שיתוף פעולה עם קופת חולים מאוחדת


למימוש ההטבה נא למלא את הפרטים!שם

טלפון

נושא הפנייה

הודעהלמבוטחים בתכנית “מאוחדת שיא”


הסרת שיער בלייזר


סדרת טיפולים מוזלתרשת נאטורפיל משתפת פעולה עם קופת חולים מאוחדת. מבוטחים בתכנית “מאוחדת שיא“ זכאים לרכישת סדרת טיפולים מוזלת להסרת שיער בלייזר ברשת נאטורפיל.

טיפולי הסרת שיער ברגליים והסרת שיער בלייזר בכלל הפכו בעידן המודרני להיות חלק בלתי נפרד מרפואה אסתטית. שימוש במכשירי לייזר רפואי ועוצמתי מאפשר להגיע לתוצאה טובה לאורך זמן, אך דורש נאמנות ומקצוענות מהצוות המטפל.

הצוות המטפל בנאטורפיל מורכב מרופאים/ות אחים/ות וכן מבעלי השכלה רפואית שאינה מוכרת בישראל, המיומנים לטיפולים בהסרת שיער. לפרטים נוספים על הצוות המטפל לחץ כאן >>

קופת חולים מאוחדת מפנה את לקוחותיה לביצוע טיפולי הסרת שיער לרשת נאטורפיל לא רק בגלל שנאטורפיל הינה המובילה ומקצועית בתחום הסרת שיער בלייזר, אלה גם בגלל שבנאטורפיל מעניקים לקוחות טיפול מקצועי ואיכותי, יחס חם ואישי ושירות נאמן. כל זה הופך את חווית הטיפול לנעימה ביותר.

בנאטורפיל מבוטחי “מאוחדת שיא” זכאים לקבל חינם את ייעוץ בהסרת שיער בלייזר כולל בדיקת התאמה עם מכשיר הדרמוסקופ. הבדיקה מאפשרת לתאם ציפיות להצלחת הטיפול ולקבוע כמות הטיפולים המומלצת לקבלת התוצאה הרצויה.

הטבה למבוטחים “מאוחדת שיא” ניתנת ברכישת סדרת הטיפולים באזורים הרצויים בכפוף לתקנון. אין כפל מבצעים.

הסרת שיער ברגליים


נאטורפיל – מרכזים לרפואה אסתטית

אנחנו בנאטורפיל מקפידים על מתן שירות איכותי ומקצועי בכל תחומי העיסוק, מתייחסים באופן אישי לכל לקוח ומתאימים את הטיפול לקבלת תוצאה המיטבית. אחוזי ההצלחה ושבעת רצון של לקוחותינו הגבוהים ביותר.
הנכם מוזמנים לקבלת ייעוץ באחד הסניפים נאטורפיל, חייגו 8844*
נשמח לראותכם!

Copyright by BoldThemes 2016. All rights reserved.