הסרת שיער בלייזר

  הסרת שיער בלייזר


  הסרת השיער בלייזר הוא תחום שנולד מתוך הצורך להשתחרר מההשתעבדות האינסופית להסרת השיער המיותר מהגוף על ידי גילוח, מריטה בשעווה ועוד, וסיום ההכנות לקראת כל ביקור בים, דייט, וכל חשיפה אחרת של הגוף.

  תחום הסרת השיער נפוץ גם אצל נשים וגם אצל גברים, ושיעור מסירי השיער הגברים רק עולה עם השנים. טיפולים באמצעות קרן אור הם למעשה חימום של זקיק השיער כשעודנו מחובר לפקעת (הכיס בו הוא צומח) עד לטמפרטורה חמה דייה בכדי לגרום לנזק בלתי הפיך לפקעת, כך שלעולם לא תוכל להפיק שיער חדש.
  זהו תהליך מורכב ומצריך ידע וניסיון רב שיידע להתאים את עוצמת הטיפול לגוון העור והשיער של המטופל, ומכשור ממוקד ובעל עוצמה מספקת בכדי לגרום לפגוע לצמיתות בתהליך ייצור השיער ולא רק להחליש אותה. אנרגיה חלשה מידי עשויה רק להחליש את הזקיק ואף לגרום להצמחת פלומה שאינה ניתנת לטיפול, ואנרגיה חזקה מידי עלולה לגרום לנזק לעור.
  לכן, יש מספר דברים שכדאי לבדוק לפני כל טיפול של הורדת שיער. בנאטורפיל מפעילי מכשירי הלייזר הם רופאים, אחיות, וכן בעלי השכלה רפואית שאינה מוכרת בישראל המיומנים בטיפולי הסרה של שיער, שעברו הסמכה על ידי היצרן.


  מכשירי לייזר


  המכשיר היעיל ביותר להסרת השיער הוא מכשיר הלייזר.
  באמצעות הלייזר ניתן להשיג את התוצאה הטובה ביותר בשל העוצמה האדירה שמפיק המכשיר. עלויות רכישה ואחזקה יקרות מאוד של מכשיר לייזר גרמו למציאת חלופות זולות יותר כגון מכשירי אי פי אל ומכשירי אינפרא הזולים באופן משמעותי ממכשיר הלייזר, אולם נדרשת כמות גדולה יותר של טיפולים בכדי להשיג את התוצאה, ולא תמיד מצליחים המכשירים הזולים להסיר באמת את השיער.
  בנאטורפיל נעשה שימוש אך ורק במכשירי לייזר, מכשיר  ה"סופרנו" ומכשיר ה"סופרנו טיטניום" ובכל אחד מסניפי החברה נמצא מכשיר זמין. מכשירים אלו הם המכשירים היחידים שהוכיחו את יעילותם לאורך שנים בתחום הסרת השיער.


  סופרנו טיטניום

  הסרת שיער בלייזר

  טיפול באמצעות לייזר קר "SopranoTitanium" מבית Alma

  מכשיר ה”soprano Titanium” הוא מכשיר חדשני מבית alma
  לסופרנו טיטניום שלושה לייזרים בידית אחת בגודל 4 ס"מ  (שלושה אורכי גל בידית אחת 755nm+810nm+1064nm).
  טיפול ממוקד בעומקים שונים של העור,  השגת טיפול עם תוצאות קליניות מוכחות.
  שיטה להסרת שיער בטוחה לכל גווני העור, כולל עור כהה ושזוף.
  בנוסף Facial Tip  לטיפול באזורים "קשים" להגעה –אוזניים ונחיריים.

  איכות חיים בטיפולי הסרת שיער בלייזר באמצעות מכשיר הטיטניום עם לייזר מקורר לטיפול נוח ונעים


  נתונים טכניים

  סופרנו

  הסרת שיער בלייזר

  הורדת שיער בלייזר באמצעות "סופרנו"

  מכשיר ה"סופראנו" מתאים לרוב סוגי העור ולשיער כהה. המכשיר עובד בטווח אורך הגל האידאלי להורדת שיער שהוא 810 ננומטר ובעזרת תכונה בלעדית למכשיר זה ניתן לקבל טיפול בעל עוצמה אך בחשיפה נמוכה יותר לכאב.
  במקום לשגר פולס בודד ועוצמתי, משגר המכשיר 10 פולסים בשניה ועל ידי כך מגיע המטופל לתוצאה הרצויה עם פחות כאב. המטמר של המכשיר מצוייד בקירור פנימי כפול המסייע בהפחתת הכאב, מגן על העור באזור המטופל על ידי קירור האפידרמיס ומקנה למטופל הרגשה נוחה יותר.


