הסרת שיער בלייזר בשיטת ה-SHR


טכנולוגיה מתקדמת להסרת שיער

מכשירי לייזר להסרת שיער

הסרת שיער באמצעים טכנולוגיים הוא תחום יחסית חדש בעולם, מתפתח בקצב אדיר ומתחדש ללא הרף. ישנן מספר שיטות להסרת שיער ע"י שימוש בטכנולוגיות שונות, אך ללא ספק הטכנולוגיה היעילה ביותר היא טכנולוגיית הלייזר.

ישנם מכשירים בעלי עוצמה נמוכה וספקטרום אור רחב יותר כגון אי פי אל IPL ואינפרא, אך בכדי לפגוע בתהליך צמיחת השערה יש צורך בקרן אור מכוונת בעל אורך גל המיועד רק למטרה זו.

טיפול בודד במכשיר לייזר הוא בעל אפקט הזהה למספר טיפולים במכשירים אחרים, אך טיפול בלייזר נחשב ליקר יותר הן בשל עלויותיו הגבוהות של המכשיר ואחזקתו, והן בשל הדרישה שטיפול במכשיר לייזר יתבצע על ידי צוות מטפל בעלי רקע רפואי. הלייזר, כמו שאר המכשירים להסרת שיער מבזיק קרן אור על פני העור לשם פגיעה בזקיק השערה. אך בשל ייחודיות אורך הגל של הלייזר, כל עוצמת האור תתרכז במלנין שמצוי בשערה, יחמם אותה ויגרום להפסקת תהליך ייצור השערה באותו המקום.


טכנולוגיה ה-SHR

שיטה חדישה להסרת שיער בלייזר
הסרת שיער בבית השחי

מכשירי סופרנו

לאחרונה נכנסו לשימוש מכשירי סופראנו שעושים שימוש בטכנולוגיה מהפכנית, הנקראת SHR והיא למעשה המילה האחרונה בהסרת שיער.

מכשירי סופרנו לייזר הינם מכשירי לייזר לכל דבר וקיימות בהם כל הפונקציות הנחוצות להסרת שיער ברגליים, הסרת שיער בבית השחי, הסרת שיער בחזה וכיו"ב.

הסרת שיער בלייזר בטכנולוגית ה-SHR  מתאימה הן לנשים והן לגברים ונמצאה בטוחה לשימוש לבני נוער החל מגיל 12. הטכנולוגיה עברה מחקרים רבים והוכיחה את יעילותה בהסרת שיער לתווך ארוך.

לעומת מכשיר לייזר רגיל, שמשגר פולס עוצמתי מידי שנייה לערך שמתביית על המלנין שבשערה גורם לחימום מידי של הזקיק ופגיעה בו – משגר מכשיר ה-SHR סדרה של כ-10 פולסים בשנייה בעוצמה נמוכה, מחמם בצורה מתונה את הזקיק ועל ידי כך מושגת אותה התוצאה של חימום השערה מבלי לגרום לכאב מיותר.

סדרת הטיפולים המתוכננת בהתאם למחזור צמיחת השיערה מאפשרת להשיג תוצאה המיטבית בהסרת שיער בלייזר בטכנולוגיית ה-SHR.

הסרת שיער באמצעות מכשיר לייזר בטכנולוגית ה-SHR הינה שיטה בטוחה וכמעט ללא תופעות לוואי.


מכשיר הסופרנו הוא מכשיר לייזר ולכן נחוץ שהטיפול יתבצע על ידי צוות מטפל בעל רקע רפואי ולהבדיל ממכשירי הלייזר האחרים מכשיר הקירור הוא תוספת רצויה אך לא הכרחית לטיפול במכשיר זה.


יצירת קשר

  שם

  טלפון

  נושא הפנייה

  הודעה  8844*


  פייסבוק


  נאטורפיל – מרכזים לרפואה אסתטית

  אנחנו בנאטורפיל מקפידים על מתן שירות איכותי ומקצועי בכל תחומי העיסוק, מתייחסים באופן אישי לכל לקוח ומתאימים את הטיפול לקבלת התוצאה המיטבית. אחוזי ההצלחה ושבעות רצון של לקוחותינו הגבוהים ביותר.

  הנכם מוזמנים לקבת ליעוץ באחד מסניפנו.

  כל הזכויות שמורות : נאטורפיל 2021

  שינוי גודל גופנים
  ניגודיות