פיגמנטציה

slider_11-e1525767934362-1200x495.jpg

טיפול בכתמי פיגמנטציה על עור הפנים.

כתמי פיגמנטציה הינם אזורים קטנים או גדולים בעור שצבעם כהה יותר. בכתם פיגמנטציה כמות המלנין בין שכבות העור גבוהה יותר. הכתמים מופיעים על העור בגלל סיבות שונות, חלק נעלם אחרי זמן קצר וחלק נשאר לתקופה ארוכה.


הסרת שיער בפנים

סוגים של כתמי פיגמנטציה:


▪ כתמי שמש

כתם פיגמנטציה המופיע כתוצאה מרגישות או חשיפת יתר לאור השמש. כתמי שמש מופיעים באזורים החשופים לשמש – פנים, ידיים, חזה או כתפיים.

▪ כתמי פיגמנטציה הורמונלית אצל נשים בלבד

כתמים בגודל שונה המופיעים על הפנים בגלל שינויים הורמונליים בתקופת הריון, טיפולי פוריות ולעיתים כתגובה להורמון שנמצא בגלולות למניעת הריון. עם חשיפה לשמש כתמים אלה יכולים להפוך לכהים ועמידים יותר.

▪ פיגמנטציה כתגובה לפציעה של עור

כתמים כהים באזורים שהייתה בהם דלקת אקנה, צלקות שונות, כוויות ועוד.. לעיתים סוג זה של פיגמנטציה מופיע כתגובה לטיפולים קוסמטיים לא מקצועיים.

▪ פיגמנטציה כתגובה לעישון, זיהום אויר כבד, מחלות כרוניות ועוד..

שינויים בצבע עור וכתמים כתופעת לוואי מגורמים שונים.



בכל הסוגים של פיגמנטציה קיימת תופעה של פיזור המלנין בצורה לא אחידה באזורים שונים של שטח העור.
הטיפול הייחודי של נאטורפיל מעודד את העור בצורה לא פולשנית לעבד את המלנין המיותר ולפזר אותו בצורה היחידה.



טיפול פנים חדשני לכתמי פיגמנטציה



הטיפול להבהרת עור +KF  מעודד את העור לייצר יותר קולגן וכתוצאה, אחרי כמה טיפולים עור הפנים מתחיל להיראות יותר מתוח ומוצק. הטיפול מחליש את הפיגמנטציה, מטשטש את קימטוטים הקטנים ומשפר את המראה של העור.

הטיפול החדשני בטכנולוגיית JETTPEEL מורכב מ-15 אמפולות המכילות 3 פורמולות שונות של חומרים פעילים. הטיפול לא רק מנקה ומזין את העור עד שכבת הדרמיס, אלא גם מעודד את זרימת הלימפה, מעיף את התאים המתים, לכלוך ושומן שמצטברים בנקבוביות של העור.

טיפול פנים +KF אינו פולשני, חומרים פעילים מותזים על העור ביחד עם זרם סילון במהירות של כ-200 מטר בשניה. במהלך הטיפול ידית המכשיר לא נוגעת בעור. הטיפול מתבצע עם החומרים האיכותיים ביותר תוך כדי הקפדה על הוראות הפעלת המכשיר. הצוות המטפל בנאטורפיל מוסמך לעבודה עם מכשור מסוג זה.

לטיפול מעט מאוד תופעות לוואי, הוא אפילו מומלץ לחולי פסוריאזיס וסבוראה לשיפור מראה העור. לבעלי עור רגיש אחרי הטיפול יכולה להופיע אדמומיות קלה שעוברת תוך כמה שעות.


לפרטים נוספים על הטיפול
טיפולי פנים KF

יצירת קשר









  8844*


  פייסבוק


  נאטורפיל – מרכזים לרפואה אסתטית

  אנחנו בנאטורפיל מקפידים על מתן שירות איכותי ומקצועי בכל תחומי העיסוק, מתייחסים באופן אישי לכל לקוח ומתאימים את הטיפול לקבלת התוצאה המיטבית. אחוזי ההצלחה ושבעות רצון של לקוחותינו הגבוהים ביותר.

  הנכם מוזמנים לקבת ליעוץ באחד מסניפנו.

  כל הזכויות שמורות : נאטורפיל 2024

  חייג למוקד נאטורפיל 037378030 צור קשר עם המוקד באמצעות הודעת whatsapp מוביל לדף צור קשר להשארת פרטים