  נתונים טכניים

   הסרת שיער
  הסרת שיער

  פורום הסרת שיער באמצעות לייזר

  שאלות ותשובות על טיפולים בלייזר.

  הטיפול בלייזר בנאטורפיל משלב טכנולוגיה מתקדמת, מקצוענות בתחום ויחס אישי לכל לקוח. ניתן לגשת לטיפולים בכל אחד מ-25 סניפי נאטורפיל בפריסה ארצית.
  בפורום תוכלו לשאול שאלות ומומחי נאטורפיל בתחום הסרת השיער בלייזר יחזרו אליכם עם תשובה בהקדם האפשרי.

  תשאלו את השאלה שלכם!


  לשאלות ותשובות לחץ כאן


  שאלות נפוצות


  • מה זה לייזר ואיך מסירים אתו שיער?
  • למה צריך לעשות סדרה של הטיפולים להורדת שיער?
  • האם הסרת השיער בלייזר מתאימה לבעלי עור כהה?
  • איך צריך להתכונן לטיפול?
  • מה הסיכונים?
  • מה מחיר הטיפולים?
  • האם ניתן להסיר שיער לצמיתות?
  • האם ניתן לבצע טיפולי לייזר בפנים?
  מה זה לייזר ואיך מסירים אתו שיער?

  לייזר הוא התקן הפולט אור קוהרנטי, מונוכרומטי ומקביל . קיימים כמה סוגים של לייזרים ומשתמשים בטכנולוגיית לייזר בתחומים שונים.

  המכשיר הראשון להסרת השיער בלייזר הומצא על ידי ברי ג'יי בשנת 1979, אבל רק בשנת 1997 מכשיר לייזר להרחקת שיער קיבל אישור סופי של FDA ומהר מאוד כבש את העולם. קרן הלייזר עובר דרך העור, נספג באזור של זקיק שיער שהוא כהה יותר והופך לאנרגיית חום שהורסת אותו. היום קיימים 2 סוגים של מכשירים מסוג זה.

  למה צריך לעשות סדרה של הטיפולים להורדת שיער?

  לפי מחזור צמיחת השיער הטבעי לא כל השערות נמצאות בשלב הגדילה באותו רגע וחלק מזקיקי השיער נשארים במצב רדום ולא ניתן להסירם. הטיפולים מתבצעים לפי קצב צמיחת השיער הממוצע לאזור זה, מומלץ לבצע סדרת הטיפולים המומלצת לאזור.

  בדרך כלל הסרת השיער בלייזר לגברים דורשת יותר טיפולים, במקרה של צמיחת שיער גוף מסיבית יותר מהרגיל, כמות הטיפולים יכולה להיות גדולה מהממוצע.

  האם הסרת השיער בלייזר מתאימה לבעלי עור כהה?

  רק לפני כמה שנים יצא ואושר לשימוש מכשיר חדשני שמתאים להסרת השיער בלייזר לבעלי עור כהה. המכשיר פועל בתדירות פולסים גבוהה מאוד בעוצמה חלשה יותר. במכשיר זה ניתן להתאים אורך הגל לגוון העור והשיער באופן אישי ולהסיר שיער מעור ככה יותר.

  איך צריך להתכונן לטיפול?

  לפני ההליך מומלץ לא להשתזף, אסור לבצע טיפולי לייזר על עור אדמדם אחרי השיזוף. לפני הטיפול יש לגלח את אזור הטיפול ובמקרה של הסרת השיער בבית השחי אין להשתמש בדאודורנט. אחרי הטיפול ייתכן תחושה של גירוד קל באזור שחולף אחרי זמן קצר.

  מה הסיכונים?

