נאטורפיל – נעים להכיר


נעים להכיר


היום בעולם הדיגיטאלי, ניתן לרכוש כמעט כל דבר און ליין דרך האינטרנט, טלפון, בלי חווית הקניה של לחוש את המוצר, לראות אותו, לגעת בו, לבחון אותו, תוך כדי נסיעה ארוכה לצפון להתרווח במושב האחורי ולעשות קניה מפנקת מחו"ל, במהלך הפסקת צהרים בעבודה לסגור קניות לחג. עולם ומלואו יכול להגיע עד אלינו לפתח הבית, וכל זה במרחק לחיצת כפתור, בלי הטרחה של לצאת מהבית כשיש מבול בחוץ או בשרב הלוהט כשלא בא להוציא את האף מחוץ למזגן.

אנחנו בנאטורפיל מאמינים בחוויה שהיא הוליסטית. אנחנו רוצים לפגוש אתכם, ללוות אתכם ולעמוד לרשותכם ישר מההתחלה, לא מהאמצע ובטח שלא מהסוף.

היועצים/ות הטלפוני/ות שלנו ברוב הגדול של המקרים, הם הראשונים שתיתקלו בהם בתחילת מערכת היחסים שעומדת להירקם בינינו. לאחר שיחה נעימה ותאום צפיות קצר – קופצים למים ומגיעים לפגוש אותנו בפגישת ייעוץ בסניף הקרוב לביתכם!

אנחנו ממש מחכים לראותכם…

ולמה אנחנו מחכים לפגוש אתכם? כי אנחנו רוצים להכיר אתכם, כי אנחנו מאמינים במעמד האישי של המפגש ובקשר שנוצר, אנחנו רוצים לתת לכם יחס אישי, אנחנו רוצים להכיר את הפנים ולא רק לשמוע את הקול דרך הטלפון. ביום שתיכנסו אלינו לטיפול הראשון אנחנו נדע מי אתם כי כבר נפגשנו בפגישת ייעוץ, ולא רק שמענו את קולכם מבעד לשפופרת.

אנחנו רוצים לפגוש אתכם אחרי שהגעתם סחוטים מהגשם שבחוץ ולקבל את פניכם עם כוס תה חמה ועוגיות, אנחנו רוצים להציע לכם שתיה מרעננת וצוננת אחרי שהגעתם מהחמסין שבחוץ. אנחנו רוצים לשבת מולכם ולהיות אך ורק אתכם. לשמוע לשם מה הגעתם אלינו ולהתאים לכם את מה שהכי מתאים עבורכם, יחד עם אבחון מקצועי עם מכשיר הדרמוסקופ שלנו. חשוב לנו לראות את החיוך שלכם, את המבט, לענות על כל שאלה או להפריח כל חשש שיש לכם.

אנחנו רוצים לפגוש אתכם, כי אחרת לא נוכל להתאים לכם את מה שמתאים עבורכם. כי זקיקי השיער משתנים מאדם לאדם, כמו כן שטח הטיפול, כמות הטיפולים שכל אחד שצריך, ועוד כמה משתנים שאינם זהים. לא נוכל לספק לכם את רמת השירות והמקצועיות המיטבית, אם לא תגיעו אלינו.

וחשוב שזה יהיה בפגישת הייעוץ, אחד על אחד. היא חשובה, היא הכרחית, ואנחנו לא רוצים לוותר עליה – בשבילכם. כי לכם מגיע את היחס והשירות הטובים והקרובים ביותר, מהרגע הראשון.

אז אנחנו לא רוצים למכור לכם משהו דרך הטלפון וגם לא דרך האינטרנט. אנחנו רוצים שתגיעו אלינו, תראו אותנו, תרגישו אותנו, ותבינו שאתם בידיים טובות, כי אין כמו המציאות.


הסרת שיער בבית השחי

יצירת קשר

  שם

  טלפון

  נושא הפנייה

  הודעה  8844*


  פייסבוק


  נאטורפיל – מרכזים לרפואה אסתטית

  אנחנו בנאטורפיל מקפידים על מתן שירות איכותי ומקצועי בכל תחומי העיסוק, מתייחסים באופן אישי לכל לקוח ומתאימים את הטיפול לקבלת התוצאה המיטבית. אחוזי ההצלחה ושבעות רצון של לקוחותינו הגבוהים ביותר.

  הנכם מוזמנים לקבת ליעוץ באחד מסניפנו.

  כל הזכויות שמורות : נאטורפיל 2022