לקראת הפגישה שלנו

slider_12-e1525866101541-1200x495.jpg

כמה עובדות חשובות בנושא הסרת שיער בלייזר..

הסרת שיער בלייזר הפך להיות טיפול נפוץ מאוד בעולם בכלל ובישראל בפרט.

הטיפול נפוץ לא רק בקרב נשים, אלא גם בקרב גברים שחולשים על כ-40% מנפח הטיפולים להסרת שיער בלייזר.

סקרים קובעים ש-54% מהנשים בגילאי 18-34 נרתעים משיער גוף אצל גברים, והאחוז גבוה בהרבה בקרב רתיעת גברים משיער גוף אצל נשים. ישנן שיטות נוספות להסרת שיער כגון מריטה בשעווה רותחת, אפילציה, גילוח, מכשיר ביתי להסרת שיער ועוד. אך סדרת טיפולים מדודה של כ-10 טיפולים יעילים באמצעות מכשיר לייזר איכותי, היא השיטה הטובה ביותר להרחקת שיער מיותר מגוף האדם.

הסרת שיער באמצעות לייזר היא למעשה חימום של זקיק השיער כשעודנו מחובר לפקעת (הכיס בו הוא צומח). החימום חייב להיות עד לטמפרטורה חמה דייה בכדי לגרום לנזק בלתי הפיך לפקעת, כך שלעולם לא תוכל להפיק שיער חדש. זהו תהליך מורכב ומצריך ידע וניסיון רב שיידע להתאים את עוצמת הטיפול לגוון העור והשיער של המטופל ומכשור ממוקד ובעל עוצמה מספקת בכדי לגרום לפגוע לחלוטין בתהליך ייצור השיער ולא רק להחליש אותה. אנרגיה חלשה מידי עשויה רק להחליש את הזקיק ואף לגרום להצמחת פלומה שאינה ניתנת לטיפול, ואנרגיה חזקה מידי עלולה לגרום לנזק לעור.

לכן, יש מספר דברים שיש לבדוק לפני כל טיפול של הסרת שיער.


טכנולוגיה

ישנם 2 קבוצות של מכשירים בתחום: מכשירים רפואיים | מכשירים קוסמטיים.

מכשירי IPL

מכשירים רפואיים

הקבוצה השנייה היא הקבוצה של המכשירים הקוסמטיים – שהם מכשירי IPL המכונים גם מכשירי "אינפרא אדום". מכשירים אלו נחותים יותר ממכשירי לייזר ונבנו בשל הצורך במכשיר זול יותר ומהיר יותר בכדי שניתן יהיה לרכישה גם על ידי מכונים קטנים וקוסמטיקאיות ואפילו כמכשירים קטנים לשימוש ביתי.

המכשיר הקוסמטי לא מחייב מטפל עם רקע רפואי כלשהוא, המכשיר מהיר יותר בשל שטח מטמר (ידית המכשיר) רחב יותר, מה שמקצר ומוזיל את זמן הטיפול, אך האנרגיה בו אינה ממוקדת לאורך הגל המתאים להסרת שיער (כ-800 ננומטר) והאנרגיה הנמוכה יחסית המופקת מהמכשיר מתפזרת על פני אורכי גל שונים ויעילותה נמוכה ממכשירי לייזר רפואיים שהם ממוקדים. טיפול במכשיר קוסמטי יצריך יותר טיפולים, ולעיתים ישנם מקרים שהטיפולים בהם הם "לכל החיים".

מכשירי לייזר

מכשירים קוסמטיים

בקבוצת המכשירים הרפואיים ישנם מכשירי לייזר בלבד אלו מכשירים שמחייבים אישור משרד הבריאות למכשירים רפואיים. מכשיר הלייזר הוא מכשיר המבוסס קרן אור, אך בעזרת סננים יקרים ומיוחדים הוא מצליח למקד את קרן האור לאורך הגל האידיאלי להסרת שיער (כ-800 ננומטר) ולכן הוא נחשב היעיל ביותר בקרב כל המכשירים להסרת שיער.

