מבצע חבר מביא חבר

1128X462HAVER-1-e1538909933753.jpg

לקבלת מתנה יש למלא את הפרטים!


  שם המפנה

  טלפון המפנה

  שם החבר

  טלפון החבר


  החבר מודע למשלוח הפניה ?  המלץ על חבר שיצטרף למשפחת נאטורפיל וקבל

  טיפול הסרת שיער בלייזר
  במתנה!*

  הסרת שיער בלייזר במתנה

  הטיפול באזור לבחירה ללא התחייבות וללא תשלום!

  בנאטורפיל חברים נהנים יותר!

  * כאשר הלקוח הממליץ עם תוכנית טיפולים פעילה וברכישת סידרה טיפולים להסרת שיער ע"י החבר המומלץ.  המליצו על חבר שיצטרף למשפחת נאטורפיל ותזכו בטיפול להסרת שיער בלייזר מתנה!

  נאטורפיל הינה רשת מכוני אסתטיקה המונה 23 סניפים ברחבי הארץ. כל סניף שומר על קשר אישי עם  לקוחותיו ומעניק יחס חם ואישי לכל הלקוחות הקיימים ולמצטרפים חדשים.

  חלק ניכר מלקוחות הרשת מגיעים בעקבות המלצה של חבר, חברה או בני המשפחה, עוברים תהליך של ייעוץ ראשוני ואבחון בסניף ומתחילים ליהנות מטיפולי הסרת שיער.

  על מנת לעודד את הממליצים, רשת נאטורפיל שמחה להעניק ללקוחות ממליצים טיפול הסרת שיער מתנה באזור לבחירה על כל חבר שמצטרף למשפחת לקוחותינו.

  כמות החברים שניתן לצרף אינה מוגבלת, לכן לקוח שימליץ על יותר חברים זוכה ביותר טיפולים חינם!

  טיפול הסרת שיער בלייזר נחשב כטיפול היעיל ביותר להסרת שיער לאורך זמן. טיפול להסרת שיער בלייזר הינו הטיפול הפופולרי ביותר בתחום הרפואה האסתטית בקרב נשים וגברים עד גיל 35.

  גוף חלק, חופשי משיער מיותר תורם משמעותית לדימוי עצמי חיובי ומשפר את איכות החיים. לכל בן אדם יש אזורי צמיחה, כמות ועובי שערה שונים. לכן,  בנאטורפיל כל לקוח שמעוניין בהסרת שיער בלייזר עובר בדיקת התאמה מיוחדת עם מכשיר הדרמוסקופ לבירור התאמה לטיפולי לייזר.  בנאטורפיל מכשירי לייזר מהמתקדמים באולם, כולל מכשירי לייזר SHR  שאיתם ניתן לבצע הסרת שיער גם מעור בגוון כהה.

  הצוות המטפל בנאטורפיל מורכב מרופאים/ות אחים/ות וכן מבעלי השכלה רפואית שאינה מוכרת בישראל, המיומנים לטיפולים בהסרת שיער. לפרטים נוספים על הצוות המטפל לחץ כאן >>

  הסרת שיער בחזה


  נאטורפיל – מרכזים לרפואה אסתטית

  אנחנו בנאטורפיל מקפידים על מתן שירות איכותי ומקצועי בכל תחומי העיסוק, מתייחסים באופן אישי לכל לקוח ומתאימים את הטיפול לקבלת התוצאה המיטבית. אחוזי ההצלחה ושבעות רצון של לקוחותינו הגבוהים ביותר.

  הנכם מוזמנים לקבת ליעוץ באחד מסניפנו.

  כל הזכויות שמורות : נאטורפיל 2021

  שינוי גודל גופנים
  ניגודיות