לפרטים נוספים

הנני מאשר קבלת חומר פרסומי עפ"י התקנון

שאלות ותשובות בהסרת שיער


 • היי, אני רוצה לברר כמה עולה הסרת שיער מבית השחי והרגליים? אודה על התשובה., מאת: הדווה
 • שלום רב,

  המחיר המדויק של הסרת שיער בלייזר ניתן לקבוע רק אחרי בדיקה גופנית עם מכשיר התאמה. המחיר מורכב מכמות הטיפולים, אזור הטיפול, מבנה הגוף וכמות השיער באזור הטיפול. אני ממליץ לך להגיע ליעוץ ואבחון חינם לסניף נאטורפיל הקרוב לביתך ולקבל הצעת מחיר מסודרת.
 • שלום, אני עשיתי כבר שלושה טיפולים של הסרת שיער בעורף וחזה, אבל עדיין חושש שהטיפול והתעסקות בהסרת שיער בלייזר יכולים לגרום לצמיחתם מוגברת? תודה, עמיר, מאת: עמיר
 • שלום עמיר,

  טיפול הסרת שיער בלייזר אינו יכולים לגורם לצמיחת יתר של שיער. קרן הלייזר באורך גל המכוון להסרת שיער פוגע רק בזקיק השערה הטרמינלית ולא משפיע לא לרקמות העור ולא על שיער פלומטי שהוא דק ובהיר.
 • שלום, השתמשתי כמה שנים במכשיר אפילציה שמושך שיער ועכשיו חלק מהשערות התחילו לצמוח לי ממש בתוך העור ולא יוצאות החוצה. ניתן להוציא אותם רק בעזרת מחט ופינצטה. האם ניתן לפתור את הבעיה עם מכשיר לייזר להסרת שיער?, מאת: אורנה
 • שלום אורנה,

  תופעת צמיחת השיער בתוך העור ידועה ויכולה להתפתח בלי שום קשר לאפילציה או שעווה. הפתרון הרפואי המומלץ זה טיפול הסרת שיער בלייזר. כתוצאה מהטיפול השערה נושרת מהזקיק ואינה צומחת יותר מהזקיק זה. בהצלחה.
 • שלום, אני בת 37 וגודל לי המון שיער שחור בפנים – שפם, פיות ובסנטר. רציתי לדעת עם ניתן לבצע הסרת שיער בלייזר באזורים האלה? תודה על התשובה, מיכל., מאת: מיכל
 • שלום מיכל,

  בהחלט כן, ניתן ומומלץ לבצע הסרת שיער בלייזר מהפנים במידה והשיער שחור ועבה. את יכולה להגיע ליעוץ ואבחון חינם לאחד הסניפים של רשת נאטורפיל, להתחיל טיפולים ולהפטר מהשיער המיותר.
 • היי, הבנתי שבנאטורפיל עובדים עם שני סוגים של המכשירים – לייטשר וסופרנו. אני מעוניין בהסרת שיער בעורף, גב וכתפיים, יש לי שיער שחור וגוון עור בהיר. איזה מכשיר יותר מומלץ בשבילי?, מאת: משה
 • שלום משה,

  גם סופרנו וגם לייטשר הם מכשירי לייזר מעולים ויעילים. לייטשר מבוסס על טכנולוגיית לייזר קר, עוצמתי וחזק, מומלץ לבעלי עור בהיר ושיער כהה. הסופרנו מכשיר יותר חדשני, המשלב פעילות לייזר וטכנולוגית ה-SHR ומצליח להסיר שיער גם לבעלי גוון עור כהה.

  על מנת לבחור את המכשיר להסרת שיער בלייזר שמתאים בשבילך אני ממליץ לעבור בדיקת התאמה אצל יועצת באחד הסניפים של רשת נאטורפיל.
 • שלום רב, אני מתחילה סדרת הטיפולים של הסרת שיער בלייזר שחי + מפשעות במכשיר לייטשר. איך צריך להתכונן לטיפול הראשון? אפשר להשתמש בדאודורנט באותו יום? בתודה, מאת: נוגה
 • שלום נוגה,