מכשיר הלייזר הוא מכשיר עם אנרגיה גבוהה ועל כן יש צורך במטפל בעל ניסיון וידע רפואי, דבר המייקר את הטיפול. הלייזר איטי יותר מהחלופות, דבר המאריך את סך הזמן בכל טיפול המייקר גם הוא את הטיפול, וכמו כן המכשיר עוצמתי מאוד וזה לעיתים מורגש במהלך הטיפול בעקצוצים. אך עם זאת, סדרת טיפולים במכשיר לייזר, קצרה יותר מהחלופות האחרות, הטיפולים יעילים יותר, ממוקדים יותר, ולעיתים תוך מספר טיפולים ספורים מגיעים לתוצאה המבוקשת.נאטורפיל הינה הרשת היחידה בישראל המעניקה התחייבות כתובה שכל סדרת הטיפולים תבוצע באמצעות מכשיר לייזר בלבד,
ועל ידי צוות מטפל המורכב מרופאים/ות, אחים/יות, וכן בעלי השכלה רפואית שאינה מוכרת בישראל המיומנים לטיפול בהסרת שיער.

סדרת טיפולים ללא ההתחייבות הכתובה הזאת היא פשוט לא אותו המוצר!

מכשירים חדשניים

בתחום הסרת השיער ישנם מכשירים רבים חלקם מתהדרים בהיותם "מכשירים חדשניים" אך בעולם הסרת השיער יעילות המכשיר יכולה להימדד רק לאחר מספר שנים של ניסיון שכן אורכה של סדרת טיפולים ממוצעת אורכת בין שנתיים לשלוש שנים ורק אז ניתן לדעת באמת את מידת יעילותו של המכשיר. יש לוודא שהמכשיר הנבחר הוא מכשיר עם ניסיון מוכח של שנים רבות של תוצאות, ומוכר בעולם ובארץ כמכשיר יעיל להסרת שיער.

נאטורפיל עושה שימוש אך ורק במכשירים מוכחים מזה שנים רבות כיעילים ובטוחים, מכשיר הלייטשר מבית לומיניס, ומכשיר הסופראנו מבית עלמה לייזר שהם היצרנים המובלים בעולם, המכשירים מאושרים על ידי משרד הבריאות, והם עומדים בתקנים המחמירים בעולם- ה-FDA האמריקאי, ה-CE האירופאי ומכון התקנים הישראלי.


תוכנת ה SHR

טכנולוגיה המוכרת בתחום מזה שנים ארוכות היא טכנולוגיית ה-SHR שפותחה על ידי עלמה לייזר והיא מאפשרת לטפל במטופלים שחומים יותר, הטיפול מעקצץ פחות, ומתאים גם לטיפול בקיץ. תכונה זו היא פונקציה שקיימת הן במכשירים רפואיים והן במכשירים קוסמטיים אך לעיתים נעשה שימוש בשמה של הטכנולוגיה בכדי לתאר מכשיר. חשוב להקפיד שהמכשיר הוא מכשיר לייזר עם SHR ולא קוסמטי (IPL) עם SHR.

לנאטורפיל מכשיר בעל טכנולוגיית ה-SHR בכל אחד מסניפי הרשת המעניקה טיפול בטוח יותר לבעלי עור כהה ומעקצץ פחות לבעלי סף כאב נמוך.הסרת שיער לצמיתות


נגישות

בטיפולים מתמשכים חשובה הנגישות לסניף בו יבוצעו הטיפולים. סדרת טיפולים יעילה יכולה להמשך בין 4 ל-10 טיפולים ולעתים אף יותר. כלומר מספר הפעמים שיש להגיע אל הסניף בכדי לבצע בו טיפול. לכן, חשוב שסניף יהיה ממוקם במיקום מרכזי, וחשוב שיהיה נגיש לתחבורה ציבורית או בקרבת חנייה זמינה. סדרת טיפולים אורכת לעתים שנתיים ואף יותר, ולכן חשוב שתהיה זו רשת עם פריסה גיאוגרפית רחבה שתאפשר גמישות של מעבר מעיר לעיר, ומסניף לסניף שכן חשוב להמשיך את רצף הטיפולים וקבלת הטיפול עם מכשור דומה לאורך כל סדרת הטיפולים, דבר החיוני מאוד להצלחת הטיפול.

