שימור שיער

לפרטים נוספים, השאר/י פרטים ונחזור בהקדם:


  שם

  טלפון

  נושא הפנייה

  הודעה  שימור שיער


  הסיבה הנפוצה ביותר לנשירת שיער אצל גברים היא התקרחות תורשתית. ההתקרחות הגברית לרוב תתחיל מקדמת הראש באזור המפרצים, מלווה בדילול שיער בכתר, ובפדחת.
  הפרסה הרחבה שמקיפה את הקרקפת בחלקה התחתון תישאר עם שיער בצפיפות ברמות משתנות לכל אורך חייו של הגבר.

  גם נשים סובלות מסיבות שונות מתופעת נשירה. ישנן יותר סיבות לנשירת שיער אצל נשים.
  אצל נשים הנשירה תהיה בעיקר באזור ה"שביל" שבקודקוד שמתרחב יותר ויותר, ודלילות השיער בכל הקרקפת תהיה אחידה יותר. בניגוד לגברים.

  מול הגברים עומדות 3 אפשרויות; טיפול תרופתי בבליעה, מריחה יומיומית של מינוקסידיל או קרחת.
  לנשים יש רק 2 אפשרויות; מריחה יומיומית של מינוקסידיל או קרחת. שכן הן אסורות בשימוש לטיפול התרופתי בבליעה.

  נאטורפיל משיקה טיפול חדשני לשימור שיער שבוצע בהצלחה בחו"ל ובו מותז חומר תרופתי מבוסס מינוקסידיל על הקרקפת, החודר ביעילות את שכבת האפידרמיס. הטיפול מתבצע בסדרה של 10 טיפולים בפערים של בין שבוע לשבועיים והוא אורך כחצי שעה בכל טיפול.

  בטיפול תיבלם תופעת ההתקרחות ולעיתים אף יצמח שיער חדש באזורים בהם היו זקיקים חלשים.
  פורום שימור שיער

  שאלות ותשובות על טיפול שימור שיער בנאטורפיל.

  ד"ר נתנזון, רופא עור מומחה עונה לשאלות לקוחותינו על מהלך הטיפול, טכנולוגיית ג'ט ומטרות הטיפול של שימור שיער. ניתן לגשת לטיפולי שימור שיער בכל אחד מ-23 סניפי נאטורפיל בפריסה ארצית. הטיפול מיועד לקהל הרחב, אינו פולשני ויעיל לשימור שיער והבראת עור הקרקפת.


