טיפולי פנים

לפרטים נוספים, השאר/י פרטים ונחזור בהקדם:


  שם

  טלפון

  נושא הפנייה

  הודעה
  טיפולי אסתטיקה


  העור העוטף את גופנו הוא המעיד על גילנו ועל השנים שחלפו.
  בכדי להחזיר את גלגל הזמן לאחור העמיד לרשותנו המדע כלים לתקן את נזקי הזמן ואת הסימנים שהותירו בנו השנים.


  בעזרת כלים מתקדמים כגון מכשירי לייזר ייחודים, הזרקות של חומרי מילוי , חומרי הרפיית שרירים, וטיפולים קוסמטיים שטחיים ניתן לטפל ללא התערבות כירורגית בעור שהופיעו בו קמטים, כתמים, פיגמנטציה, נימים, ואפילו ורידים בולטים, ועל ידי כך לטשטש ואף להעלים את סימני הזמן והגיל. בנאטורפיל ניתן למצוא את כל הכלים בדרך להגשמת החלום ובכול הרמות, הכירורגית, הדרמטולוגית והקוסמטית, וכל זאת על ידי הרופאים הטובים ביותר, החומרים והמכשירים המתקדמים ביותר ועם השרות של נאטורפיל, הרשת הגדולה בישראל לרפואה אסתטית.
  פורום אסתטיקה וטיפולי פנים

  שאלות ותשובות על טיפול אסטתיקה בנאטורפיל.

  אנו בבנאטורפיל מעניקים ללקוחותינו שלל שירותי אסתטיקה להצערה, הבראה וחידוש עור הפנים.

  בין הטיפולים: טיפולי בוטוקס, מילוי קמטים עם חומצה היאלורונית, טיפולי פילינג בטכנולוגית ג'ט המתקדמת וטיפולי פנים KF.

  טיפולי פנים KF מיועדים לתת מענה למגוון רחב של בעיות עור – החל מטיפולי אקנה, הקלת פסוריאזיס ועד טיפולי אנטיאייג'ינג – מזותרפייה ללא הזרקות. לפרטים נוספים על טיפולי פנים KF לחץ/י כאן


  לשאלות ותשובות לחץ כאן


  מילון מונחים טיפולי אסתטיקה


  • טיפול שימור פנים KF
  • KF – Keep your Face young
  • JetPeel
  • מזותרפיה ללא מחטים
  • ניקוז לימפטי
  • פילינג
  • פיגמנטציה
  • חומצה היאלורונית – Hyaluronic Acid
  • מילוי קמטים
  • קמטי הבעה
  • בוטוקס
  • עיצוב שפתיים
  טיפול שימור פנים KF

  הדור המתקדם של טיפולי פנים הכולל פילינג ומזותרפיה של חומרי מילוי באמצעות מכשיר JetPeel.

  KF – Keep your Face young

  שיטת טיפולי פנים המשולבת שתורמת להפחתת בצקות באזור הפנים, חידוש תאי העור, הצערת והבראה עור הפנים ועוד… הטיפול יעיל במגוון מצבי עור, מקנה לעור הפנים מראה זוהר, בריא וצעיר יותר.

  JetPeel

  הטכנולוגיה הייחודית כוללת מכשור וידיות ייעודיות. מכשיר ה – JetPeel יעיל בטיפול במגוון בעיות עור. הוא יוצר זרם סילוני, המורכב מנוזל ומאוויר ומאיץ אותו למהירות של כ-200 מטר לשנייה. הזרם נשבר למיקרו טיפות בקוטר של 5-20 מיקרון.

  גודלן של הטיפות בשילוב לחץ האוויר מאפשר הבאת לחות ו/או חומרים חיוניים (חומצה האלורונית, וויטמינים ועוד..) לשכבות עור העמוקות.

  מזותרפיה ללא מחטים

  טכנולוגיית ה JetPeel- מאפשרת טיפול מזותרפי להחדרת חומרים לעור ללא מחטים וללא כאבים. הטיפול מכסה אזורים נרחבים בפנים בצורה יחידה בניגוד להחדרה נקודתית במזותרפיה קונבנציונלית.

  ניקוז לימפטי

  ניקוז של נוזלים ורעלים מרקמות העור לדם על ידי עידוד מערכת הלימפה.

  פילינג

  קילוף של תאים משכבת העליונה של העור.

  פיגמנטציה

  כתמים או שינוי צבע של העור שיכולים להופיע משינוי הורמונלי או גיל, וכן כתוצאת השפעה של הסביבה – חשיפה לשמש, יובש ועוד..

