לעצמם לכאבים, שטפי דם ותופעות לוואי נוספות..


  להמשך הכתבה..


  ענף הסרת שיער בלייזר
  ענף הסרת שיער בלייזר

  ענף הסרת שיער בלייזר

  יחסית למדינות מערביות אחרות נחשבת ישראל למעצמה בתחום הסרת שיער בלייזר, המכשיר הראשון להסרת שיער יוצר למעשה בישראל ורק לאחר מכן הועברה הטכנולוגיה למדינות אחרות. רוב מכשירי הסרת השיער המובילים, עדיין מיוצרים בישראל ונחשבים לחזית הטכנולוגיה העולמית בתחום הלייזר בכלל ובתחום השימוש בלייזר וקרן אור לשימושים קוסמטיים. אמה מה, ישראלים כמו ישראלים לקחו את הרעיון צעד אחד קדימה, ייחסו לו סגולות לא ריאליות ומינפו את המוצר מעבר ליכולותיו..


  להמשך הכתבה..


  הסרת שיער בלייזר SHR
  הסרת שיער בלייזר בשיטת ה-SHR

  הסרת שיער בלייזר בשיטת ה-SHR

  ישנן מספר שיטות להסרת שיער על ידי שימוש בטכנולוגיות שונות, אך ללא ספק הטכנולוגיה היעילה ביותר היא טכנולוגיית הלייזר. מכשיר להסרת שיער בלייזר בטכנולוגיית ה-SHR משגר  סדרה של כ-10 פולסים בשנייה בעוצמה נמוכה, מחמם בצורה מתונה את הזקיק ועל ידי כך מושגת אותה התוצאה של חימום השערה מבלי לגרום לכאב מיותר..


  להמשך הכתבה..


  הסרת שיער בלייזר לגברים
  הסרת שיער לגברים

  הסרת שיער לגברים

  בחברה המודרנית ביחד עם פיתוח המודעות בתחום אורך חיים בריא, חשיבות של פעילות גופנית ופיתוח הגוף השתנו סטנדרטים היופי של גברים. גוף גברי חלק בלי שיער מיותר מעניק מראה בריא ומטופח. הצורך להיפטר מהשיער המיותר בגוף והבנת חסרונות ויתרונות של שיטות שונות להסרת שיער בגב ובכלל, מפנים הרבה גברים לטיפולים של הסרת שיער בלייזר..


  להמשך הכתבה..
  הסרת שיער בלייזר

  טיפול המונע הזעת יתר


  כולנו מזיעים. מדובר בפעולה בריאה של הגוף שמקרר את עצמו כשהחום עולה, ולשם וויסות הטמפרטורה מופרשת הזיעה מאלפי בלוטות זיעה שנמצאות בתוך שכבות העור ונשלטות על ידי מערכת העצבים המרכזית. הבעיה מתחילה כאשר ישנה תופעה של הזעת יתר. מצב בו הגוף מפריש זיעה ביחס לא פרופורציונלי לטמפרטורת הסביבה או לפעילות הגופנית.

  הזעת יתר (Hyperhidrosis) מוגדרת כהזעה אשר מתרחשת יותר מפעם אחת בשבוע, ויותר מחצי שנה ברציפות ופוגעת בתפקוד היומיומי.

  ישנם מספר מדרגות של הזעה:

  * הזעה נורמלית-, הזעה אשר מופיעה בעיקר בבית השחי, היא אינה נראיית לעין ואינה מפריעה במהלך התפקוד היומי.

  * הזעה נסבלת: הזעה אשר מופיעה באזורים שונים בגוף (בית השחי, כפות הרגלים, בית החזה, פנים, גב) הזעה אשר ניכרת לעין ומופיע בדר"כ לאחר פעילות פיזית מוגברת.

  * הזעת יתר: הזעה אשר מופיעה באופן שכיח ללא קשר לסביבה או למצב הפיזי של המטופל/ת. הזעה זו נראיית לעין ומפריעה בדר"כ לאורך החיים.

  בלוטת הזיעה אשר קשורות להזעת יתר נקראת בלוטות אקריניות, הן נמצאות בריכוז גבוה באזורי בית שחי, פנים, בית החזה, כפות הידיים, כפות הרגלים, ריכוז גבוה של הבלוטות באזורים אלו מסביר מדוע אזורים אלו נוטים להפריש זיעה באופן יחסי יותר גבוה מאזורים אחרים בגוף האדם.

