הסרת שיער בלייזר מקורר

soprano_titanum_ice-1200x575.jpg

לייזר מקורר

טכנולוגיית הלייזר משמשת אותנו במגוון רחב של פתרונות. הלייזר משמש אותנו בתעשייה, בתחום הצבאי, כקוראי בר קוד בסופר, בטיפולים רפואיים, תיקון ראייה, ובשנים האחרונות נעשה בו שימוש גם למטרת הסרת שיער מיותר מהגוף.

בכדי להסיר שיער מהגוף אנחנו צריכים לחמם את הזקיק בעומק העור (כאשר הוא עדיין מחובר לפקעת שבעור) לטמפרטורה מספיק גבוהה בכדי לגרום נזק בלתי הפיך שימנע מאותה הפקעת להצמיח זקיקים חדשים שיהפכו לשיער חדש.

המלנין המצוי בתוך הזקיק, פוגש את קרן הלייזר שהיא אנרגיה אופטית, וכאשר היא נספגת במלנין הופכת האנרגיה לחום והחימום הזה הוא זה שיוצר את הפסקת ייצור השיער באזור הטיפול.

לאחרונה אנחנו עדים לפרסומים אודות לייזר קר לשם הסרת שיער. וכאן יש אי הבנה. כי הרי אם בכדי להסיר שיער יש לחמם את הזקיק, כיצד ניתן על ידי קירורו לגרום להסרת שיער?

אי ההבנה נובעת משימוש במושגים מטעים, של לייזרים מתחומים שונים. לייזר קר אמנם קיים בתחומי רפואה שונים (או במושג המוכר יותר עבורם, לייזר רך) אך הוא אינו מייצר חום. הוא משמש יותר לריפוי דלקות ולשימושים רפואיים אחרים והשימוש בו אינו להסרת שיער שבו דרוש חימום משמעותי בכדי לקבל תוצאה. אם היינו מנסים להסיר שיער בלייזר קר, הרי שלא הייתה מתקבלת שום תוצאה.

פרסומים אלו נובעים מחוסר יידע בתחום הלייזרים או פשוט הטעיה מכוונת של לקוחות ביצירת מצג שווא של מכשיר לייזר שאינו מחמם או מזיק כאשר מקור ההטעיה נובע מהשימוש בקור בהסרת שיער באמצעות לייזר.

בשל החום הגבוה בעת הטיפול, מצוידים מכשירי לייזר בידית מיוחדת שמקוררת לטמפרטורה נמוכה מאוד. כך שלמעשה מדובר בלייזר חם, שמקורר באמצעות הזרמת מים קרים לקצה הידית הנוגעת בעור בכדי לקרר את השכבה העליונה של העור ובכך למנוע נזק לעור ולמנוע חוסר נעימות למטופל.

כשמדובר בהסרת שיער, מדובר בלייזר חם שמטרתו לחמם מאוד את הפקעת שנמצאת בעומק העור, תוך כדי קירור משמעותי של שכבת העור העליונה. וזה למעשה לייזר מקורר. ולא לייזר קר.

בבואכם להחליט על המקום שבו תחליטו לטפל בחשוב מכל, גופכם, חשוב לעשות זאת במקום מנוסה ומוביל בתחום, חשוב לברר היטב את טיבו של כל פרסום, חשוב לעשות זאת במקום המבטיח לכם שכל סדרת הטיפולים תתבצע באמצעות מכשיר לייזר איכותי, ושמי שיטפל בכם יהיה מורשה ובעל ידע וניסיון מתאימים לבצע טיפולי הסרת שיער בלייזר.


יצירת קשר

  שם

  טלפון

  נושא הפנייה

  הודעה  8844*


  פייסבוק


  נאטורפיל – מרכזים לרפואה אסתטית

  אנחנו בנאטורפיל מקפידים על מתן שירות איכותי ומקצועי בכל תחומי העיסוק, מתייחסים באופן אישי לכל לקוח ומתאימים את הטיפול לקבלת התוצאה המיטבית. אחוזי ההצלחה ושבעות רצון של לקוחותינו הגבוהים ביותר.

  הנכם מוזמנים לקבת ליעוץ באחד מסניפנו.

  כל הזכויות שמורות : נאטורפיל 2022