אקנה- שיטת טיפול חדשנית

slider_9-1-e1524049042150-1200x495.jpg

אקנה ופצעי בגרות

תופעת ה"אקנה", המכונה גם פצעי בגרות, מוכרת כמעט לכולנו. התפרצויות שלה מלוות את תהליך ההתבגרות וגורמת לפעמים לדלקות קשות וצלקות לכל החיים. מראה של עור הפנים יכול גם לגרום לבעיות נפשיות וחרדות לבני נוער.


אקנה

מהו אקנה? סיבות כלליות לתופעת פצעי בגרות.

דלקת אקנה מופיע כתוצאה מהפרשת יתר של בלוטות חלב שנמצאות בשכבת הדרמיס של העור.

על פעילות של בלוטות חלב משפיעה מערכת הורמונלית שבאופן טבעי נוטה להשתנות בהתאם לגיל, מצב בריאותי ואפילו מתח נפשי וסטראס. לנשים בזמן המחזור לעתים מופיעות דלקות חוזרות בגלל שינויים הורמונליים החודשיים. בנוסף  לזה אקנה יכול להתפתח כתוצאה מתזונה לקויה, שימוש בתרופות מסוימות, שימוש יתר באיפור, היגיינה לא תואמת לאורך חיים או סוג העור ועוד..

כולם רוצים לשמור על בריאות ומראה טוב של עור הפנים ולמנוע את הופעת דלקות אלה. לרוב מספיק לשמור על עור נקי משומן, לכלוך ושאריות איפור, להקפיד על היגיינה יום-יומית נכונה ולהשתמש בתכשירי טיפוח מותאמים לסוג של עור.

אבל מה לעשות במקרה של דלקת פעילה של אקנה? הדלקת בעצמה מעודדת יצירת הפרשה מוגברת של שומן ופעילות יתר של בלוטות החלב. הפיצעונים מתרבים, נהיים יותר עמוקים, על העור מתחילות להופיע צלקות אקנה וכתמים כהים או אדומים. לעתים קשה מאוד לטפל בדלקות כאלה בצורה חיצונית ורופאים נותנים מרשם לכדורים למניעת אקנה.כדי לטפל בבעיה מורכבת זאת, פותחה טכנולוגיה חדישה שנותנת מענה לסובלי מבעיית אקנה.


■ הטיפול החדשני מתמקד על ניקוי יסודי, הזנה והבראה של העור עד עומק שכבת הדרמיס.
■ הטיפול אינו פולשני ולא כואב, אינו גורם לפצעים ולא דורש החלמה אחריו.
■ הטיפול מרגיע את הדלקות, מונע מהופעת דלקות חדשות ומחליק את הצלקות בעדינות רבה באופן הדרגתי.


הטיפול החדשני באקנה מתבצע עם מכשיר Jet-Peel  שבאמצאות שילוב הטכנולוגיות מפרק את זרם סילון  למיקרו טיפות. הגודל מאפשר לטיפות אלה לחדור בין התאים של שכבת האפידרמיס. המכשיר ממריץ את הזרם למהירות גבוהה מאוד כ-200 מטר לשנייה, פותח ושוטף את הנקבוביות החסומות של העור.

הטיפול מתבצע בשלושה שלבים: ראשית, מבצעים עיסוי לימפטי לעידוד זרם הלימפה ושיפור הזנת העור. בשלב השני עושים פילינג עדין לקילוף תאים מתים, שומן ולכלוך מכל שטח הטיפול. ובסיום הטיפול מבצעים התזה אינטנסיבית עם חומצה היאלורונית  להזנה והבראת העור.

הטיפול מתבצע ללא מגע עם המכשיר או ידיים לשטח העור. במהלך הטיפול ידית המכשיר נמצאת במרחק של חצי סנטימטר מהעור. כל זה מונע זיהום במהלך הטיפול ומאפשר לאנשים עם בעיות עור שונות ליהנות מהטיפול.

הטיפול מומלץ לטיפול באקנה, החלקת צלקות אקנה וכל הבעיות של פצעי בגרות. אחרי טיפול הראשון ניתן לראות שיפור במראה העור, הפחתת דלקות וקילופים, מרקם העור משתפר. בגלל הבטיחות הטכנולוגיה ניתן לטפל בבעיות אקנה גם לחולי פסוריאזיס וסכרת נעורים ועוד..

לקריאה נוספת


יצירת קשר

  שם

  טלפון

  נושא הפנייה

  הודעה  8844*


  פייסבוק


  נאטורפיל – מרכזים לרפואה אסתטית

  אנחנו בנאטורפיל מקפידים על מתן שירות איכותי ומקצועי בכל תחומי העיסוק, מתייחסים באופן אישי לכל לקוח ומתאימים את הטיפול לקבלת התוצאה המיטבית. אחוזי ההצלחה ושבעות רצון של לקוחותינו הגבוהים ביותר.

  הנכם מוזמנים לקבת ליעוץ באחד מסניפנו.

  כל הזכויות שמורות : נאטורפיל 2021

  שינוי גודל גופנים
  ניגודיות