  ישנן מספר סיבות להזעת יתר. מקרים בהם המוח שולח אותות לבלוטות האקריניות לייצר זיעה גם כשאין צורך לקרר את הגוף, סיבות תורשתיות, ואפילו חרדה.

  מטופלים אשר סובלים מהזעת יתר ונמצאים במצב אשר יכול להעלות את החרדה לדוגמא במהלך פגישה, או במהלך שהות עם מספר אנשים בחדר ירגישו בזה יותר, מה שיכול לגרום לחוויה לא נעימה אצל המטופל/ת וחשש מפני  אירוע ההזעה הבא.

  ישנן גם סיבות משניות להזעת יתר כגון השמנה, הפרעה הורמונלית, מחלות, תרופות וכו.

  עד לפני מספר שנים נהגו לטפל בתופעה בשני אופנים.

  האחד, הזרקת בוטוקס (חיידק הבוטולוניום – רעלן) לאזור הטיפול בעזרת הזרקה של כ 12 עד 20 זריקות בעזרת מחט, והשני ניתוח לכריתת חלק מבלוטות הזיעה.

  החסרונות בהזרקה של בוטוקס שמדובר בטיפול זמני שיש לחזור עליו כל החיים מה שהופך את הטיפול ליקר מאוד, והחסרונות בניתוח שהוא כרוך בסיכונים ותופעות לוואי ככל הניתוחים לרבות נזק לצמיתות לאזורים הרגישים שבאזור הטיפול ותופעה של הזעה מפצה ומוגברת באזורים חדשים.

  ישנן עוד שיטות למיתון התופעה אצל אלו הסובלים מהזעת יתר קלה בעזרת תזונה, שתיית נוזלים, שינוי באורח החיים, ושימוש בתכשירים אנטי-פרספירנט שסוגרים את הנקבוביות. אבל אלו לרוב פחות יתאימו לאלו הסובלים מהזעת יתר חריפה.

  הבשורה לטיפול בתופעת הזעת היתר ללא התערבות כירורגית וללא הזרקה של חומרים לתוך הגוף, הינו הטיפול בשיטת ה NaturaDry

  הטיפול מתבצע בעזרת מכשיר לא פולשני העובד על גלי מיקרו אשר מתסיסים בעזרת חימום את בלוטות הזיעה ובלוטות הריח בבית השחי, תוך כדי צינון משמעותי של האזור, הוצאת הבלוטות מפעילות מובילה להפסקת הזעה והפרשת הריח מבית השחי לצמיתות. אנרגיית החום פוגעת אך ורק בבלוטות הזיעה ולא בתאי השריר ובתאי הלימפה, והטיפול כולו אינו כרוך בכאב ונעשה בהרדמה מקומית.

  תוצאות הטיפול ניכרות מידית לאחר הטיפול הראשוני, שיעור ההצלחה לאחר טיפול בודד גבוה מאוד, אך כ25-13% מכלל המטופלים יצטרכו טיפול שני, אשר יהיה ניתן לבצעו רק בחלוף שלושה חודשים מהטיפול הראשון.

  מדובר בטיפול קצר ולא פולשני המבוצע על ידי רופא, כאשר בטיפול אחד או שניים, מטפלים בתופעה של הזעת היתר , עם מעט תופעות לוואי, ללא תופעת הזעה מפצה, התוצאות מידיות, וניתן לחזור לשגרת החיים בזמן יחסית קצר.

  המכשיר מאושר לשימוש על ידי משרד הבריאות האמריקאי FDA, משרד הבריאות האירופאי CE, ומשרד הבריאות הישראלי ופועל בהצלחה עם מאות אלפי מטופלים ברחבי העולם.


  יצירת קשר


  8844*


  פייסבוק


   שם

   טלפון

   נושא הפנייה

   הודעה


   נאטורפיל – מרכזים לרפואה אסתטית

   אנחנו בנאטורפיל מקפידים על מתן שירות איכותי ומקצועי בכל תחומי העיסוק, מתייחסים באופן אישי לכל לקוח ומתאימים את הטיפול לקבלת התוצאה המיטבית. אחוזי ההצלחה ושבעות רצון של לקוחותינו הגבוהים ביותר.

   הנכם מוזמנים לקבת ליעוץ באחד מסניפנו.

   כל הזכויות שמורות : נאטורפיל 2021

   שינוי גודל גופנים
   ניגודיות