  לשאלות ותשובות לחץ כאן


  מילון מונחים שימור שיער

  • שימור שיער
  • זקיק השיער
  • קרחת
  • אלופציה (התקרחות)
  • אלופציה אנדרוגנית
  • DHT – דיהידרוטסטוסטרון
  • האנזים 5 אלפא רדוקטז
  • מינוקסידיל
  • טכנולוגיית הג'ט
  שימור שיער
  טיפול לשימור שיער והפחתת נשירה. הטיפול תורם להבראת עור הקרקפת, הזנה של זקיקי השיער ושיפור זרימת הדם בקרקפת טיפול שימור שיער בנאטורפיל מתבצע עם מכשיר הג'ט הייחודי והמתקדם שבעזרת זרם אוויר המואץ עד כ-200 מטר לשנייה יחד עם פירוק החומר למולקולות מיקרוסקופיות מחדיר את החומר הפעיל שמכיל מינוקסידיל ישירות לזקיקי השיער בשכבת הדרמיס של העור. הטיפול לא פולשני ולא דורש זמן החלמה. סדרת הטיפולים של שימור שיער מומלצת לגברים ולנשים לשימור, חיזוק והבראת השיער.
  זקיק השיער
  זקיק השיער נמצא בשכבת הדרמיס של העור. הזקיק מצמיח את שיערה לפי מחזור צמיחת השיער הכולל שלושה שלבים: שלב הגדילה, נשירה ומנוחה. אורך של כל שלב משתנה בהתאם לאזור הצמיחה, סוג השיער וגורמים נוספים.
  נשירת שיער על קרקפתו של אדם צומחות בכל רגע נתון רגע קרוב לעשר אלף שיערות. באופן טבעי כל יום נושרות עד מאה שערות. נשירת שיער מוגברת בשילוב עם ירידה באיכות השיער עשויות לסמן על בעיה בריאותית, לחץ נפשי או תחילת תהליך התקרחות.
  קרחת
  חלק של עור הקרקפת שאיבד את כיסוי השיער שלו כתוצאה מתקרחות.
  אלופציה (התקרחות)
  תהליך של נשירה, דילול ואובדן שיער המלווה בירידה בצפיפות ועובי השיער. בגלל נשירה מוגברת השיער אינו מכסה את הראש באופן מלא עד שניתן לראות את עור הקרקפת. קיימים סוגים רבים של אלופציה וסיבות שונות שגורמות להתקרחות: תורשת משפחתית, מצבים בריאותיים, גורמים סביבתיים, דיאטות לא מבוקרות ועוד לכן, כדי להתאים את הטיפול, נדרשת אבחנה מדויקת.
  אלופציה אנדרוגנית
  נשירת שיער והתקרחות גברית שתלויה בדרך כלל בתורשה ונגרמת על ידי הורמון הדהידרוטסטוסטרון. יתר הורמון ה-DHT משפיע ליכולת זקיקי השיער להצמיח שיער חדש באופן תקין וגורם לנשירת שיער, דילולו והתקרחות. אלופציה אנדרוגנית לעיתים מתחילה להתפתח מגיל 20 ובגיל 70 כ- 80% מהגברים מבחינים בה.
  DHT – דיהידרוטסטוסטרון
  הורמון דיהידרוטסטוסטרון נוצר על ידי חיבור של טסטוסטרון עם האנזים 5 אלפא רדוקטז. DHT מדכא את צמיחת השיער וגורם לנשירתו. הוא מקצר את שלב הצמיחה לזקיקי שיער כך שהזקיק מתחיל להצמיח שערות קצרות ודקות יותר עד שמפסיק את פעילותיו.
  האנזים 5 אלפא רדוקטז
  האנזים שנקשר להורמון טסטוסטרון והופך אותו לדיהידרוטסטוסטרון (DHT). האנזים הוא חלק ממערכת הורמונלית בגוף וכמותו נקבע גנטית. במקרים מסוימים ניתן בעזרת התרופות להקטין או להגדיל את רמתו בדם.
  מינוקסידיל
  תכשיר רפואי שגורם להרחבת נימי דם ועידוד זרימת הדם לזקיקי השיער. מינוקסידיל משפר את ההזנה של הזקיקים ולעיתים גורם להעברתם לשלב הצמיחה. מינוקסידיל ניתן לשימוש ממושך. מאושר ה – FDA לשימוש מקומי לטיפול בנשירת שיער.
  *אינו מעכב את פעילותו של הורמון DHT – דיהידרוטסטוסטרון.
  טכנולוגיית הג'ט
  טכנולוגיה ייעודית לטיפולי עור המאפשרת התזת חומרים פעילים בעזרת לחץ אוויר. המכשיר מאיץ את החלקיקים של הפורמולה במהירות של 200 מטר לשנייה בצורה מדויקת ומבוקרת. טיפול שימור שיער באמצעות טכנולוגיית ג'ט מסייעת לשיפור זרימת הדם בקרקפת, הסרת רעלים והבראת עור הקרקפת. באמצעות הידית הייחודית טיפות מיקרוסקופיות של החומר הפעיל הכולל מינוקסידיל, יכולות להגיע ישירות לזקיקי השער, לשפר את מצבם ולגרום לשיער להראות בריא ומלא יותר.

