אסתטיקה רפואית – שאלות ותשובות

slider_1-e1527511512892-1200x494.jpg

 • אני בת 28 ומעוניינת בטיפולי פנים JETPEEL לחידוש עור הפנים. למי מתאים הטיפול?. מאת: מירי
אני בת 28 ומעוניינת בטיפולי פנים JETPEEL לחידוש עור הפנים. למי מתאים הטיפול?. מאת: מירי

שלום מירי,
טיפולי שימור עור הפנים KF באמצעות מכשיר ה -JetPeel  מתאים לנשים ולגברים בכל גיל, בעלי כל סוג וגוון של עור ולכל ימות השנה.
הטיפול מסייע למערכת הלימפה בפינוי רעלים מאזור הפנים , מקלף בעדינות רבה את התאים המתים ולכלוך מפני העור ופותח ומנקה נקבוביות העור.

בשלב האחרון של הטיפול מתיזים על פני העור חומצה היאלורונית.

הטיפול מעניק תוספת לחות מוגברת בשכבות העור העליונות, אינו פולשני ומספק פתרון מצוין לשימור מראה עור הפנים בריא וצעיר.

 • שלום, אני בן 39 ורוצה לעשות מילוי קמטים בין הגבות. האם טיפול בהזרקת חומצה היאלורונית יכול לעזור? כמה זמן נשמרת התוצאה? מאת: איציק
שלום, אני בן 39 ורוצה לעשות מילוי קמטים בין הגבות. האם טיפול בהזרקת חומצה היאלורונית יכול לעזור? כמה זמן נשמרת התוצאה? מאת: איציק

שלום איציק,

קמטים בין הגבות לרוב מתפתחות מהבעת יתר. קמטי הבעה יכולים להופיע באזורים מסוימים אצל גברים בגיל צעיר מאוד ועם התבגרות העור הופכים לעמוקים ובולטים יותר. עם הגיל רמת הצפיפות ומיצוק של העור יורדת ומתחילים להופיע גם קמטי גיל.

טיפול פנים KF  בנאטורפיל המשלב את ניקוז הלימפתי, פילינג עדין של העור והתזה של חומצה היאלורונית. הטיפול יכול לשפר את מראה העור ולטשטש את הקמטוטים.

טיפול של העלמת הקמטים על ידי הזרקת חומצה היאלורונית נחשב כשיטה יעילה ובטוחה למילוי קמטים עמוקים. התוצאה נשמרת מספר חודשים, החומצה נספגת ומעניקה לעור מראה חיוני וצעיר יותר.

על ידי זרקת בוטוקס מעלימים רק קמטי הבעה. בוטוקס משפיע ישירות לשריר האחראי על הבעת יתר ומחליש את פעילותו. התוצאה היא זמנית ויש צורך לחזור לטיפול כל כמה חודשים.

רק רופא מוסמך מורשה לביצוע טיפולי הזרקות. אנו בנאטורפיל מקפידים לבצע כל טיפול לפי התקן של משרד הבריות ומשתמשים רק בחומרים האיכותיים ביותר.

הסרת שיער בחזה

 • היי, אני מתלבטת באם להתחיל סדרת הטיפולים KF או לגשת לטיפולי מזותרפיה עם חומצה היאלורונית -הזרקה בכמה נקודות. אני בת 43. תודה דיקלה.
היי, אני מתלבטת באם להתחיל סדרת הטיפולים KF או לגשת לטיפולי מזותרפיה עם חומצה היאלורונית -הזרקה בכמה נקודות. אני בת 43. תודה דיקלה.

שלום דיקלה,

טיפול פנים KF מאפשר טיפול מזותרפיה להחדרת חומצה היאלורונית לעור ללא מחטים וללא כאבים. התזה באמצעות המכשיר ה JetPeel- מכסה שטחים נרחבים בפנים בניגוד להחדרה נקודתית במזותרפיה רגילה נקודתית.

במהלך הטיפול טיפות מיקרוסקופיות של תערובת אויר וסילון נוזלי מגיעות לעומק העור. תוספת חמצן וחומרים החיוניים מניעה את כל תהליכי ההתחדשות הטבעיים שלו. ובכך מושגות תוצאות מידיות ומצטברות בשיקום והצערת עור הפנים.

 • שלום, אני בת 22 וסובלת מדלקות אקנה, העור שלי מאוד רגיש ויש בו כתמים וצלקות מאקנה. האם טיפול פנים פילינג ג'ט יכול לעזור לי? מאת: לי
שלום, אני בת 22 וסובלת מדלקות אקנה, העור שלי מאוד רגיש ויש בו כתמים וצלקות מאקנה. האם טיפול פנים פילינג ג'ט יכול לעזור לי? מאת: לי

שלום לי,
הטיפול ב JetPeel הינו פילינג אסתטי ולא כירורגי, ללא כאבים וללא אי נוחות. הזרם הסילוני של ה JetPeel יוצר לחץ מקומי גבוה על פני האזור המטופל וגורם לקילוף של השכבות החיצוניות של העור ולהסרת שכבת התאים המתים, הלכלוך והשומן.

