לפרטים נוספים

הנני מאשר קבלת חומר פרסומי עפ"י התקנון

מכשירי הלייזר

המכשיר היעיל ביותר להסרת שיער הוא מכשיר הלייזר.
באמצעות הלייזר ניתן להשיג את התוצאה הטובה ביותר בשל העוצמה האדירה שמפיק המכשיר. עלות רכישה ואחזקה היקרים מאוד של מכשיר לייזר גרמו למציאת חלופות זולות יותר כגון מכשירי אי פי אל ומכשירי אינפרא הזולים באופן משמעותי ממכשיר הלייזר, אולם נדרשת כמות גדולה יותר של טיפולים בכדי להשיג את התוצאה, ולא תמיד מצליחים המכשירים הזולים לגרום להסרת שיער.
בנאטורפיל נעשה שימוש אך ורק במכשירי לייזר, מכשיר ה"לייטשר" המפורסם ומכשיר ה"סופרנו" ובכל אחד מסניפי החברה נמצא מכשיר זמין. מכשירים אלו הם המכשירים היחידים שהוכיחו את יעילותם לאורך שנים בהסרת שיער.

הסרת שיער באמצעות לייזר קר "לייט-שיר" מבית קוהירנט
מכשיר ה"לייט-שר" מתאים לרוב סוגי העור ולשיער כהה. המכשיר עובד בטווח אורך הגל האידאלי להסרת שיער שהוא 800 ננומטר.
מוכח ביותר בעולם לטיפולי הסרת שיער ונעשה בו שימוש נרחב בתחום זה בכל רחבי העולם מזה כעשור.
מכשיר ה"לייט-שר" הוא המכשיר בעל עוצמה גבוהה ביותר ויכול להפיק אנרגיה אדירה של עד 100 ג'אול! מטמר הספיר של המכשיר מצוייד בקירור פנימי המסייע בהפחתת הכאב, מגן על העור באיזור המטופל על ידי קירור האפידרמיס ומקנה למטופל הרגשה נוחה יותר.
נתונים טכניים

הסרת שיער באמצעות "סופרנו"
מכשיר ה"סופראנו" מתאים לרוב סוגי העור ולשיער כהה. המכשיר עובד בטווח אורך הגל האידאלי להסרת שיער שהוא 810 ננומטר ובעזרת תכונה בלעדית למכשיר זה ניתן לקבל טיפול בעל עוצמה אך בחשיפה נמוכה יותר לכאב.
במקום לשגר פולס בודד ועוצמתי, משגר המכשיר 10 פולסים בשניה ועל ידי כך מגיע המטופל לתוצאה הרצויה עם פחות כאב. המטמר של המכשיר מצוייד בקירור פנימי כפול המסייע בהפחתת הכאב, מגן על העור באזור המטופל על ידי קירור האפידרמיס ומקנה למטופל הרגשה נוחה יותר.
נתונים טכניים

מפת סניפים
מדוע נאטורפיל

מקצוענות - הצוות המטפל בנאטורפיל מורכב מרופאים/ות אחים/ות וכן מבעלי השכלה רפואית שאינה מוכרת בישראל, המיומנים לטיפולים בהסרת שיער.

חווית טיפול – נאטורפיל שמה דגש על מתן טיפול קליני איכותי לצד חווית טיפול נעימה ואנושית וכל עובדי הרשת מחויבים למטרה זו.

מכשור – נאטורפיל עושה שימוש בטכנולוגיית לייזר וג'ט אמינה ומוכחת בלבד המאושרת על ידי משרד הבריאות ועם תווי תקן מחמירים.

פריסה – לנאטורפיל 22 סניפים בפריסה ארצית מעוצבים ונוחים במיקומים נגישים, לרוב בקניונים ראשיים ובמרכזי הערים

מחויבות – נאטורפיל מאמינה שהלקוח זכאי לקבל את התוצאה הטובה ביותר ולכן כל לקוח מקבל התחייבות כתובה לטיפול במקצוענות קלינית ובמכשור הטוב ביותר.

פייסבוק