דרושים נאטורפיל


המשפחה שלנו מתרחבת.


זו לא משרה רגילה. זו לא רק עבודה. זה סוג של בית. זו סוג של משפחה.

ולמשפחה הזאת אנחנו מחפשים תוספת. מיוחדת, שמחפשת מקום עצמאי בתוך ארגון שמעניק מקום לעצמאות. ארגון שמאפשר לך למצוא את התנוחה הטובה ביותר, ורק אחרי שהיא נמצאה, נוצק הסביב, מקום שבו מומלץ להביא תמונות מהבית אל שולחן העבודה, וכזה שגורם לך לרצות לקחת תמונות בדמיון הביתה מהעבודה. מקום אמתי בתוך משפחה מחבקת שתיתן לך להרגיש חלק מדבר גדול. דבר טוב. כזה שיזכיר לך כל הזמן, שאין דבר כזה, לבד.

ולך, לך נותר רק להיות עצמך. להיות אוהב אדם וחביב על הבריות, שתהיה בך אינטליגנציה רגשית במקום אינטליגנציה שקונים במכללה, במקום תארים מפוארים על הקיר שיהיה לך לב טוב, ורך, שהחיוך שלך יהיה אמיתי, ומדבק, שהבדיחות שלך יהיו מקוריות, שהאנרגיה שלך תהיה טובה ומרימה, שתהיה לך היכולת להחליט ליהנות גם אם יתנו לך את השולחן שליד הרמקולים באירוע של "אולמי", או את החדר במלון שאף אחד לא רוצה, שיהיה בליבך פרגון במקום קנאה, הערכה במקום קיטורים, ונתינה. המון נתינה. אבל כזאת שבאה כברירת מחדל. לא כזאת שצריך לאלץ אותה להתרחש ויש מאחוריה אינטרס. נתינה מתוך נתינה. נתינה מתוך כבוד. כבוד למי שיקבל ממך שירות, כבוד לעובדים סביבך, מתחתיך, מעליך, לשכנים, למתחרים, כבוד. כי זה חלק ממך. לא כי חייבים.

נכון שיש גם משכורת ופנסיה וכל מני כאלה שהחוק מחייב, אבל למקום הזה צריך אדם שזו לא השאלה הראשונה שתעלה בדמיון. השאלה תהיה אם זה יעשה לי טוב, ונעים, וכיף בנשמה. השאלה תהיה, מי האנשים שצריך איתם לעבוד ואיפה בכלל יושבים, מה האנרגיות של המקום ומה האנרגיות של האנשים שנכנסים למקום. לשאול את עצמך, אם זה יעשה לך טוב. לגוף. ובעיקר לנשמה.בואו לעבוד ולהצליח ברשת לרפואה אסתטית!


הסרת שיער בחזה

צוות טיפולי

שלח/י קורות חיים

לעבודה בסביבה אסתטית ונעימה דרושים\ות רופאים/ות אחים/ות וכן מבעלי השכלה רפואית שאינה מוכרת בישראל, לטיפולי הסרת שיער בלייזר באמצעות מכשירים רפואיים.


לפרטים נוספים

Подробнее на русском
יועץ/ת אסתטיקה

נציג/ת טלפוני

שלח/י קורות חיים

לסיירת מובחרת במוקד הטלפוני של נאטורפיל דרוש/ה תוספת אחת, מיוחדת. עם לב רחב ונתינה אמיתית, עם יכולת להקשיב ולא רק להשמיע, לדעת, ולהסביר את הידע, עם יכולת וורבלית נדירה, רגישות לצער של האחר, ודמיון שמסוגל לצייר תמונה של נפש של אדם דרך הטלפון.

אנחנו לא מחפשים רק עובד/ת אנחנו מחפשים תוספת למשפחה. העבודה היא במשמרות, בראשון לציון, ואנחנו משלמים די סבבה לבני משפחה.

יועץ/ת אסתטיקה

פקיד/ה יועץ/ת

שלח/י קורות חיים

לעבודה מעניינת ומאתגרת באווירה נעימה ותומכת דרוש/ה פקיד/ה יועץ/ת לניהול יומני טיפולים, קבלת קהל, תוך כדי מענה טלפונים ומתן שירות מתוך מקום של נתינה אמיתית ולא כי זו דרישת התפקיד.
לא חשוב לנו איך את/ה נראה, חשוב לנו שתאהב/י את איך שאת/ה נראה/ית, וחשוב לנו שתהיי/ה, עם יחסי אנוש טובים, אהבת אדם ועם נכונות לעבודה לטווח ארוך.

אז חייג/י עכשיו וקבע/י ראיון עבודה ותעשי/ה את הצעד הראשון שלך בדרך להיות חלק ממשפחת נאטורפיל.

יועץ/ת אסתטיקה

יועצ/ת אסתטיקה

שלח/י קורות חיים

למקום הזה צריך יכולת לשכנע אדם זר שרק עכשיו נכנס בדלת להאמין בך. לבטוח בך. לקנות. ואנחנו לא נבקש ממך לשקר, לתחמן, למכור משהו שאין לך אמונה מלאה בו, או שאין בו תועלת אמיתית וכנה למי שיקנה, ובמחיר הגון. אנחנו הגונים. והגונים נבקש ממך להיות.
אז אם יש בך את התכונות האלו, אם נמצאים בך יכולות יותר מהאחר, אם בא לך להיות חלק מהמשפחה הגדולה שלנו ובא לך להניח את התיק, והפעם, להישאר. אבל על אמת. צריך רק ללחוץ על הכפתור ולהגיע אלינו לפגישה.

אנחנו כבר המון זמן, מחפשים אותך!

נאטורפיל – מרכזים לרפואה אסתטית

אנחנו בנאטורפיל מקפידים על מתן שירות איכותי ומקצועי בכל תחומי העיסוק, מתייחסים באופן אישי לכל לקוח ומתאימים את הטיפול לקבלת התוצאה המיטבית. אחוזי ההצלחה ושבעות רצון של לקוחותינו הגבוהים ביותר.

הנכם מוזמנים לקבת ליעוץ באחד מסניפנו.

כל הזכויות שמורות : נאטורפיל 2022