  חומצה היאלורונית – Hyaluronic Acid

  החומצה ההיאלורונית נמצאת בגוף באופן טבעי, בעלת תכונות רבות ובין היתר היא אחראית על החזקת נוזלים ברקמות העור. עם הגיל כמותה יורד באופן טבעי ועור מתחיל לעבד את הגמישות שלו, קצב חידוש התאים יורד.

  בחומצה היאלורונית משתמשים למילוי קמטים עמוקים ובטיפול מזוטרפיה – רגילה או JetPeel ללא מחטים.

  מילוי קמטים

  הזרקת חומר מילוי לצורך החלקת הקמט. למילוי קמטים עמוקים משתמשים בחומצה היאלורונית סמיכה שממלה את השקע של הקמט. החומצה היאלורונית נספגת עם הזמן ולרוב יש צורך לחזור לטיפול.

  קמטי הבעה

  קמטים שנוצרו מפעילות מודברת של שרירי הבעה.

  בוטוקס

  חומר להזרקות שמשתק את שרירי הבעה באופן זמני וכתוצאה כתמי הבעה נחלקים ולעטים נעלמים. לשמירת התוצאה מומלץ לחזור לטיפול מדי תקופה של 3 עד 6 חודשים.

  עיצוב שפתיים

  הזרקת חומר מילוי לאזור השפתיים על מנת להעניק להם מראה אסתטי רצוי. לעיצוב שפתיים משתמשים בחומצה היאלורונית סמיכה עם צמיגות גבוהה למילוי נפחים. החומר נספג בגוף ולפי הצורך ניתן לחזור לטיפול בכל כמה חודשים.


  המכשור והטכנולוגיה


  אנו בנאטורפיל דואגים להעניק ללקוחתנו חווית טיפול איכותית ותוצאה שנשמרת לאורך הזמן המקסימלי לסוג הטיפול!

  על מנת להגיע לתוצאה הטובה ביותר בכל טיפול אסתטיקה חשוב לנו להשתמש במכשור האיכותי והמתקדם ביותר, להקפיד על פרוטוקול הטיפול ולא להתפשר באיכות החומרים לביצוע הטיפול.


  רשת נאטורפיל מציעה ללקוחותיה מגוון רחב של שירותי אסתטיקה הכוללים: טיפולי פנים KF , טיפולי הזרקות בוטוקס, טיפולי מילוי קמטים, עיצוב שפתיים ועוד…

  בטיפולים האסתטיים בנאטורפיל משתמשים אך ורק במכשירים בעלי תקן ישראלי המאושרים על ידי משרד הבריאות וFDA. החומרים לביצוע הטיפול מגיעים מיבואנים רשמיים בלבד עם כל האישורים הנדרשים או מיוצרים בארץ בפיקוח קפדני של משרד הבריאות. הצוות המטפל עובר את כל ההכשרות הנדרשות לביצוע הטיפולים האסתטיים.

  נאטנאטורפיל עוסקת גם בטיפולי הזרקות כגון: בוטוקס, מילוי קמטים או עיצוב שפתיים. טיפולי הזרקות מתבצעים עם חומרי מילוי הטובים ביותר ועל ידי רופא מוסמך. לרופאים שמבצעים את טיפולי הזרקות בנאטורפיל ניסיון רב באסתטיקה רפואית וידע מורחב בתחום.
  צוות יועצים/ות של נאטורפיל מסייע לבנות את תכנית הטיפול המתאימה ביותר להשגת המטרה האסתטית הטובה ביותר.

  חווית הטיפול בנאטורפיל מיוחדת וחיובית, ובכל אחד מ-23 הסניפים של הרשת אווירה ידידותית, רגועה וביתית.

  רשת נאטורפיל מציעה ללקוחותיה מגוון רחב של שירותי אסתטיקה הכוללים: טיפולי שימור פנים KF , טיפולי הזרקות בוטוקס, טיפולי מילוי קמטים, עיצוב שפתיים ועוד…

  דרמו אסתטיקה

  אסתטיקה של עור הפנים

  טיפולי אסתטיקה

  העור העוטף את גופנו הוא המעיד על גילנו ועל השנים שחלפו. בכדי להחזיר את גלגל הזמן לאחור העמיד לרשותנו המדע כלים לתקן את נזקי הזמן ואת הסימנים שהותירו בנו השנים. בעזרת כלים מתקדמים כגון הזרקות של חומרי מילוי, חומרי הרפיית שרירים, וטיפולים קוסמטיים שטחיים ניתן לטפל ללא התערבות כירורגית בעור בכל מקום בו מופיעים קמטים, כתמים, פיגמנטציה, נימים, לטשטש אותם ואף להעלימם.

