הצוות המטפל


בתחום האסתטיקה, בנוסף לטכנולוגיות מתקדמות וחומרים משוכללים – המרכיב החשוב ביותר הינו המקצוענות והכשרה של צוות המטפל.

רשת נאטורפיל נעזרת בטכנולוגיות מתקדמות לביצוע טיפולים אסתטיים, כגון: טיפולי הסרת שיער בלייזר, טיפול שימור שיער וטיפולי פנים KF בטכנולוגית JET. הטיפולים מתבצעים על ידי הפעלה של מכשירים רפואיים וקוסמטיים ושימוש בחומרים שונים.

מקצוענות בטיפולי לייזר:

בכל טיפול בגוף האדם וכך גם בטיפולי הסרת שיער בלייזר יש משמעות גדולה למי שאוחז בידית מכשיר הלייזר. כי מכשיר הלייזר, גם אם הוא המשוכלל ביותר, עם היכולות המופלאות ביותר, הוא בסופו של דבר כלי בידיו של אדם שבאמצעותו הוא מבצע את הטיפול.

אנחנו בנאטורפיל עושים מאמץ גדול בכדי להעמיד לרשות לקוחותינו ציוד איכותי, עם מכשור לייזר חדשני לצד מכשור מוכח ומוכר ואנחנו משקיעים מאמצים גדולים בטיפול במכשירי הלייזר.

בנאטורפיל עושים שימוש בתכשירים איכותיים העומדים בתקנים מחמירים והם בעלי רישיון משרד הבריאות, אנחנו לא חוסכים בעלויות בכדי להעניק לך את איכות בלתי מתפשרת.

למרות החשיבות הגדולה של הציוד, החומרים והמכשור, ישנה חשיבות גדולה לאדם שיטפל בך.

טיפול הסרת שיער, פשוט ככל שיישמע, הוא בסופו של דבר טיפול בגוף האדם. הוא מצריך ידע רלוונטי, שיקול דעת מקצועי, ואחריות שנדרשת לטיפולים בגוף האדם, במיוחד אם הם עלולים לגרום נזק.

הצוות בנאטורפיל מורכב מרופאים/ות אחים/יות וכן בעלי השכלה רפואית שאינה מוכרת בישראל. כלומר חלק המצוות הינו רופאים/ות עם רישיון ישראלי, חלקם אחים/יות עם רישיון ישראלי, וחלקם רופאים/ות או אחים/יות בעלי הסמכה רפואית פורמאלית במדינה אחרת (ומורשים לפעול כרופאים באותן מדינות זרות בהן קיבלו את הסמכתם) אך אינם מוכרים כרופאים/ות או אחים/יות בישראל

כל חברי הצוות עוברים הכשרה מקצועית לעבודה עם מכשירי לייזר על ידי חברות המובילות בתחום טכנולוגיות הלייזר והם בעלי תעודה מוכרת מטעם החברות האלו שמאפשרת לעבוד עם מכשירי לייזר רפואיים.

בבואך להחליט על המקום בו תניח את גופך על מיטה בכדי לקבל לטיפול רפואי או אסתטי, מעבר למותג, לציוד, לחומרים ולמכשירים, חשוב שמי שיטפל בך. מעבר לחיוך ולסבלנות, שיהיה בעל ההכשרה, הכישורים, הידע והניסיון, להעניק לך טיפול טוב, יעיל, ובטוח.

לקוחות מגיבים…

המשפחה שלנו מתרחבת..

בוא/י לעבוד בנאטורפיל!

לעבודה בסביבה אסתטית ונעימה דרושיםות רופאים/ות אחים/ות וכן מבעלי השכלה רפואית שאינה מוכרת בישראל, לטיפולי הסרת שיער בלייזר באמצעות מכשירים רפואיים.
לשליחת קורות חיים

  8844*


  פייסבוק

  נאטורפיל – מרכזים לרפואה אסתטית

  אנחנו בנאטורפיל מקפידים על מתן שירות איכותי ומקצועי בכל תחומי העיסוק, מתייחסים באופן אישי לכל לקוח ומתאימים את הטיפול לקבלת התוצאה המיטבית. אחוזי ההצלחה ושבעות רצון של לקוחותינו הגבוהים ביותר.

  הנכם מוזמנים לקבת ליעוץ באחד מסניפנו.

  כל הזכויות שמורות : נאטורפיל 2024

  חייג למוקד נאטורפיל 037378030 צור קשר עם המוקד באמצעות הודעת whatsapp מוביל לדף צור קשר להשארת פרטים