מאיזה גיל אפשר לעשות לייזר? | הסרת שיער בלייזר לבני נוער | נאטורפיל

200X606NOAR-1-1200x364.jpg

צמיחת שיער גוף בגילאי טרום ההתבגרות, גילאי ההתבגרות וההתבגרות המאוחרת תלויה בגנטיקה האישית של המתבגר או מתבגרת.

לעיתים כמות מוגברת של שיער  גוף הופכת  להפרעה חברתית רצינית וגורמת לפגיעה בביטחון העצמי של המתבגר. בני נוער עושים מאמצים רבים כדי להיפטר מהשיער המיותר.

פעמים רבות המתבגרים מנסים לגלח את אזורי צמיחת השיער עם סכיני גילוח ויכולים להיפצע או מבצעים טיפולי שעווה ביתיים וגורמים לעצמם לכאבים, שטפי דם ותופעות לוואי נוספות.


החל מאיזה גיל ניתן לבצע טיפולי הסרת שיער בלייזר?


הסרת שיער בלייזר לבני נוער

כדי לאפשר לבני הנוער להרגיש טוב עם גופם, מעתה ניתן לבצע טיפולי הסרת שיער בלייזר גם בגילאים מוקדמים יותר. אצלנו בנאטורפיל ניתן לבצע טיפולי הסרת שיער בלייזר החל מגיל 12 בטכנולוגיית SHR  עם מכשיר מתקדם וייחודי, בטוח, מופחת כאב משמעותית, וכך ניתן לשפר את איכות החיים, בקרב בני נוער ומתבגרים.

טיפולי הסרת שיער למתבגרים מתחת לגיל 18 מתבצעים על ידי צוות מיומן המורכב מרופאים/ות אחים/ות וכן מבעלי השכלה רפואית שאינה מוכרת בישראל, המיומנים לטיפולים בהסרת שיער.

מתבגרים מתחת לגיל 18 חייבים להגיע לייעוץ ולטיפולים עם הורה או אפוטרופוס, אך חשוב לציין שההחלטה באם לעבור או לא לעבור את הטיפולים זאת ההחלטה של המטופל בלבד. יש צורך בהקפדה על הנחיות הצוות המטפל ולהגיע לטיפולים לפי זמנים שנקבעו מבעוד מועד.מה זה הסרת שיער בלייזר SHR?

מכשיר הלייזר החדשני והמתקדם שעובד בטכנולוגיית ה- SHR  פולט קרן לייזר בפולסים מהירים, מחמם את זקיק השיער בצורה הדרגתית והורס אותו. השיטה בטוחה יחסית ועברה מחקרים שהוכיחו את יעילותה על גווני עור שונים ובאזורים שונים. הסרת שיער  באמצעות מכשיר לייזר בטכנולוגית SHR הינה שיטה בטוחה וכמעט ללא תופעות לוואי.תיאום ציפיות

טיפולי הסרת שיער למתבגרים עשויה להפחית את צמיחת השיער בצורה משמעותית, אבל חשוב לזכור שהגוף המתבגר עדיין נמצא בגדילה וחווה שינויים הורמונליים רבים שיכולים להגביר את צמיחת השיער וכן להצמיח שיער חדש באזורים שונים.

כבר במהלך סדרת הטיפולים יוכלו המתבגרים להנות מאיכות חיים טובה יותר ושיפור בביטחון העצמי.


הסרת שיער בלייזר SHR

כאב בטיפולי הסרת שיער בלייזר

טיפולי הסרת שיער בלייזר בטכנולוגיית ה-SHR  כמעט ואינם כואבים. לעיתים מורגשים עקצוצים בזמן הטיפול. אך בשל העובדה שמתבגרים בדרך כלל סף הכאב יותר נמוך מהמבוגרים, במידת הצורך, ניתן להשתמש בתכשירי אלחוש לפני הטיפול (את המשחה ניתן לרכוש בבית מרקחת לפי מרשם רופא).


גווני שיער הניתנים להסירה בלייזר

הסרת שיער בלייזר SHR  מאפשרת להסיר שיער מגווני עור שונים, אך נדרשת נוכחות פיגמנט מלנין בזקיק השערה. רק זקיק כהה ניתן להסיר בעזרת קרן אור. לכן, שיער פלומה דק, שיער בלונד או ג'ינג'י בהיר- לא ניתנים להסרה בלייזר. חשוב לבצע אבחון התאמה לטיפולים באזורים הרצויים לפני תחילת הטיפול.


אנחנו מזמינים אותך להירשם ולהגיע לייעוץ ללא עלות והתחייבות!


פרטים נוספים בשיחה עם נציג אבל מומלץ לקבוע פגישת יעוץ


  שם

  טלפון

  אימייל

  הסניף הקרוב אליי נמצא ב:

  נאטורפיל – מרכזים לרפואה אסתטית

  אנחנו בנאטורפיל מקפידים על מתן שירות איכותי ומקצועי בכל תחומי העיסוק, מתייחסים באופן אישי לכל לקוח ומתאימים את הטיפול לקבלת התוצאה המיטבית. אחוזי ההצלחה ושבעות רצון של לקוחותינו הגבוהים ביותר.

  הנכם מוזמנים לקבת ליעוץ באחד מסניפנו.

  כל הזכויות שמורות : נאטורפיל 2022