מבצע טיפולי פנים KF


נחזור אליך בהקדם!

  סדרה טיפולי פנים KF


  הטיפול מתבצע בשלוש שלבים:

  1. עיסוי מרגיע המסייע בהאצת הניקוז הלימפטי
  2. פילינג עדין לשכבה העליונה של העור (אפידרמיס), הסרת שכבות התאים המתים ועמן הלכלוך והשומן.
  3. הצערת עור הפנים על ידי התזת חומצת היאלורונית – מזותרפיה ללא מחטים.


  לפרטים נוספים על הטיפול

  טיפולי שימור פנים KF מיועדים לחידוש והצערה עור הפנים.

  טיפולי פנים KF הינו חדשני ופורץ דרך המיועד לשימור עור הפנים על ידי טיפול המתבצע בשלוש שלבים: בעיסוי מרגיע המסייע בהאצת הניקוז הלימפטי, פילינג עדין לשכבת העליונה של העור (אפידרמיס) תוך הסרת שכבות התאים המתים ועמן הלכלוך והשומן, ושלב השלישי – הצערת עור הפנים על ידי התזה חומצת היאלורונית – מזותרפיה ללא מחטים.

  החומצה ההיאלורונית – Hyaluronic Acid נמצאת באופן טבעי ברקמות העור, תפקידה הטבעית לחזק את החיבור בין רקמות העור, למצק ולמתוח את העור. רמת ייצורה העצמי פוחתת עם הגיל וזה פוגע במראה העור וגורם להופעת הקמטים.

  רכישת סידרת הטיפולים לשימור עור הפנים יעניק לעור מראה בריא וצעיר יותר. הטיפול הוא אישי ולקבלת תוצאה מיטבית מומלץ להיצמד לתכנית טיפולים פרטנית.

  תכנית הטיפול הבסיסית כוללת סדרה של 10 טיפולים. 6 טיפולים ראשונים בהפרש של כשבוע זה מזה ו-4 טיפולים נוספים בפער של שבועיים זה מזה. לשימור התוצאות מומלץ לערוך טיפול משמר פעם בשבועיים.

  אנו בנאטורפיל דואגים להעניק ללקוחתנו חווית טיפול איכותית ותוצאה שנשמרת לאורך הזמן המקסימלי לסוג הטיפול. על מנת להגיע לתוצאה הטובה ביותר בכל טיפול אסתטיקה חשוב לנו להשתמש במכשור האיכותי והמתקדם ביותר, להקפיד על פרוטוקול הטיפול ולא להתפשר באיכות החומרים לביצוע הטיפול.

  הטיפול מתבצע על ידי צוות מטפל המורכב מרופאים/ות אחים/ות וכן מבעלי השכלה רפואית שאינה מוכרת בישראל, המיומנים לטיפולים ב-JetPeel בשיטת KF.


  נאטורפיל – מרכזים לרפואה אסתטית

  אנחנו בנאטורפיל מקפידים על מתן שירות איכותי ומקצועי בכל תחומי העיסוק, מתייחסים באופן אישי לכל לקוח ומתאימים את הטיפול לקבלת התוצאה המיטבית. אחוזי ההצלחה ושבעות רצון של לקוחותינו הגבוהים ביותר.

  הנכם מוזמנים לקבת ליעוץ באחד מסניפנו.

  כל הזכויות שמורות : נאטורפיל 2024

  חייג למוקד נאטורפיל 037378030 צור קשר עם המוקד באמצעות הודעת whatsapp מוביל לדף צור קשר להשארת פרטים