הסרת שיער בלייזר מחירים

slider_6-e1523182061678-1200x495.jpg

החלטתם לעבור טיפול הסרת שיער בלייזר?


 על הסרת שיער בלייזר מחירים

אחד מהפרמטרים החשובים בשיקול הדעת בטרם מתחילים בטיפולים, הוא המחיר של הטיפולים. עבור רבים שאלה זו היא משמעותית לא רק מעצם העובדה שמדובר בערכים כספיים אלה גם כי מדובר על תקופת הטיפולים שלעיתים עולה למעל שנתיים.

אנו בנאטורפיל עושים מאמצים רבים על מנת להעניק ללקוח את רמת השירות והטיפול הטובים ביותר. כל אחד מלקוחותינו שמעוניין בהסרת שיער בלייזר, עובר לפני תחילת הטיפולים בדיקה קפדנית להתאמה לטיפולי הסרת שיער בלייזר, ורק לאחר מכן מדברים על הסרת שיער בלייזר ועל המחיר שהינו נגזרת של תכנית טיפול המותאמת אישית.

הצעת מחיר להסרת שיער בהתאמה אישית יכולה לקדם השגת תוצאה מיטבית בזמן הקצר ביותר!
 • ברכישת סדרת טיפולים בת 10 מפגשים להסרת שיער בלייזר, העלות של טיפול בודד יורדת משמעותי.

 • ברשת נאטורפיל משתמשים במכשירי לייזר איכותיים ועוצמתים. היעילות ואיכות הטיפול מעלה את שביעות הרצון מטיפולי לייזר להסרת שיער.


חשוב לדעת!עובדות חשובות על מחיר הסרת שיער בלייזר

 1. רכישת סדרת טיפולים להסרת שיער בלייזר מוזילה משמעותית את מחיר הטיפול.
 2. מומלץ להיצמד לסדרה יעילה ומדודה בת 10 טיפולים.
 3. רשת נאטורפיל מונה 23 סניפים ברחבי הארץ. ניתן לקבל הצעת מחיר בסניף אחד ולעשות את הטיפולים בסניף אחר. ניתן לעבור מסניף לסניף גם במהלך הטיפולים.
 4. מחיר הסרת שיער בלייזר ברשת נאטורפיל אחיד בכל הסניפים ונקבע לפי הנתונים של המטופל והתוכנית מותאמת אישית.
 5. הסרת שיער בלייזר כמו כל שירות רפואי אחר דורש בדיקה קפדנית להתאמה לטיפולי לייזר. אנו בנאטורפיל מקפידים על הסטנדרטים הגבוהים ביותר באבחון הלקוח ככשיר לטיפולים.
הסרת שיער בלייזר מחירים


אצלנו בנאטורפיל תוכלו ליהנות מטיפולי הסרת שיער בלייזר במחירים אישיים, לפי הצעת מחיר שנבנית לפי הנתונים האישיים כגון: צבע ומבנה השיער, צפיפות, כמות הטיפולים, אזורי צמיחת השיער, גיל ומצב בריאותי של המטופל וכד'.
כל יום מצטרפים למשפחת נאטורפיל לקוחות חדשים להסרת שיער בלייזר, כדי ליהנות מיחס אישי וטיפולים איכותיים!
הסרת שיער בלייזר בנאטורפיל הינה חוויה חיובית המאפשרת איכות חיים. כל אחד מלקוחותינו זוכה ביחס אישי ותשומת לב מיוחדת מכל אנשי הצוות – יועצות, פקידות וצוות מטפל שמבצע את הטיפול, המורכב מרופאים, אחיות וכן בעלי השכלה רפואית שאינה מוכרת בארץ, מעניק שירות מקצועי ומסור. כל אנשי הצוות עוברים הדרכה והכשרה הנדרשת לביצוע טיפולי לייזר.


להרשמה ליעוץ וקבלת הצעת מחיר אטרקטיבית נא להשאיר את הפרטים בטופס יצירת קשר ונחזור אליך בהקדם האפשרי!


יצירת קשר

  שם

  טלפון

  נושא הפנייה

  הודעה  8844*


  פייסבוק


  נאטורפיל – מרכזים לרפואה אסתטית

  אנחנו בנאטורפיל מקפידים על מתן שירות איכותי ומקצועי בכל תחומי העיסוק, מתייחסים באופן אישי לכל לקוח ומתאימים את הטיפול לקבלת התוצאה המיטבית. אחוזי ההצלחה ושבעות רצון של לקוחותינו הגבוהים ביותר.

  הנכם מוזמנים לקבת ליעוץ באחד מסניפנו.

  כל הזכויות שמורות : נאטורפיל 2021

  שינוי גודל גופנים
  ניגודיות