  הורדת שיער ע"י לייזר הינה שיטה חדשנית ויעילה ביותר להסרת שיער. טיפול שבוצע נכון בטוח מאוד ובדרך כלל עובר ללא תופעות הלוואי. בזמן הטיפול יכולים להרגיש עקיצות של חימום זקיק השיער בלייזר, אלה הרגישות שונה באזורים שונים בגוף.

  עדיף לא לבצע טיפולי לייזר לילדים מתחת לגיל 15, נשים בהיריון, נשים שעוברות טיפולי הפרייה, חולי אפילפסיה, מחלות נפשיות, מחלות עור שונות ועוד. חל אסור לבצע טיפולים אלה בחולי סרטן.

  מה מחיר הטיפולים?

  מדובר בטיפול שיאפשר לפתור את הבעיה של שיער המיותר ולוותר על גילוח הגוף ושעווה!

  היא מתבצעת בסדרת טיפולים, ובאותה מידה ניתן לרכוש גם טיפול בודד לפי הצורך. לכל אזור בגוף קיים מחירון המשתנה לפי מבנה גוף של מטופל וצפיפות צמיחת השיער באזור הטיפול. לכן כשמדובר על עלות הורדת שיער המחיר תמיד יחסי. רשת נאטורפיל מציעה ללקוחותיה מבצעים שונים בתחום הסרת השיער שיכולים להוזיל את הטיפול.

  כדי לברר כמה עולה סדרת טיפולים פנו ליועצת הסניף וקבלו ההצעה המשתלמת עבורכם.

  האם ניתן להסיר שיער לצמיתות?

  לא! המושג הסרת שיער לצמיתות הוא אינו נכון. השיער הוא חלק מהגוף שכל הזמן משתנה, התאים מתחדשים, פעילות הורמונלית בגוף משתנה בגלל הגיל, סטרס או מחלות שונות, תמיד יכול לקרוא המצב שהשיער יתחיל לצמוח שוב, או שיער פלומתי יהפוך לשחור ועבה. נכון לדבר על הורדת שיער או דילול משמעותי לאורך זמן ולא על הרחקת שיער לצמיתות.

  האם ניתן לבצע טיפולי לייזר בפנים?

  כן. הסרת שיער בלייזר באזור הפנים מתבצעת עם ראש מיוחד לטיפולי פנים.
  לנשים ניתן להסיר שיער מאזור השפם, פאות וסנטר. לגברים ניתן לבצע טיפולים בצידי האף, עצמות לחיים, בין הגבות, צוואר ובחלק החיצוני של האוזניים.

  לא ניתן לבצע טיפולי לייזר באזורים הקרובים לעיניים ולמצח.  לקראת הפגישה שלנו..

  כמה עובדות חשובות בנושא הסרת שיער בלייזר..

  הסרת השיער באמצעות לייזר הפך להיות טיפול נפוץ מאוד בעולם בכלל ובישראל בפרט. הטיפול נפוץ לא רק בקרב נשים, אלא גם בקרב גברים שחולשים על כ-40% מנפח הטיפולים. סקרים קובעים ש-54% מהנשים בגילאי 18-34 נרתעים משיער גוף אצל גברים, והאחוז גבוה בהרבה בקרב רתיעת גברים משיער גוף אצל נשים. ישנן שיטות נוספות להסרת שיער …


  להמשך הכתבה

  מילון מונחים

  מונחים של הסרת שיער בלייזר

  בענף הסרת השיער בלייזר משתמשים במונחים המקצועיים להסביר את התהליך ומטרות הטיפול, כגון : מבנה שיער, זקיקי שיער, שלבי גדילה של שיער, סוגי שיער, טכניקות של הסרת שיער, אבחון התאמה לסוג טיפול זה ועוד..
  מילון המונחים מפרט את הטרמינולוגיה המקובלת בתחום הטיפולים בלייזר כולל הסבר על כל מונח.


