שיתוף פעולה עם קופת חולים מכבילמימוש ההטבה יש למלא את הפרטים!שם

טלפון

נושא הפנייה

הודעההסרת שיער בלייזר

עד 50% הנחה


עד 50% החזר ברכישת סדרת טיפולים להסרת שיער בלייזר.

* למבוטחים בתכנית “מכבי שלי” *עד לתקרה של 2008 ש”ח למבוטח.


רשת נאטורפיל משתפת פעולה עם קופת חולים מכבי במסגרת שירותים למבוטחים בתכנית “מכבי שלי“ בתחום הסרת שיער בלייזר.

המבוטחים זכאים לקבל החזר בגובה של 50% מעלות הטיפול, עד לתקרה מצטברת של 2,008 ₪. ההחזר ניתן בצורת צ’ק החזר. הזכאות מתחדשת לאחר שלוש שנים מיום המימוש הראשון.

טיפולי הסרת שיער בלייזר בעידן המודרני הפכו להיות חלק בלתי נפרד מרפואה אסתטית. שימוש במכשירי לייזר רפואי עוצמתי מאפשר להגיע לתוצאה טובה לאורך זמן, אך דורש נאמנות, מקצוענות מהצוות המטפל.

הצוות המטפל בנאטורפיל מורכב מרופאים/ות אחים/ות וכן מבעלי השכלה רפואית שאינה מוכרת בישראל, המיומנים לטיפולים בהסרת שיער. לפרטים נוספים על הצוות המטפל לחץ כאן >>

קופת חולים מכבי מפנה את לקוחותיה לרשת נאטורפיל לא רק בגלל שנאטורפיל הינה המובילה ומקצועית בתחום הסרת שיער בלייזר, אלה גם בגלל שבנאטורפיל מעניקים לקוחות טיפול מקצועי ואיכותי, יחס חם ואישי ושירות נאמן. כל זה הופך את חווית הטיפול לנעימה ביותר. מבוטחי מכבי שלי זכאים לקבל ייעוץ חינם בהסרת שיער בלייזר כולל בדיקת התאמה עם מכשיר הדרמוסקופ. הבדיקה מאפשרת לתאם ציפיות להצלחת הטיפול ולקבוע כמות הטיפולים המומלצת לקבלת התוצאה הרצויה. ניתן להגיע לייעוץ לכל אחד מ-22 סניפים של רשת נאטורפיל.הטבה

ניתנת ללקוחות קופת חולים מאוחדת בכפוף לתקנון תנאי הצטרפות לתכנית “מכבי שלי”. אין כפל מבצעים.

הסרת שיער בבית השחי


נאטורפיל – מרכזים לרפואה אסתטית

אנחנו בנאטורפיל מקפידים על מתן שירות איכותי ומקצועי בכל תחומי העיסוק, מתייחסים באופן אישי לכל לקוח ומתאימים את הטיפול לקבלת תוצאה המיטבית. אחוזי ההצלחה ושבעת רצון של לקוחותינו הגבוהים ביותר.
הנכם מוזמנים לקבלת ייעוץ באחד הסניפים נאטורפיל, חייגו 8844*
נשמח לראותכם!

Copyright by BoldThemes 2016. All rights reserved.