העור החדש שנחשף בעקבות פילינג הוא חלק יותר ובוהק יותר. הטיפול מנקה ופותח את הנקבוביות החסומות ומקלף את תאי העור המתים. טיפולי פנים KF מומלצים לטיפול באקנה ובצלקות אקנה. בטיפול ניתן לשלב התזה של חומצה היאלורונית.

 • היי, שמי מרינה ואני בת 47. איזה טיפול מומלץ לבחור לטשטוש והעלמה של קמטים ליד העיניים?
היי, שמי מרינה ואני בת 47. איזה טיפול מומלץ לבחור לטשטוש והעלמה של קמטים ליד העיניים?

שלום מרינה,
על מנת שנוכל לבחור את טיפול הנכון עבורך מומלץ להגיע לייעוץ באחד הסניפים של נאטורפיל.

רק בפגישה עם יועצת אסתטיקה מקצועית ניתן לבנות תכנית טיפול אופטימלית ומותאמת אישית עבורך. תשאירי את הפרטים בטופס יצירת קשר ונחזור אליך לקבוע פגישת ייעוץ ואבחון.

 • שלום, הבת שלי בת 16 ויש לה פצעי בגרות וקילופי עור כמעט כל הזמן. היא מאוד סובלת מהמראה של עור הפנים שלה. האם יש בנאטורפיל טיפול שיכול לעזור לה?
שלום, הבת שלי בת 16 ויש לה פצעי בגרות וקילופי עור כמעט כל הזמן. היא מאוד סובלת מהמראה של עור הפנים שלה. האם יש בנאטורפיל טיפול שיכול לעזור לה?

שלום,
אקנה ופצע בגרות בגיל ההתבגרות זאת תופעה די שכיחה. שינויים הורמונליים גורמים לפעילות מוגברת של בלטות החלב שנמצאות בעור ובמידה והנקבוביות העור סתומות או צרות מידי – יכולה להתפתח דלקת של אקנה.

במהלך טיפול פנים KF  בעזרת טכנולוגיית ג'ט מבצעים עיסוי אינטנסיבי המסייע למערכת הלימפה לפנות את הרעלים מעור הפנים. זרם הג'ט מקלף בעדינות את התאים המתים, שאריות איפור ולכלוך מהעור ביסודיות. הוא פותח נקבוביות הסגורות ומזין את שכבת העמוקות של העור בלחות ובחמצן.

לאנשים שסובלים מיובש קיצוני של העור המלווה בקילופים העור ודלקות אקנה – הטיפול יכול לסייע בהבראת העור.

 • שלום, שמי פנינה ואני בת 48. מעוניינת בטיפולי הזרקות בוטוקס באזור המצח. שמעתי על טיפול פנים החדשני עם JETPEEL. האם הטיפול הוא תחליף לטיפולי הזרקות?
שלום, שמי פנינה ואני בת 48. מעוניינת בטיפולי הזרקות בוטוקס באזור המצח. שמעתי על טיפול פנים החדשני עם JETPEEL. האם הטיפול הוא תחליף לטיפולי הזרקות?

שלום פנינה,
הטיפול אינו תחליף לטיפולי הזרקות, אלא טיפול פנים מקיף שמטרתו הבראה וחידוש עור הפנים.

הטיפול אינו פולשני, משלב את ניקוז לימפטי, פילינג עדין והתזת חומצה היאלורונית על כל שטח הפנים. הטיפול מטשטש את הקמטוטים הקטנים ומעניק לעור מראה זוהר וצעיר יותר.

במקרים מסוימים ניתן לשלב את טיפול שימור פנים KF עם טיפולי ההזרקות. ניתן לבצע את טיפול  KF  לפני טיפול בוטוקס או מילוי קמטים וכך להעניק לעור מראה זוהר ורענן.

לפרטים נוספים ניתן לפנות ליועצת הסניף.

 • היי, האם ניתן לבצע בנאטורפיל טיפול מילוי שפתיים?
היי, האם ניתן לבצע בנאטורפיל טיפול מילוי שפתיים?

שלום רב,
עיצוב ועיבויי שפתיים מבצעים בעזרת הזרקה של חומצה היאלורונית בסמיכות גבוהה. חומצה היאלורונית הינה טבעית, חיונית לגוף ונספגת במלאו במשך 6-12 חודשים אחרי ההזרקה.

בנאטורפיל משתמשים בחומרי גלם האיכותיים ביותר לביצוע טיפול עיצוב שפתיים וטיפולים אסתטיים אחרים.  שם

  טלפון

  נושא הפנייה

  הודעה  8844*


  פייסבוק

  נאטורפיל – מרכזים לרפואה אסתטית

  אנחנו בנאטורפיל מקפידים על מתן שירות איכותי ומקצועי בכל תחומי העיסוק, מתייחסים באופן אישי לכל לקוח ומתאימים את הטיפול לקבלת התוצאה המיטבית. אחוזי ההצלחה ושבעות רצון של לקוחותינו הגבוהים ביותר.

  הנכם מוזמנים לקבת ליעוץ באחד מסניפנו.

  כל הזכויות שמורות : נאטורפיל 2021

  שינוי גודל גופנים
  ניגודיות