לפרטים נוספים

הנני מאשר קבלת חומר פרסומי עפ"י התקנון

המכשור והטכנולוגיה


אנו בנאטורפיל דואגים להעניק ללקוחתנו חווית טיפול איכותית ותוצאה שנשמרת לאורך הזמן המקסימלי לסוג הטיפול. על מנת להגיע לתוצאה הטובה ביותר בכל טיפול אסתטיקה חשוב לנו להשתמש במכשור האיכותי והמתקדם ביותר, להקפיד על פרוטוקול הטיפול ולא להתפשר באיכות החומרים לביצוע הטיפול.


רשת נאטורפיל מציעה ללקוחותיה מגוון רחב של שירותי אסתטיקה הכוללים: טיפולי שימור פנים KF , טיפולי הזרקות בוטוקס, טיפולי מילוי קמטים, עיצוב שפתיים ועוד...

בטיפולים האסתטיים בנאטורפיל משתמשים אך ורק במכשירים בעלי תקן ישראלי המאושרים על ידי משרד הבריאות וFDA. החומרים לביצוע הטיפול מגיעים מיבואנים רשמיים בלבד עם כל האישורים הנדרשים או מיוצרים בארץ בפיקוח קפדני של משרד הבריאות. הצוות המטפל עובר את כל ההכשרות הנדרשות לביצוע הטיפולים האסתטיים.

נאטנאטורפיל עוסקת גם בטיפולי הזרקות כגון: בוטוקס, מילוי קמטים או עיצוב שפתיים. טיפולי הזרקות מתבצעים עם חומרי מילוי הטובים ביותר ועל ידי רופא מוסמך. לרופאים שמבצעים את טיפולי הזרקות בנאטורפיל ניסיון רב באסתטיקה רפואית וידע מורחב בתחום.

צוות יועצים/ות של נאטורפיל מסייע לבנות את תכנית הטיפול המתאימה ביותר להשגת המטרה האסתטית הטובה ביותר.

חווית הטיפול בנאטורפיל מיוחדת וחיובית, ובכל אחד מ 22 הסניפים של הרשת אווירה ידידותית, רגועה וביתית.

רשת נאטורפיל מציעה ללקוחותיה מגוון רחב של שירותי אסתטיקה הכוללים: טיפולי שימור פנים KF , טיפולי הזרקות בוטוקס, טיפולי מילוי קמטים, עיצוב שפתיים ועוד...

מפת סניפים
מדוע נאטורפיל

מקצוענות - הצוות המטפל בנאטורפיל מורכב מרופאים/ות אחים/ות וכן מבעלי השכלה רפואית שאינה מוכרת בישראל, המיומנים לטיפולים בהסרת שיער.

חווית טיפול – נאטורפיל שמה דגש על מתן טיפול קליני איכותי לצד חווית טיפול נעימה ואנושית וכל עובדי הרשת מחויבים למטרה זו.

מכשור – נאטורפיל עושה שימוש בטכנולוגיית לייזר וג'ט אמינה ומוכחת בלבד המאושרת על ידי משרד הבריאות ועם תווי תקן מחמירים.

פריסה – לנאטורפיל 22 סניפים בפריסה ארצית מעוצבים ונוחים במיקומים נגישים, לרוב בקניונים ראשיים ובמרכזי הערים

מחויבות – נאטורפיל מאמינה שהלקוח זכאי לקבל את התוצאה הטובה ביותר ולכן כל לקוח מקבל התחייבות כתובה לטיפול במקצוענות קלינית ובמכשור הטוב ביותר.

פייסבוק