הסרת שיער בלייזר – איכות או נוחות?


איכות או נוחות?


בואו נדבר על זה רגע. לקוחות ישראלים יודעים מה הם רוצים – והם לא מתפשרים. כל אחד רואה לנגד עיניו ומתייחס כקודש הקודשים למשהו אחר כבעל ערך עליון מבחינתו בכל הנוגע לצרכנות ולייף סטייל.

יש אנשים שישלמו כל מחיר באשר הוא – ובתמורה לכך ירצו לקבל שירות אדיב, מהיר, יעיל ומעבר לכל המצופה. כיוון שהם משלמים ממיטב כספם ורוצים "ביטוח מקיף" על המוצר/שירות שרכשו, מובן.

יש אנשים שנמנעים מבזבזנות יתרה ופזרנות כלכלית ובוחרים לחסוך בעלויות ולשלם פחות ממה שיכולים לשלם במקומות אחרים, ובתמורה לחיסכון מקבלים משהו שנוח להם – מכל סיבה שהיא. קרבה לבית/מקום עבודה, תקופת אחריות שניתנת לתקופה יותר ארוכה וכו', הגיוני.

ישנם כאלו שירצו להיות שקטים ורגועים שהם מופקדים בידי האנשים הכי מקצועיים בתחום שיש. ולשם כך אולי ישלמו פחות אבל ייסעו רחוק מאוד, או מנגד ישלמו הרבה אבל בשביל להנות ממה שרכשו כל שיאלצו לעשות זה לחצות את הכביש.

אז מה קורה אצלנו בנאטורפיל?

אצלנו השלם גדול מסך חלקיו.

כי אצלנו, שירות הוא ערך עליון. כל עובד, כל בורג במערכת, נמצא שם כדי לתת לכם שירות על הצד הטוב ביותר. כי בחרתם להשקיע בנו, ואנחנו כאן להשקיע בכם את מלוא תשומת הלב ואת מתן השירות הטוב ביותר שתוכלו לקבל.

כי מקצועיות זהו שם המשחק, ואנו לא מתפשרים על האיכות. בשורותינו עומדים רופאים/ות, אחים/יות וכן בעלי/ות השכלה רפואית שאינה מוכרת בארץ. אשר מגיעים עם רקע וידע מקצועי בתחום הרפואה ויכולים לתת את חוות דעתם הרפואית בכל נושא שעומד על הפרק.

כי נוחות זו אינה מילה גסה, ואנו פרוסים מכרמיאל בצפון הארץ ועד באר שבע הדרומית, כולל אזור ירושלים, ואנו רק הולכים ומתרחבים, על מנת שנוכל להגיע לכולכם. הסניפים שלנו ממוקמים באזורים מרכזיים, קניונים, מרכזי קניות, בשביל שלכם יהיה נוח ונגיש. כדי שתוכלו לסגור כמה פינות על הדרך כמו לקפוץ לקפה ומאפה בצהריים ואז לסניף שלנו שסמוך אליו לטיפול, או ללכת לשופינג, לקנות דברים בקניון לכבוד החג ולאחר מכן להיכנס אלינו לפינל'ה של היום בסניף שלנו שבקומה מעל.

אז אתם תחליטו על מה להתפשר. אבל למה להתפשר אם אפשר להנות מכל העולמות?


הסרת שיער בבית השחי

יצירת קשר

  8844*


  פייסבוק


  נאטורפיל – מרכזים לרפואה אסתטית

  אנחנו בנאטורפיל מקפידים על מתן שירות איכותי ומקצועי בכל תחומי העיסוק, מתייחסים באופן אישי לכל לקוח ומתאימים את הטיפול לקבלת התוצאה המיטבית. אחוזי ההצלחה ושבעות רצון של לקוחותינו הגבוהים ביותר.

  הנכם מוזמנים לקבת ליעוץ באחד מסניפנו.

  כל הזכויות שמורות : נאטורפיל 2024

  חייג למוקד נאטורפיל 037378030 צור קשר עם המוקד באמצעות הודעת whatsapp מוביל לדף צור קשר להשארת פרטים