  הכנה לטיפול מאוד פשוטה ולא מסובכת – קודם כל לא כדאי להשתזף לפחות שבוע לפני הטיפול, יום לפני הטיפול צריך לגלח את האזור. לפני הסרת שיער בלייזר בבית השחי על תשתמשי בדאודורנט ועל תעשי שעווה שלושה שבועות לפני הטיפול. בהצלחה!
 • היי, אני בהיריון בחודש רביעי, בריאה ואין לי שום תופעות לוואי של ההיריון, האם אני יכולה להתחיל טיפולי הסרת שיער בלייזר בנאטורפיל? מלי, מאת: מלי
 • שלום מלי,

  אנו בנאטורפיל לא מבצעים טיפולי לייזר לנשים בהיריון. בזמן ההיריון גוף האישה עובר שינויים הורמונליים רציניים שיכולים להשפיע לאזורי צמיחה, כמות והצבע של שיער. לאישה בהיריון רמת המלנין בעור עולה בדרגה שמשבש את יעילות הטיפול. הטיפול עצמו יכול להיות סטרס לא רצוי בתקופת ההיריון. לכן אני ממליץ לחכות עם תחילת הטיפולים של הסרת שיער בלייזר עד לאחר הלידה.
 • שלום רב, לפני כשבוע ביצעתי טיפול הסרת שיער בלייזר והבחנתי שהשיער התחיל לצמוח שוב. האם הטיפול לא נתפס? אודה על תשובה המהירה, מאת: תומר
 • בזמן הטיפול לייזר פוגע בזקיק השערה וגורם להתנתקותה ונשירתה. התהליך של נשירה לוקח מ-2 עד-3 שבועות, העור דוחה את השערה החוצה ונראה שהשיער גודל. לפי מעגל צמיחת השיער שיערות שהיו רדומות בזמן הטיפול אמורים לצמוח בעוד חודשיים בערך, תלוי באזור הגוף.
 • שלום, יש לי שיער די בהיר וצבעו של השיער שונה באזורים שונים בגוף, האם אני מתאימה להסרת שיער בלייזר? תודה, מאת: איילת
 • שלום איילת,

  הסרת שיער בלייזר מבוססת על יכולת קרן עור הלייזר לחדור דרך עור שקוף ולפגוע בזקיק השערה הכהה שנמצא בשכבה העמוקה של העור.

  במידה והזקיק שקוף או בהיר - לייזר לא יכול לפגוע בו והטיפול אינו יביא תוצאות. במידה ויש לך שיער ככה באזור טיפול המבוקש ייתכן שניתן לבצע הסרה, אך תשובה הסופית תקבלי רק אחרי בדיקת התאמה קפדנית אצל יועצת נאטורפיל.
 • היי, אני מעוניין בהסרת שיער בלייזר מבית החזה. גוון העור שלי יחסית כהה והשיער שחור. שמאתי שיש בעיה בהסרת שיער בלייזר לבעלי עור כהה, איזה אפשרויות שי לי ובאיזה טכנולוגיה ניתן להסיר שיער מעור ככה? תודה על התשובה, רמי, מאת: רמי
 • שלום רמי,

  בנאטורפיל ניתן להסיר שיער בלייזר גם מעור כהה בעזרת המכשיר "סופרנו".

  המכשיר מאפשר להתאים את תדירות גל הלייזר וכמות המבזקים באופן אישי וכך להגיע לתוצאה המיטבית בהסרת שיער מעור כהה. אני ממליץ לך לעבור בדיקת התאמה בסניף נאטורפיל הקרוב.
 1   2    הבא

מפת סניפים
מדוע נאטורפיל

מקצוענות - הצוות המטפל בנאטורפיל מורכב מרופאים/ות אחים/ות וכן מבעלי השכלה רפואית שאינה מוכרת בישראל, המיומנים לטיפולים בהסרת שיער.

חווית טיפול – נאטורפיל שמה דגש על מתן טיפול קליני איכותי לצד חווית טיפול נעימה ואנושית וכל עובדי הרשת מחויבים למטרה זו.

מכשור – נאטורפיל עושה שימוש בטכנולוגיית לייזר וג'ט אמינה ומוכחת בלבד המאושרת על ידי משרד הבריאות ועם תווי תקן מחמירים.

פריסה – לנאטורפיל 22 סניפים בפריסה ארצית מעוצבים ונוחים במיקומים נגישים, לרוב בקניונים ראשיים ובמרכזי הערים

מחויבות – נאטורפיל מאמינה שהלקוח זכאי לקבל את התוצאה הטובה ביותר ולכן כל לקוח מקבל התחייבות כתובה לטיפול במקצוענות קלינית ובמכשור הטוב ביותר.

פייסבוק