  בנאטורפיל ניתן למצוא את החומרים והמכשירים המתקדמים ביותר לטיפול בעור הפנים, לצד חווית טיפול טובה וצוות המחויב לשירות.


  קמטים – מילוי עם חומצה היאלורונית

  הקמטים מופעים על הפנים לפעמים בגיל צעיר ועם הגיל הופכים לעמוקים ובולטים יותר. מיקום וגיל של הופעת הקמטים מאוד אישי ותלוי במצב העור והגנטיקה. טיפול של טשטוש והעלמת הקמטים על ידי הזרקת חומצה היאלורונית נחשב כשיטה יעילה מאוד, אינה פולשנית, בעלת תווך פעילות ארוך ובעלת תופעות לוואי מינימליים. התוצאה נשמרת מספר חודשים, החומצה נספגת ומעניקה לעור מראה חיוני וצעיר יותר.

  קיימים סוגים שונים של חומרים המכילים חומצה היאלורונית שמשמשים למטרות אסתטיקה שונות – מילוי שקעים מתחת לעיניים, מילוי קמטים ומזותרפיה – הזרקות קטנות במספר נקודות על מנת לרעננן את מראה העור הכללי.


  בוטוקס

  טיפולי בוטוקס בקמטים קיימים כבר שנים רבות. פעילותו של בוטוקס הינה להרפות או אפילו לשתק זמנית שרירי פנים האחראים על הבעה וכדי למנוע מתנועות פנים המוגזמות הגורמות לקמטים. ההשפעה של הזרקת בוטוקס מספיקה לטווח של בין 3 ועד 6 חודשים, נהוג לבצע טיפולי בוטוקס חוזרים כדי לשמור על התוצאה. בוטוקס אינו ממלא את הקמטים, אלה מטפל בסיבה הגורמת לכך.

  בנאטורפיל טיפולי בוטוקס מתבצעים על ידי רופאים המיומנים לטיפולי אסתטיקה עם החומרי בוטוקס האיכותיים ביותר.


  שפתיים – עיבוי ומילוי

  מילוי שפתיים מיועד לנשים ולגברים שרוצים לשפר את מראה השפתיים, להתאים את צורתם למבנה הפנים. עיבוי שפתיים מבוצע רק על ידי רופא המחדיר לשפתיים חומצה היאלורונית עם מחט דקה מאוד. לפני הטיפול קובעים את התוצאה הרצויה ורופא במהלך הטיפול ממלא את האזורים הנדרשים.

  לצורך אבחון והתאמה אישית של טיפול אסתטיקה מומלץ לפנות ליועצת מקצועית באחד הסניפים של רשת נאטורפיל ולקבל הסבר מלא ומפורט על הטיפולים ולהתחיל טיפול בנאטורפיל אצל רופאים המיומנים לטיפולי אסתטיקה ובעלי ניסיון רב בנושא.
  טיפולי פנים KF

  הדור המתקדם של טיפולי פנים הכולל פילינג ומזותרפיה של חומרי מילוי באמצעות מכשיר JetPeel.

  טיפולי שימור עור הפנים KF באמצעות מכשיר ה-JetPeel מתאים לנשים ולגברים בכל גיל, בעלי כל סוג וגוון של עור ולכל ימות השנה. כולנו צריכים תוספת לחות וסיוע למערכת הניקוז הלימפטי בפינוי רעלים מאזור הפנים. הטיפול ב-JetPeel עוזר לנו להשיג את המטרה.


  לפרטים נוספים


  טיפולי פנים KF+

  KF“ נועד לתת מענה מקיף לבעיות עור כגון: כתמי פיגמנטציה, נזקי שמש, אקנה, צלקות אקנה ועוד.

  טיפול פנים KF+ באמצעות מכשיר ה-JetPeel מורכב מ-15 אמפולות המכילות 3 פורמולות שונות של חומרים פעילים.


  לפרטים נוספים

   שם

   טלפון

   נושא הפנייה

   הודעה


   יצירת קשר


   8844*


   פייסבוק


   נאטורפיל – מרכזים לרפואה אסתטית

   אנחנו בנאטורפיל מקפידים על מתן שירות איכותי ומקצועי בכל תחומי העיסוק, מתייחסים באופן אישי לכל לקוח ומתאימים את הטיפול לקבלת התוצאה המיטבית. אחוזי ההצלחה ושבעות רצון של לקוחותינו הגבוהים ביותר.

   הנכם מוזמנים לקבת ליעוץ באחד מסניפנו.

   כל הזכויות שמורות : נאטורפיל 2022