ענף הסרת שיער בלייזר

slider_8-e1523259570808-1200x495.jpg

ענף הסרת השיער בלייזר בישראל הוא מהמובילים בעולם.

יחסית למדינות מערביות אחרות נחשבת ישראל למעצמה בתחום הסרת שיער בלייזר, המכשיר הראשון להסרת שיער יוצר למעשה בישראל ורק לאחר מכן הועברה הטכנולוגיה למדינות אחרות. רוב מכשירי הסרת השיער המובילים, עדיין מיוצרים בישראל ונחשבים לחזית הטכנולוגיה העולמית בתחום הלייזר בכלל ובתחום השימוש בלייזר וקרן אור לשימושים קוסמטיים. אמה מה, ישראלים כמו ישראלים לקחו את הרעיון צעד אחד קדימה, ייחסו לו סגולות לא ריאליות ומינפו את המוצר מעבר ליכולותיו.

הסרת שיער בלייזר

רוב המכונים כמו גם מסירות השיער הביתיות המקומיות, הבטיחו הסרת שיער ל"צמיתות" ו"לכל החיים" והבטחות לגוף חלק לחלוטין תוך מספר טיפולים, לא היה ולא נברא.


כל מכשירי הסרת שיער בלייזר כיום יודעים לבצע דילול משמעותי (בערך 80) אך לא הסרת שיער מוחלטת, גרוע מכך, מכשירי האי פי אל והאינפרא הנחותים ממכשירי הלייזר היקרים דורשים כמות גדולה בהרבה של טיפולים בכדי להגיע לאותה התוצאה, ולא תמיד היא מושגת בהצלחה.

כמו כן המילה "צמיתות" היא מילה שאין לה ביסוס בהקשר זה מפני שהגוף שלנו הוא מנוע ביולוגי שמתחדש כל הזמן, ותמיד קיים סיכוי לצמיחה מחודשת, או צמיחה של זקיקים רדומים בעתיד. ישנם אזורים בגוף או מצבים הורמונאליים שטיפול הסרת השיער מספק לא יותר משיפור באיכות החיים, מה גם שטכנולוגיית הלייזר בשימוש להסרת שיער קיימת שנים ספורות ולא ניתן עדיין לנחש את התוצאות של הטיפול הזה לאורך זמן.

בשנים האחרונות, אף פותחו מכשירים ביתיים בעלות של מאות שקלים בודדים שמבטיחים הסרת שיער ברגליים, הסרת שיער בחזה וכיו"ב, ללא כאב, וחלקם אף מבטיחים הסרת שיער לצמיתות. אך בכדי להסיר שיער ביעילות ומהירות יש צורך במכשיר בעל עוצמה אדירה בכדי לגרום נזק בלתי הפיך לשורש השערה, וזו לא טכנולוגיה שניתן להשיגה בכמה מאות שקלים, שכן מכשיר לייזר איכותי נאמד בכ 100 אלף דולר.


לסיכום, בכדי לקבל תוצאה טובה, בטוחה ומהירה, כדאי להקפיד לקבל טיפולים על ידי מכשיר לייזר איכותי בעל עוצמה גבוהה ושנים של ניסיון מוכח ומוצלח, ושהצוות המטפל יהיה בעל רקע רפואי ומיומן לטיפולים בהסרת שיער, וכמו כן חשוב שתהיה זו רשת גדולה, יציבה ופרוסה בכל רחבי הארץ.


יצירת קשר

  שם

  טלפון

  נושא הפנייה

  הודעה


  8844*


  פייסבוק


  Copyright by BoldThemes 2016. All rights reserved.

  WhatsApp שלח פרטים    חייג    
  שינוי גודל גופנים
  ניגודיות