  למילון מונחים לחץ כאן

  טיפולי לייזר מבצעים והנחות


  הסרת שיער בלייזר במתנה
  חבר מביא חבר

  הסרת שיער בלייזר

  מבצע חבר מביא חבר


  מתנה על כל חבר שיצטרף למשפחת נאטורפיל


  מבצע הסרת שיער בלייזר
  מבצע הסרת שיער בלייזר

  הסרת שיער בלייזר

  מבצע הסרת שיער


  מבצע מדהים להסרת שיער ע"י לייזר!  מאמרים בנושא הסרת שיער  הסרת שיער בלייזר מחירים
  הסרת שיער מחירים

  הסרת שיער מחירים

  אחד מהפרמטרים החשובים בשיקול הדעת בטרם מתחילים בטיפולים, הוא המחיר של הטיפולים. עבור רבים שאלה זו היא משמעותית לא רק מעצם העובדה שמדובר בערכים כספיים אלה גם כי מדובר על תקופת הטיפולים שלעיתים עולה למעל שנתיים..


  להמשך הכתבה..


  הסרת שיער בלייזר למתבגרים
  הסרת שיער למתבגרים

  הסרת שיער לבני נוער

  לעיתים כמות מוגברת של שיער  גוף הופכת  להפרעה חברתית רצינית וגורמת לפגיעה בביטחון העצמי של המתבגר. בני נוער עושים מאמצים רבים כדי להיפטר מהשיער המיותר. פעמים רבות המתבגרים מנסים לגלח את אזורי צמיחת השיער עם סכיני גילוח ויכולים להיפצע או מבצעים טיפולי שעווה ביתיים וגורמים לעצמם לכאבים, שטפי דם ותופעות לוואי נוספות..


  להמשך הכתבה..


  ענף הסרת שיער בלייזר
  ענף הסרת שיער בלייזר

  ענף הסרת שיער בלייזר

  יחסית למדינות מערביות אחרות נחשבת ישראל למעצמה בתחום הסרת שיער בלייזר, המכשיר הראשון להסרת שיער יוצר למעשה בישראל ורק לאחר מכן הועברה הטכנולוגיה למדינות אחרות. רוב מכשירי הסרת השיער המובילים, עדיין מיוצרים בישראל ונחשבים לחזית הטכנולוגיה העולמית בתחום הלייזר בכלל ובתחום השימוש בלייזר וקרן אור לשימושים קוסמטיים. אמה מה, ישראלים כמו ישראלים לקחו את הרעיון צעד אחד קדימה, ייחסו לו סגולות לא ריאליות ומינפו את המוצר מעבר ליכולותיו..


  להמשך הכתבה..


  הסרת שיער בלייזר SHR
  הסרת שיער בלייזר בשיטת ה-SHR

  הסרת שיער בלייזר בשיטת ה-SHR

  ישנן מספר שיטות להסרת שיער על ידי שימוש בטכנולוגיות שונות, אך ללא ספק הטכנולוגיה היעילה ביותר היא טכנולוגיית הלייזר. מכשיר להסרת שיער בלייזר בטכנולוגיית ה-SHR משגר  סדרה של כ-10 פולסים בשנייה בעוצמה נמוכה, מחמם בצורה מתונה את הזקיק ועל ידי כך מושגת אותה התוצאה של חימום השערה מבלי לגרום לכאב מיותר..


  להמשך הכתבה..


  הסרת שיער בלייזר לגברים
  הסרת שיער לגברים

  הסרת שיער לגברים

  בחברה המודרנית ביחד עם פיתוח המודעות בתחום אורך חיים בריא, חשיבות של פעילות גופנית ופיתוח הגוף השתנו סטנדרטים היופי של גברים. גוף גברי חלק בלי שיער מיותר מעניק מראה בריא ומטופח. הצורך להיפטר מהשיער המיותר בגוף והבנת חסרונות ויתרונות של שיטות שונות להסרת שיער בגב ובכלל, מפנים הרבה גברים לטיפולים של הסרת שיער בלייזר..


