הסרת שיער לגברים | הסרת שיער בגב

slider_5-e1523180935434-1200x495.jpg

הסרת שיער לגברים בלייזר היא המבוקשת ביותר, בשל יעילות ונגישות של טיפולי הלייזר

בחברה המודרנית ביחד עם פיתוח המודעות בתחום אורך חיים בריא, חשיבות של פעילות גופנית ופיתוח הגוף השתנו סטנדרטים היופי של גברים. גוף גברי חלק בלי שיער מיותר מעניק מראה בריא ומטופח. הצורך להיפטר מהשיער המיותר בגוף והבנת חסרונות ויתרונות של שיטות שונות להסרת שיער בגב ובכלל, מפנים הרבה גברים לטיפולים של הסרת שיער בלייזר.הסרת שיער

הסרת שיער בלייזר לגברים 

הסרת שיער  לגברים בלייזר הינה השיטה היעילה ביותר עבור המין החזק. העור של גבר עבה יותר מהעור של אישה, זקיקי השיער נמצאים בשכבה יותר עמוקה של העור והשערות יותר עבות וחזקות. בזמן הטיפול קרן לייזר בעזרת המלנין שבשיערה חודר דרך האפידרמיס בשכבות יותר עמוקות של העור ישירות בזקיק השערה ללא פגיע בשכבות העור שמסביב.
כמות שיער הגוף הגבר וריכוז אזורי הצמיחה מאוד אישיים ותלויים בדרך כלל בתורשת המשפחתית. יש גברים עם יותר שיער בגב, ישנם עם צמחה מוגברת של שיער חזה, בית שחי, מפשעות ואזורים אחרים. יש לא מעט גברים שבוחרים לבצע טיפולי לייזר בכל הגוף ולהסיר שיער לאורך זמן מכל האזורים. כמות הטיפולים של הסרת שיער בלייזר שונה לכל אזור בגוף ולא תמיד זהה לכל מטופל.
בעזרת טכנולוגית הסרת שיער בלייזר ניתן להשיג תוצאה טובה לאורך שנים, אבל כדאי לזכור שהגוף של בן אדם תמיד משתנה, תאים מתחדשים, משתנה רמת ההורמונים וגם רמת צמיחת השיער בגוף עלולה להשתנות.ברשת נאטורפיל לפני תחילת הטיפולים של הסרת שיער בלייזר לגברים כל לקוח עובר בדיקה אבחונית על מנת להתאים את הטיפול לסוג העור והשיער, לקבוע את כמות הטיפולים בהסרת שיער בלייזר באזורים הנדרשים, להתאים את התדירות הטיפולים באופן אישי וגם לבחור את מכשיר הלייזר איתו יתבצעו הטיפולים: הסרת שיער בגב בפרט, הסרת שיער בבית השחי ובגוף בכלל.כמה עולה הסרת שיער בלייזר 

הסרת שיער בלייזר הינה טיפול אסתטי מורכב המתבצע עם מכונות לייזר המתקדמות ביותר בעולם. לפי התקן הטיפול בלייזר אפקטיבי מאוד, נמשך זמן קצר יחסית עם רמת כאב סבירה ביותר וכמעט בלי תופעות לוואי. היום יותר ויותר גברים בוחרים לבצע את הסרת שיער בלייזר ברשת נאטורפיל בגלל יעילות השיטה, אמינות השירות, נגישות הסניפים שקיימים בכל אזורי הארץ והמקצוענות של הצוות המטפל.
תשובה לשאלה "כמה עולה הסרת שיער בלייזר?" שונה לכל בן אדם. קיים מחירון מורכב לפי אזורי טיפול וכמות הטיפולים. אם אתה חולם להתפטר משיער המיותר ורוצה לדעת כמה עולה הסרת שיער בלייזר הנך מוזמן לקבל הצעת מחיר להסרת שיער בלייזר ברשת נאטורפיל. הצאת מחיר בדרך כלל ניתנת לסדרת הטיפולים הנמשכים עד 30 חודשים, תלוי באזור הטיפול, אבל ניתן לרכוש גם טיפול בודד לפי הצורך (עבור הסרת שיער בחזה, הסרת שיער בבית השחי, הסרת שיער ברגליים וכן הלאה). רשת נאטורפיל מאפשרת פריסת התשלומים נוחה עד 72 תשלומים ומציע שלל מבצעים אטרקטיביים לטובת קהל לקוחתנו.

הורדת שיער בלייזר

יצירת קשר

  שם

  טלפון

  נושא הפנייה

  הודעה  8844*


  פייסבוק


  נאטורפיל – מרכזים לרפואה אסתטית

  אנחנו בנאטורפיל מקפידים על מתן שירות איכותי ומקצועי בכל תחומי העיסוק, מתייחסים באופן אישי לכל לקוח ומתאימים את הטיפול לקבלת התוצאה המיטבית. אחוזי ההצלחה ושבעות רצון של לקוחותינו הגבוהים ביותר.

  הנכם מוזמנים לקבת ליעוץ באחד מסניפנו.

  כל הזכויות שמורות : נאטורפיל 2021

  שינוי גודל גופנים
  ניגודיות