הסרת שיער לילדים

רשת נאטורפיל מעניקה שירות מקצועי בתחום הסרת שיער ורפואה אסתטית למעלה מ-25 שנה. שימוש בטכנולוגיות בטוחות ומתקדמות וכמו כן המקצוענות של הצוות המטפל הייחודי בנאטורפיל מביאות לאחוזי הצלחה גבוהים ושביעות רצון רב בקרב לקוחותינו.

נאטורפיל עושה שימוש במכשור רפואי מתקדם ביותר בתחום הסרת שיער בלייזר, והצוות המטפל מורכב אך ורק מרופאים/ות אחים/יות וכן בעלי השכלה רפואית שאינה מוכרת בישראל, המיומנים לטיפול בהסרת שיער באמצעות מכשיר לייזר, מה שהופך את הטיפול ליעיל ובטוח גם במקרים של הסרת שיער לילדים.

למה לעשות הסרת שיער לילדים?

גם לילדים, בגילאי העשרה המוקדמים ואפילו לפני כן, קיימים מצבים של הופעת שיעור יתר. השיער הינו שיער פלומה שבגלל סיבות גנטיות ואחרות לעיתים ארוך וכהה יותר משיער פלומה רגיל. האזורים השעירים לילדים בגילאים אלה הם לרוב באזור הגפיים, גב או כתפיים, אך ישנם מקרים שהשיעור מופיע גם באזורים אחרים.
היום בעידן האינסטגרם והטיקטוק, בעידן בו מידת החשיפה של הגוף הולכת וגוברת, הבטן הרגליים והגב נחשפים יותר, המראה של השיער הפלומתי והכהה, מה שגורם לעיתים לילדים להרגיש לא מרוצים מהמראה החיצוני שלהם ויכול לגרום למצבים של חרדה חברתית או חוסר ביטחון העצמי.
בגילאים האלו אנחנו עדים לביקורתיות מאוד גבוהה של הסביבה לצד הביקורת העצמית הנובעת משאיפה מוגזמת לשלמות המשתקפת מהמסך, ילדים לא תמיד חוסכים את דעתם מאחרים ונוטים לעיתים לפגוע ולהעליב תוך כדי שימוש בפגמים ותופעות הניכרות בגוף מה שמוביל לעיתים אפילו למצבים נפשיים מורכבים, נידוי חברתי ועוד.
אין שום סיבה לסבול מהתחושות האלו ועל מנת לצמצמן ואת הפגיעה בביטחון העצמי ניתן לטפל בילדים שסובלים משיעור יתר, טיפול הסרת שיער בלייזר לילדים הופך לשכיח יותר ויותר, ובעזרת הטכנולוגיה הנכונה כשהיא נמצאת בידיים הנכונות ניתן לשפר את התחושה של ילדנו מבלי לסכן אותם או לגרום להם סבל.

מה המכשור המתאים לילדים?

כשמדובר בילדים שלנו חשוב שנעשה שימוש בטכנולוגיה חדשנית המתאימה לטיפול, חשוב שהמכשיר יהיה בטוח לטיפול עם סבירות נמוכה לתופעות לוואי, עם כמה שפחות כאב ואי נוחות בטיפול, ושאורך הגל של המכשיר יכסה כמה שיותר גווני שיער ויתאים לגוון השיער של ילדים. 

בנאטורפיל עושים שימוש בטכנולוגית  SOPRANO TITANIUM 4D  SHR החדשנית שמאפשרת ביצוע טיפולי הסרת שיער גם לשיער דק ופלומתי בהצלחה וללא כאב, היא משלבת טיפול ב 3 אורכי גל שונים כאשר כל אחד מהם מתאים לפרופיל אחר של שיער בכדי לכסות טווח רחב יותר של גווני שיער, המכשיר מצויד בידית לייזר קירור מיוחדת שמטרתה הרגעת אזור הטיפול ושמירה על העור. 

הטכנולוגיה של המכשור הייחודי הזה נחשבת לבטוחה מאוד, המכשיר מאושר לשימוש על ידי ה-FDA  האמריקאי, מכון התקנים האירופאי CE ומשרד הבריאות ישראלי.

מי יטפל בילד שלך?

הצוות המטפל בנאטורפיל מורכב אך ורק מרופאים/ות אחים/יות וכן בעלי השכלה רפואית שאינה מוכרת בישראל, המיומנים לטיפול בהסרת שיער באמצעות מכשיר לייזר, הצוות עבר הדרכה מיוחדת לטיפול בילדים, ובעל תעודת הסמכה מטעם היצרן לטיפול במכשיר לייזר רפואי לילדים.

מה שונה מהסרת שיער למבוגרים?

טיפול לילדים שונה מטיפול למבוגרים. את המבוגרים אנחנו נפגוש בשלב שבו רוב השיער הוא בוגר ויציב ובעתיד יתחוללו בו שינויים קלים הנובעים מגנטיקה הורמונים וכו, רוב הסיכויים שאם נפגוש שיערה בוגרת בשלב הצמיחה הנכון שלה, נעצור את הגדילה שלה לצמיתות בטיפול נכון של לייזר איכותי בידיים  מיומנות. 

אצל ילדים, הנושא מורכב. אותם נפגוש בעיצומה של סערה הורמונלית המתרחשת בגופם לכל אורך כל תהליך הגדילה, ואצלם, להבדיל ממבוגרים, לא נוכל לראות שינוי קבוע שיישאר לצמיתות לאחר מספר טיפולים. את הילדים נצטרך לפגוש לתקופה ארוכה יותר ולכמות טיפולים גדולה יותר וחלק מהתוצאה בתהליך לא תישאר לצמיתות, אך בינתיים הם יוכלו ליהנות מאיכות חיים טובה יותר. 

תשאירו את הפריטים ונחזור עליכם בהקדם האפשרי!
  פריסה

  לנאטורפיל 25 סניפים בפריסה ארצית מעוצבים ונוחים במיקומים נגישים, לרוב בקניונים ראשיים ובמרכזי הערים.5

  מכשור

  נאטורפיל עושה שימוש בטכנולוגיית לייזר וג'ט אמינה ומוכחת בלבד המאושרת על ידי משרד הבריאות ועם תווי תקן מחמירים.

  חווית טיפול

  נאטורפיל שמה דגש על מתן טיפול קליני איכותי לצד חווית טיפול נעימה ואנושית וכל עובדי הרשת מחויבים למטרה זו.

  מקצוענות

  הצוות המטפל בנאטורפיל מורכב מרופאים/ות אחים/ות וכן מבעלי השכלה רפואית שאינה מוכרת בישראל.

  נאטורפיל – מרכזים לרפואה אסתטית

  אנחנו בנאטורפיל מקפידים על מתן שירות איכותי ומקצועי בכל תחומי העיסוק, מתייחסים באופן אישי לכל לקוח ומתאימים את הטיפול לקבלת התוצאה המיטבית. אחוזי ההצלחה ושבעות רצון של לקוחותינו הגבוהים ביותר.

  הנכם מוזמנים לקבת ליעוץ באחד מסניפנו.

  כל הזכויות שמורות : נאטורפיל 2024

  חייג למוקד נאטורפיל 037378030 צור קשר עם המוקד באמצעות הודעת whatsapp מוביל לדף צור קשר להשארת פרטים