הסרת שיער בלייזר בשיטת ה-SHR

REMOVALSALE_W.jpg

טכנולוגיה ה-SHR

שיטה חדישה להסרת שיער בלייזר

הסרת שיער באמצעים טכנולוגיים הוא תחום יחסית חדש בעולם, מתפתח בקצב אדיר ומתחדש ללא הרף. ישנן מספר שיטות להסרת שיער ע”י שימוש בטכנולוגיות שונות, אך ללא ספק הטכנולוגיה היעילה ביותר היא טכנולוגיית הלייזר.

ישנם מכשירים בעלי עוצמה נמוכה וספקטרום אור רחב יותר כגון אי פי אל IPL ואינפרא, אך בכדי לפגוע בתהליך צמיחת השערה יש צורך בקרן אור מכוונת בעל אורך גל המיועד רק למטרה זו.

טיפול בודד במכשיר לייזר הוא בעל אפקט הזהה למספר טיפולים במכשירים אחרים, אך טיפול בלייזר נחשב ליקר יותר הן בשל עלויותיו הגבוהות של המכשיר ואחזקתו, והן בשל הדרישה שטיפול במכשיר לייזר יתבצע על ידי צוות מטפל בעלי רקע רפואי. הלייזר, כמו שאר המכשירים להסרת שיער מבזיק קרן אור על פני העור לשם פגיעה בזקיק השערה. אך בשל ייחודיות אורך הגל של הלייזר, כל עוצמת האור תתרכז במלנין שמצוי בשערה, יחמם אותה ויגרום להפסקת תהליך ייצור השערה באותו המקום.

מכשיר הלייזר הטוב והמוכח בעולם הוא מכשיר הלייטשר שהוא מכשיר בעל ניסיון טיפולי מוכח של שנים ארוכות שמשיג את התוצאה הטובה ביותר להשגת הרחקת שיער לאורך זמן. הלייטשר משגר פולס בעוצמה גבוהה באורך גל של 800 ננומטר שהוא אורך הגל האידיאלי לשם פגיעה במלנין, ועל ידי כך מושגת התוצאה. הטיפול בלייטשר הוא אגרסיבי ויעיל, אך לעיתים לא נעים לבעלי סף כאב נמוך, ולשם כך נעשה שימוש במכשיר קירור במהלך הטיפול ולעיתים גם שימוש במשחות אלחוש.


סופרנו


לאחרונה נכנס לשימוש מכשיר הסופראנו שעושה שימוש בטכנולוגיה מהפכנית הנקראת SHR והיא למעשה המילה האחרונה בהסרת שיער.

מכשיר הסופרנו הוא מכשיר לייזר לכל דבר בעל אורך גל זהה למכשיר הלייטשר (810 ננומטר) וקיימות בו כל הפונקציות הנחוצות להסרת שיער ברגליים, הסרת שיער בבית השחי, הסרת שיער בחזה וכיו”ב.

לעומת הלייטשר, שמשגר פולס עוצמתי מידי שנייה לערך שמתביית על המלנין שבשערה גורם לחימום מיידי של הזקיק ופגיעה בו. משגר מכשיר הסופראנו סדרה של כ-10 פולסים בשנייה בעוצמה נמוכה, מחמם בצורה מתונה את הזקיק ועל ידי כך מושגת אותה התוצאה של חימום השערה מבלי לגרום לכאב מיותר.


מכשיר הסופראנו הוא מכשיר לייזר ולכן נחוץ שהטיפול יתבצע על ידי צוות מטפל בעל רקע רפואי ולהבדיל ממכשירי הלייזר האחרים מכשיר הקירור הוא תוספת רצויה אך לא הכרחית לטיפול במכשיר זה.


יצירת קשרשם

טלפון

נושא הפנייה

הודעה


8844*


פייסבוק


נאטורפיל – מרכזים לרפואה אסתטית

אנחנו בנאטורפיל מקפידים על מתן שירות איכותי ומקצועי בכל תחומי העיסוק, מתייחסים באופן אישי לכל לקוח ומתאימים את הטיפול לקבלת תוצאה המיטבית. אחוזי ההצלחה ושבעת רצון של לקוחותינו הגבוהים ביותר.
הנכם מוזמנים לקבלת ייעוץ באחד הסניפים נאטורפיל, חייגו 8844*
נשמח לראותכם!

Copyright by BoldThemes 2016. All rights reserved.