  להמשך הכתבה..
  הסרת שיער בלייזר

  הסרת שיער במכשיר לייזר


  המהפכה בתחום הסרת שיער בלייזר החלה בשנות ה-90 של המאה שעברה. באותם שנים ארגון ה-FDA  אישר לשימוש מכשיר ייחודי להסרת שיער שפעל בטכנולוגיה החדשנית שאפשרה לקרן אור להגיע לזקיקי שיער ולהרוס אותם בלי לפגוע בתאי רקמות של העור שמסביב. הטיפול הפך למאוד פופולרי בתוך זמן קצר, אבל המחיר להסרת שיער היה עדיין מאוד יקר. הלייזר הדיאודי  שהיה בשימוש באותה תקופה עשוי היה לגרום לכוויות, וכמו כן הוא היה איטי ומסורבל.
  מאז הטכנולוגיה של הסרה בלייזר התקדמה מאוד, פותחו מכשירים חדשים ושיטות טיפול חדשות להסרת שיער, זמן הטיפול התקצר והיעילות גברה. הטיפול הפך לבטיחותי הרבה יותר והמחירים ירדו. כיום המחירים לטיפול בלייזר סבירים ונגישים ביותר.
  מכשירי הלייזר בעלי עוצמה גבוהה מחייבם לפי התקן האמריקאי וישראלי, צוות מטפל עם רקע ופיקוח רפואי והכשרה מקצועית לביצוע טיפולי הסרת שיער באמצעות לייזר.

  טכנולוגיית לייזר
  בתחילת המאה ה-20 הפיזיקאי אלברט איינשטיין הניח את התאוריה של יכולת להגביר אור על ידי פליטה מאולצת של קרינה, ובשנת 1960 תאודור מימן הציג את המכשיר ה LASER הראשון. מאז היכולות המופלאות של לייזר מצאו שימוש בתחומים שונים למטרות מגוונות. יכולת שליטה על עוצמת האור ותדירות הגל מאפשרת שימוש של הלייזר בתעשייה, ברפואה, תעשיית נשק, יצור תכשיטים, אירועים ועוד.
  הלייזר גילה אופקים חדשים באסתטיקה הרפואית. בעזרת קרן הלייזר ניתן לבצע טיפולים אסתטיים שונים: פילינג עמוק של עור הפנים, טיפול בציפורניים והטיפול הנפוץ והיעיל ביותר – הסרת שיער.

  שיטות להסרת שיער בלייזר
  רוב מכשירי הלייזר להסרת שיער פולטים אור באורך גל של כ-800 ננומטר המאפשר לקרן הלייזר לחדור לעומק העור, לזהות את זקיקי השיער, שבאופן טבעי אוגרים מלנין וצבעם כהה יותר מרקמות שמסביב, ולהרוס את הזקיקים. הטיפול אינו משפיע על זקיקי השיער שנמצאים בשלב המנוחה ועדיין בהירים בצבע, לכן יש צורך בביצוע סדרת הטיפולים לפי קצב צמיחת השיער באזור הטיפול.
  הטכנולוגיה העכשווית לטיפולים בלייזר כוללת יכולת הסרת שיער מעור בגוונים שונים.

  מכשיר הסרת השיער בלייזר "סופראנו" הפועל בשיטת ה-SHR משגר כ-20 פולסים של קרן לייזר בשנייה ופועל בתדירות גל של כ-810 ננומטר. קרן  לייזר עוצמתית משוגרת לזקיקי השיער בעזרת פולסים קצרים ומהירים מאוד. השיטה מצמצמת משמעותית את התגובה לאור הלייזר של המלנין שנמצא בשכבה העליונה של העור ומונע הופעת כתמי פיגמנטציה. מכשיר להסרת שיער "סופרנו" הפועל בשיטת לייזר  SHR מומלץ גם לביצוע טיפול לבעלי עור כהה בגוונים שונים.

  איך מסירים שיער בלייזר
  מטרת הטיפול היא לגרום לזקיקי השיער להפסיק להצמיח שיער או להחליש את פעילותם.  בתהליך הסרת השיער בלייזר נחשף זקיק השיערה לקרן הלייזר שעובר דרך שכבות העור העליונות ללא הפרעה, מחמם את הזקיק והוא נהרס. תהליך של חימום והריסה של הזקיק מאוד מהיר, בזמן הטיפול מרגישים עקצוצים קלים. ברוב המקרים הזקיק אחרי הטיפול מפסיק להצמיח שיערות חדשות או מצמיח שיערה חלשה ודקה יותר. לעיתים הזקיק משתקם במהירות אחרי הטיפול ונדרשים טיפולים נוספים עד קבלת התוצאה הנדרשת.
  לא כל זקיקי השיער נחשפים לקרן הלייזר בזמן הטיפול בגלל מחזור צמיחת השיער שכולל שלושה שלבים – מנוחה, צמיחה ונשירה. הזקיקים שנמצאים בשלב המנוחה חסרי צבע ולא קולטים את אור הלייזר – רק שיער בשלב הצמיחה מושפע מהטיפול.
  הטיפול המקיף של הסרת השיער כולל סדרת הטיפולים בנויה לפי קצב מחזור הצמיחה של שיער באזור הנדרש, התמדה בכמות הטיפולים המומלצת וטיפולים תחזוקתיים אחרי סיום הסדרה.