לנאטורפיל 23 סניפים במיקומים מרכזיים ובקניונים ראשיים בכל הארץ, בכל מקום ניתן דגש על גישה נוחה ומהירה וסניפים נוחים ומזמינים.צוות

הסרת שיער זה טיפול אינטימי ואישי. חווית הטיפול אינה מתרחשת רק בחדר הטיפולים. הטיפול מתחיל עוד מהשיחה בטלפון, מהמפגש עם היועצת, השירות בדלפק הקבלה, וכמובן הצוות המטפל. בבחירת רכישה של טיפול של איכות חיים לגופינו לעיתים כדאי להשקיע טיפה יותר, ולא להתפשר.. הצוות האדמיניסטרטיבי הוא שיקבע איתך את התורים ויעניק לך שירות בכל מפגש, היועצת היא זאת שתלווה אותך לאורך כל הדרך, ובידי הצוות המטפל יופקד גופך לטיפול שבסופו יביא אותך אל התוצאה הרצויה, ומקו בריאות לקו בריאות.

חשוב לוודא שהצוות האדמיניסטרטיבי נעים ואדיב, שהאווירה במקום נעימה ונקיה, ושהצוות שבידו יופקד גופך לטיפול יהיה צוות מורשה מיומן ומנוסה.

לנאטורפיל סניפי בוטיק עם אווירה אינטימית משפחתית, לא יימצאו בה המוני אנשים בהמתנה בתחושת מפעל, ועובדי הרשת בעלי תודעת שירות גבוהה.


הסרת שיער בלייזר עם מכשיר לייזר רפואיהסרת שיער בלייזר השוואת מחירים

אבחון


בכדי לבדוק התאמה לטיפול הסרת שיער יש למלא שאלון רפואי ולוודא שאין הטוויות נגד רפואיות המונעות את הטיפול. טיפול לייזר לאדם שאינו מתאים לטיפול עלול להיות מסוכן! כמו כן יש לוודא שמצוי הפיגמנט ששמו מלנין בשיער המיועד להסרה על ידי בדיקה באמצעות מכשיר מקצועי שמגדיל את אזור הטיפול לאבחון מדויק יותר, ובכל מקרה של ספק יש להיעזר בצוות המטפל בסניף. חשוב לוודא שנעשה אבחון על ידי מכשיר אבחון מקצועי ושניתן להיעזר בצוות המטפל לצורך האבחון.

נאטורפיל הינה הרשת היחידה המבצעת אבחון על ידי דרמוסקופ, וכל מטופל מאובחן הן על ידי שאלוני התאמה בכדי להעניק לך את הטיפול הבטוח ביותר והמתאים ביותר.


השוואה

ההיצע בתחום הסרת השיער בלייזר הוא רחב וישנו מספר מצומצם של רשתות הפועלות בתחום. אולם למרות שכולם מציעים הסרת שיער, המחיר הוא די דומה עבור אותם מוצרים, אך כל חברה מציעה מוצר שונה, וחשוב לעמוד על השוני בין השירותים בין החברות. הסרת שיער בלייזר, לא יכולה להשתוות להסרת שיער ב-IPL זה פשוט לא אותו המוצר. הסרת שיער באמצעות צוות רפואי לא יכול להשתוות להסרת שיער על ידי צוות טכני. שוב, זה לא אותו המוצר. וגם אם ישנה הצהרה לטיפול באמצעות מכשיר לייזר רפואי ועל ידי צוות מטפל בעל רקע רפואי, דרשו את ההתחייבות הזו בכתב!

ודרשו לציין בכתב שתטופלו לאורך כל סדרת הטיפולים באמצעות מכשיר לייזר רפואי. ולא מספר טיפולים על ידי הלייזר היקר, ואז מעבר למכשיר מיוחד זול יותר. אם יש בכוונת המבצע לקיים את ההצהרה, לא תהיה לו בעיה לגבות את ההבטחה באופן ברור בכתב.

נאטורפיל הינה הרשת היחידה המתחייבת בכתב לטיפול באמצעות מכשיר לייזר לכל אורך סדרת הטיפולים (ולא שילובים של מכשירים) וצוות מטפל המורכב אך ורק מרופאים/ות, אחים/יות, וכן בעלי השכלה רפואית שאינה מוכרת בישראל, המיומנים לטיפול בהסרת שיער, וכל מטופל מקבל התחייבות כזאת במעמד הייעוץ.