  המכשיר והטכנולוגיה

  בנאטורפיל כשאנחנו מדברים על הסרת שיער בלייזר מקוונים למכשור המתקדם בעולם, פיקוח רפואי צמוד, הטיפול שמתבצע על ידי צוות טיפול מקצועי, בטיחות ואמינות ובעיקר לקוח מרוצה!

  נאטורפיל מתמחה בטכנולוגיה חדישה לשימור השיער, המתבצע בשני שלבים: אחרי ניקוי יסודי של עור הקרקפת מותז במהירות של 200 מטר בשנייה חומר מבוסס מינוקסידיל על הקרקפת, וחודר ביעילות את שכבת האפידרמיס. הטיפול משמר שיער קיים, בולם תהליך ההתקרחות ולעתים אפילו מצמיח את זיקי שיער החדשים.

  הטיפול עם מינוקסי 
  מינוקסי הינו תכשיר תרופתי שהמרכיב העיקרי בו הוא מינוקסידיל הגורם לצמיחה מחודשת של שיער, המטפל באלופציה אנדרוגנית (התקרחות). פעילות התכשיר:
  נמצא כי מינוקסידיל גורם לגירוי בתאי האפיתל של השערה, מעודד את זקיקי השיער לעבוד בקצב גבוה יותר, למרות נוכחותו של הורמון ה- DHT ועקב כך מונע את נשירת השיער. חשוב לזכור כי מינוקסידיל לא משבש את פעילות ההורמון, ולכן הפסקת השימוש בתכשיר משמעותו המשך נשירת השיער. הסברה הרווחת כיום היא שהחומר הפעיל מינוקסידיל משפיע ישירות על זקיקי השיער וממריץ אותם באופן שגורם לשלב הצמיחה שלהם להתארך ולשלב המנוחה להתקצר. יעילות התכשיר:
  יעיל יותר באזורי מרכז הקרקפת והכתר ופחות על קו השיער הקדמי והמפרצים. לפי היצרן, עם התחלת השימוש בתרופה תחריף נשירת השיער, אך במקום שיער זה יצמח די מהר שיער חדש עבה ובריא יותר.

  טכנטלוגיית הג'ט
  טכנולוגיית הג'ט יוצרת לחץ אטמוספרי במהירות של 200 מטר לשנייה מדויק ומבוקר, משולב עם חמצן ומינוקסי. באמצעות הידית הייחודית מואצים חלקיקי הפורמולה לקרקפת בטיפות מיקרוסקופיות המאפשרות חדירה לזקיקי השערה כך שפעולת החומר הפעיל מועצמת לתוצאות פורצות דרך. פעולה מסייעת לשיפור זרימת הדם בקרקפת, להסרת רעלנים, תוצרים של פגעי עור ושכבות עור מתות לפתיחת תעלות זקיקי השערה ובכך מאפשרת הגעת מרכיבים חשובים לקרקפת ולהתחדשות התאים.  שמפו טיפולי נאטורהייר

  השמפו ייחודי המכיל תערובת צמחי מרפא להבראת שיער ומניעת נשירה.
  שמפו עדין לניקוי השיער בעל אפקט קונדישינר משמעותי. מתאים לכל סוגי השיער לשימוש יום-יומי.

  לפרטים נוספים

  יצירת קשר


  8844*


  פייסבוק


   שם

   טלפון

   נושא הפנייה

   הודעה


   נאטורפיל – מרכזים לרפואה אסתטית

   אנחנו בנאטורפיל מקפידים על מתן שירות איכותי ומקצועי בכל תחומי העיסוק, מתייחסים באופן אישי לכל לקוח ומתאימים את הטיפול לקבלת התוצאה המיטבית. אחוזי ההצלחה ושבעות רצון של לקוחותינו הגבוהים ביותר.

   הנכם מוזמנים לקבת ליעוץ באחד מסניפנו.

   כל הזכויות שמורות : נאטורפיל 2022