  הסרת שיער בלייזר לגברים
  אזורי טיפול בלייזר שונים לגברים ולנשים. לגברים תהליך הסרת השיער בלייזר דורש לעיתים קרובות יותר טיפולים בגלל האופי הגברי של צמיחת שיער הגוף. שיער הגוף של גברים יותר חזק ועבה, זקיק השיערה ממוקם יותר עמוק בשכבת הדרמיס של העור.
  אזורים של צמיחת שיער גוף שונים מאדם לאדם, לחלק מגברים שיער צומח בצורה בולטת רק באזורים בטן וחזה ויש לא מעט גברים בעלי שיער גוף שמכסה גם עורף, כתפיים וגב.
  חלק גדול מהגברים בדרך כלל לא מתייחס לשיער שצומח באזור הגפיים ומוותרים על הסרת שיער בבית שחי ובמפשעות.

  היום, בגלל יעילות ונגישות של טיפולי הלייזר, יותר ויותר גברים בוחרים לבצע טיפולי הסרת שיער בכל הגוף – במקרה זה מסירים שיער מכל האזורים בגוף שניתנים להסרה על ידי קרן הלייזר.

  הסרת שיער לנשים
  לנשים אזורי צמיחת השיער קטנים יותר מאשר לגברים, ביחד עם זאת לנשים יש יותר שיער פלומתי – שיער דק שיכול להיות גם כהה, אך בעל זקיק שקוף שלא ניתן להסרה על ידי קרן הלייזר. לכן מומלץ גם לנשים לעבור את אבחון התאמה מקצועי.
  כמות וצבע של שיער גוף, גודל ואזור הצמיחה – נתונים אלה חשובים בבניית תכנית להסרת שיער ומשתנה מאשה לאישה. יש נשים (לא הרבה) חלקות באופן טבעי וטיפול היחידי שהן צריכות זה הסרת שיער באזורים שחי ומפשעות, אבל לרוב נדרשת הסרת שיער בהתאמה אישית. לכן מוגדר שלל אזורי טיפול לנשים – החל מבית השחי ועד האצבעות ברגליים.
  הסרת שיער במפשעות הינו אחד הטיפולים הפופולריים  בקרב נשים בישראל. אישה שבוחרת להסיר שיער בלייזר במפשעה צריכה לקחת בחשבון שהטיפול די רגיש, אבל הרבה יותר סביר וכלכלי מהסרת שיער ביקיני ווקס בשעווה וכו'. באזור זה ניתן להשתמש במשחת האל-חוש להורדת הרגישות בזמן הטיפול.

  לנשים החל מגילאים 50 פלוס, בגלל השינויים ההורמונליים, משתנים אזורי צמיחת שיער: צמיחת שיער גוף נחלשת, שיער הופך לדק וחלש יותר – אך לעיתים מופיעה צמיחה מוגברת של שיער באזור הפנים – בשפה עליונה, סנטר ובפאות.

  הסרת שיער בפנים
  שימוש במכשיר הלייזר באזור הפנים דורש מיומנות ודייקנות רבה בכדי להגיע לאזורים הקטנים ביותר.
  נשים פונות להסרת שיער באמצעות לייזר במקרה של צמיחת שיער כהה באזור השפם, הלחיים ובפאות. טיפולי לייזר משפיעים על זקיק השיערה ולא פוגעים בתאים של עור, ניתן להסיר שיער מאזורים רגישים כמו פאות ולחיים וכתוצאה –צמיחת השיער נחלשת ואפילו נעצרת באזור הטיפול.
  גברים מבצעים טיפולים להסרת השיער הלא רצוי באזור עצמות לחיים, צוואר, אוזניים, צדדי האף וכוי.
  טיפולי הסרת שיער בפנים בעזרת לייזר מוכרים גם כחלק מתהליך של שינוי מין. במקרה זה סדרת טיפולים יכולה להיות ארוכה מהרגיל  ויש צורך בהתמדה על טיפולים תחזוקתיים.

