לפרטים נוספים

הנני מאשר קבלת חומר פרסומי עפ"י התקנון

הסרת שיער בלייזר

הסרת שיער בלייזר הוא תחום שנולד מתוך הצורך להשתחרר מההשתעבדות האינסופית להסרת השיער המיותר מהגוף על ידי גילוח, מריטה בשעווה ועוד, וסיום ההכנות לקראת כל ביקור בים, דייט, וכל חשיפה אחרת של הגוף.
תחום הסרת שיער נפוץ גם אצל נשים וגם אצל גברים, ושיעור מסירי השיער הגברים רק עולה עם השנים.

הסרת שיער באמצעות קרן אור היא למעשה חימום של זקיק השיער כשעודנו מחובר לפקעת (הכיס בו הוא צומח) עד לטמפרטורה חמה דייה בכדי לגרום לנזק בלתי הפיך לפקעת, כך שלעולם לא תוכל להפיק שיער חדש.
זהו תהליך מורכב ומצריך ידע וניסיון רב שיידע להתאים את עוצמת הטיפול לגוון העור והשיער של המטופל, ומכשור ממוקד ובעל עוצמה מספקת בכדי לגרום לפגוע לצמיתות בתהליך ייצור השיער ולא רק להחליש אותה. אנרגיה חלשה מידי עשויה רק להחליש את הזקיק ואף לגרום להצמחת פלומה שאינה ניתנת לטיפול, ואנרגיה חזקה מידי עלולה לגרום לנזק לעור.
לכן, יש מספר דברים שכדאי לבדוק לפני כל טיפול של הסרת שיער. בנאטורפיל מפעילי מכשירי הלייזר הם רופאים, אחיות, וכן בעלי השכלה רפואית שאינה מוכרת בישראל המיומנים לטיפולים בהסרת שיער שעברו הסמכה על ידי היצרן.

מידע נוסף על הסרת שיער

מפת סניפים
מדוע נאטורפיל

מקצוענות - הצוות המטפל בנאטורפיל מורכב מרופאים/ות אחים/ות וכן מבעלי השכלה רפואית שאינה מוכרת בישראל, המיומנים לטיפולים בהסרת שיער.

חווית טיפול – נאטורפיל שמה דגש על מתן טיפול קליני איכותי לצד חווית טיפול נעימה ואנושית וכל עובדי הרשת מחויבים למטרה זו.

מכשור – נאטורפיל עושה שימוש בטכנולוגיית לייזר וג'ט אמינה ומוכחת בלבד המאושרת על ידי משרד הבריאות ועם תווי תקן מחמירים.

פריסה – לנאטורפיל 22 סניפים בפריסה ארצית מעוצבים ונוחים במיקומים נגישים, לרוב בקניונים ראשיים ובמרכזי הערים

מחויבות – נאטורפיל מאמינה שהלקוח זכאי לקבל את התוצאה הטובה ביותר ולכן כל לקוח מקבל התחייבות כתובה לטיפול במקצוענות קלינית ובמכשור הטוב ביותר.

פייסבוק