הצוות המטפל


בתחום האסתטיקה, בנוסף לטכנולוגיות מתקדמות וחומרים משוכללים – המרכיב החשוב ביותר הינו המקצוענות והכשרה של צוות המטפל.

רשת נאטורפיל נעזרת בטכנולוגיות מתקדמות לביצוע טיפולים אסתטיים, כגון: טיפולי הסרת שיער בלייזר, טיפול שימור שיער וטיפולי פנים KF בטכנולוגית JET. הטיפולים מתבצעים על ידי הפעלה של מכשירים רפואיים וקוסמטיים ושימוש בחומרים שונים.

מקצוענות בטיפולי לייזר:

לפי הנחיות משרד הבריאות באישור אמ"ר להפעלת ציוד לייזר, המטפל שמבצע את הטיפול חייב בהשכלה בתחום הרפואה והכשרה מקצועית לביצוע הטיפולים.
הצוות המטפל בנאטורפיל מורכב מרופאים/ות אחים/ות וכן מבעלי השכלה רפואית שאינה מוכרת בישראל, המיומנים לטיפולים בהסרת שיער.

כל חברי הצוות עוברים הכשרה מקצועית לעבודה עם מכשירי לייזר על ידי חברות המובילות בתחום טכנולוגיות לייזר רפואי. במקביל קיימת תקופת לימוד מעשית, הנמשכת כחודש ימים שבהם כל מטפלים החדשים מתלווים בעבודתם עם המטפלים הוותיקים המנוסים. בתום תקופת ההדרכה וסיום הסטאז' מעשי, רק לאחר מבחן מקצועי, המטפל/ת מקבל/ת תעודה שמאפשרת לעבוד עם מכשירי לייזר רפואיים.

טיפול הסרת שיער בלייזר הניתן על ידי איש צוות מקצועי ומאומן בהקפדה על התאמה אישית של המכשור המתקדם לנתונים של המטופל מעניק חוויית טיפול נעימה ויעילה. התאמה אישית נכונה, בחירת עוצמת ומהירות הפולסים לפי גוון ועובי שיערה, צפיפות צמיחת השיער, אזור הטיפול ועוד, יכולה ליעיל את הטיפולים ולצמצם את כמות הטיפולים הנדרשים לקבלת התוצאה הרצויה ללקוח.

צוות מטפל לטיפולי אסתטיקה.

 • בטיפולים אסתטיים אנשי הצוות המטפל של נאטורפיל נותנים דגש על יחס אישי למטופל, סבלנות ומעורבות בתהליך הטיפול. המוטו של כל חברי הצוות – להעניק את הטיפול הכי טוב שאפשר לכל לקוח!
 • חברי הצוות המטפל בנאטורפיל מקבלים הדרכות רב שלביות על כל טיפול החדש שהושק ללקוח.
 • כל הטיפול בנאטורפיל מתבצע בשקיפות מלאה למטופל. אנשי הצוות מעניקים, לפי בקשה של המטופל, הסבר מלא על כל פעולה וכל חומר שמשמש לטיפול.
 • ציוד רפואי עובר ניקוי וחיטוי יסודי לפני כל טיפול. הטיפול מתבצע עם כל אמצעי ההגנה האישית הנדרשת בתקן.
 • במידה ובטיפול משתמשים בחומרים רפואיים – האמפולה המכילה את החומר הפעיל תמיד אישית עם תגים תוקף ושם היצרן.
 • בטיפולי לייזר חובה על המטופל והמטפל להרכיב משקפי מגן מיוחדים.
 • טיפולי הזרקות הניתנים בנאטורפיל מתבצעים רק על ידי רופאים המוסמכים לביצוע טיפולים אסתטיים בעלי רישיון רפואה ישראלי.

לאור המצוינות של הצוות המטפל כל אנשי הצוות זוכים בתגובות חיוביות רבות ומכתבי תודה מלקוחותינו המרוצים. ראיה לכך, מדי יום מצטרפים לקהל לקוחותינו חברים חדשים שמגיעים בעקבות לקוחות מרוצים..

אנו מאמינים כי הניסיון והמקצועיות של הצוות המטפל בכל אחד מהסניפים של נאטורפיל הם התנאים המרכזיים להצלחת הטיפולים בתחום אסתטיקה הרפואית!

לקוחות מגיבים…

המשפחה שלנו מתרחבת..

בוא/י לעבוד בנאטורפיל!

לעבודה בסביבה אסתטית ונעימה דרושיםות רופאים/ות אחים/ות וכן מבעלי השכלה רפואית שאינה מוכרת בישראל, לטיפולי הסרת שיער בלייזר באמצעות מכשירים רפואיים.
לשליחת קורות חיים

  שם

  טלפון

  נושא הפנייה

  הודעה
  8844*


  פייסבוק

  נאטורפיל – מרכזים לרפואה אסתטית

  אנחנו בנאטורפיל מקפידים על מתן שירות איכותי ומקצועי בכל תחומי העיסוק, מתייחסים באופן אישי לכל לקוח ומתאימים את הטיפול לקבלת התוצאה המיטבית. אחוזי ההצלחה ושבעות רצון של לקוחותינו הגבוהים ביותר.

  הנכם מוזמנים לקבת ליעוץ באחד מסניפנו.

  כל הזכויות שמורות : נאטורפיל 2021

  WhatsApp שלח פרטים    חייג    
  שינוי גודל גופנים
  ניגודיות