  הסרת שיער בלייזר בנאטורפיל
  נאטורפיל הינה רשת מכוני האסתטיקה המובילה בתחום הסרת השיער בלייזר. עיקר פעילותה של הרשת למעלה מ 2 עשורים. רשת נאטורפיל מונה 23 סניפים ברחבי הארץ  במקומות מרכזיים ונגישים.

  בנאטורפיל משתמשים אך ורק במכשירי לייזר מתקדמים ובטיחותיים ביותר, "סופרנו" ו"סופרנו טיטניום" מבית עלמה לייזר המוכחים לאורך שנים כמכשירים יעילים ובטוחים. המכשירים בעלי רמת תחזוקה גבוהה ומטופלים בהתמדה באופן תדיר.

  טיפול הסרת שיער במכשירי לייזר בנאטורפיל מתבצע  על ידי רופאים/ות, אחים/ות וכן בעלי השכלה רפואית שאינה מוכרת בישראל המיומנים בטיפולים בלייזר.
  התהליך מתחיל בפגישת ייעוץ שבה נמסר ללקוח מידע הקשור לטיפולי הלייזר באופן מלא וגלוי, הלקוח עובר בדיקת התאמה לטיפול בקרן לייזר באמצעות מכשיר אבחון ייחודי, הוא ממלא הצהרת בריאות ומקבל הצעת מחיר.

  במהלך סדרת הטיפולים שנמשכת בין שנתיים לשלוש שנים יכולים להתפתח מצבים שבהם לא ניתן לבצע זמנית את הטיפולים להסרת שיער, למשל: הריון ולידה, הנקה, נטילת תרופות מרשם  או שינויים אחרים במצב הבריאותי. במקרים אלה ניתן לעשות הפסקה ברצף הטיפולים ולחדש אותם אחרי שהמצב חוזר לקדמותו.

  נאטורפיל הינה רשת בעלת מוניטין רב בתחום וניסיון עשיר בהסרת שיער באמצעות לייזר. השילוב של מכשור מתקדם, תוצאות טובות, יחס חם, אישי, הוגן, ואווירה ביתית, גורמת ללקוחות רבים להמליץ לחבריהם וכך מצטרפים אלפי לקוחות חדשים למשפחת נאטורפיל מידי שנה.

  אנחנו בנאטורפיל מאמינים שהלקוח זכאי לקבל חוויית טיפול נעימה לכל אורך סדרת הטיפולים, ועושים ככל שביכולתנו לספק ללקוח חווית טיפול נעימה ואווירה טובה ומרגיעה וכמו כן מאמינה שהוא זכאי לטיפול קליני מקצועי ויעיל.

  על כן מתחייבת הרשת בכתב שכל סדרת הטיפולים תהיה אך ורק באמצעות מכשיר לייזר איכותי ועל ידי צוות מטפל המורכב מרופאים/ות אחים/יות וכן בעלי השכלה רפואית שאינה מוכרת בישראל המיומנים לטיפול במכשירי לייזר להסרת שיער.


  יצירת קשר


  8844*


  פייסבוק

   נאטורפיל – מרכזים לרפואה אסתטית

   אנחנו בנאטורפיל מקפידים על מתן שירות איכותי ומקצועי בכל תחומי העיסוק, מתייחסים באופן אישי לכל לקוח ומתאימים את הטיפול לקבלת התוצאה המיטבית. אחוזי ההצלחה ושבעות רצון של לקוחותינו הגבוהים ביותר.

   הנכם מוזמנים לקבת ליעוץ באחד מסניפנו.

   כל הזכויות שמורות : נאטורפיל 2024

   חייג למוקד נאטורפיל 037378030 צור קשר עם המוקד באמצעות הודעת whatsapp מוביל לדף צור קשר להשארת פרטים