כמות הטיפולים

הסרת שיער זה טיפול שמוכח מזה שנים רבות כטיפול יעיל עם אחוזי הצלחה מדהימים. כמות הטיפולים הנדרשת בכדי לקבל תוצאה טובה היא בין 6 ל-8 טיפולים באם הטיפולים נעשים בצורה יעילה, לעיתים זה עלול להגיע ל-10 טיפולים, ובמקרים חריגים לאף יותר מכך. טיפול הסרת שיער הוא לא סבל נורא, אבל גם לא פיקניק, ומן הסתם רצוי לסיים עם הטיפולים מהר ככל האפשר. חלק ממכוני הסרת השיער יציעו לעיתים כמות טיפולים גדולה מהנחוץ, ובמחיר גבוה יותר, מתוך ידיעה שלא יהיה צורך לממש את כולם, או מתוך ידיעה שהם לא יצליחו לספק את התוצאה תוך מספר טיפולים סביר. כדאי לרכוש סדרה מדודה של כ-10 טיפולים יעילים ולוודא מראש שניתן לקבל הנחה על טיפולים נוספים.

הזמן שלך יקר לנו בנאטורפיל, ואנחנו מעדיפים להשקיע במכשור מעולה וטיפול יעיל בכדי לחסוך לך את מספר הפעמים שיש להגיע לטיפול, ולקצר ככל הניתן את מספר הטיפולים. לעיתים זה יקר, אך גם לזמן הנדרש בכדי להגיע לכל טיפול יש מחיר. ולעיתים הוא יקר יותר..


הסרת שיער בלייזר מחירים

מחירם של סדרות טיפולים להסרת שיער בלייזר הינם יחסיים מאוד. בכדי להגיע אל העסקה המשתלמת ביותר חשוב להשוות תפוחים לתפוחים. ברוב המקרים לא מדובר במוצרים זהים אלא בתוצאה, שהדרך אליה שונה לגמרי ולא תמיד דומה באיכותה למוצר שמתיימר להעניק את אותה התוצאה. חשוב מאוד לברר היטב את הדרך, ולא רק להסתמך על הבטחה בעל פה שיהיה בסדר, ושתהיה תוצאה. כשמדובר ברכישת תכשיט או בגד, זה בסדר להתפשר בכדי לחסוך קצת במחיר.

כשמדובר בגוף שלך, חשוב לא להתפשר ולבחור בטוב ביותר. נאטורפיל מעניקה את החבילה הטובה ביותר בתחום הסרת השיער עם התחייבות כתובה לביצוע כל סדרת הטיפולים באמצעות מכשירי לייזר איכותיים, על ידי צוות מטפל המורכב אך ורק מרופאים/ות, אחים/יות, וכן בעלי השכלה רפואית שאינה מוכרת בישראל, ועם השירות המשפחתי והאינטימי שרק אצלנו בנאטורפיל יודעים להעניק. טיפול הסרת שיער הוא טיפול מורכב, על פני שנתיים או שלוש שנים, וחשוב לבחור נכון ובטוח ולא רק עם הראש, אלא גם עם הלב, האינטואיציה, והאנרגיה של המקום ושל האנשים שנמצאים בו.

נאטורפיל הינה הרשת הגדולה, הבטוחה, והמשפחתית ביותר בישראל שליבת הפעילות שלה היא הסרת שיער בלייזר בלבד, זה למעלה משני עשורים.

אנחנו מקווים שבסוף הפגישה שלנו הבחירה שלך תהיה להצטרף למשפחת נאטורפיל, אנחנו עושים את המיטב להעניק ל-54 אלף הלקוחות שלנו את הטיפול היעיל ביותר, ואת חווית השירות הטובה ביותר, מתוך נתינה אמיתית ואהבת אדם, ונשמח להעניק גם לך את הטוב ביותר שאנחנו יכולים.


שיהיה לנו בהצלחה ..ליצירת קשר מלא/י את הפרטים ונחזור אליך בהקדם!  8844*


  פייסבוק

  נאטורפיל – מרכזים לרפואה אסתטית

  אנחנו בנאטורפיל מקפידים על מתן שירות איכותי ומקצועי בכל תחומי העיסוק, מתייחסים באופן אישי לכל לקוח ומתאימים את הטיפול לקבלת התוצאה המיטבית. אחוזי ההצלחה ושבעות רצון של לקוחותינו הגבוהים ביותר.

  הנכם מוזמנים לקבת ליעוץ באחד מסניפנו.

  כל הזכויות שמורות : נאטורפיל 2024

  חייג למוקד נאטורפיל 037378030 צור קשר עם המוקד באמצעות הודעת whatsapp מוביל לדף צור קשר להשארת פרטים