לפרטים נוספים

הנני מאשר קבלת חומר פרסומי עפ"י התקנון

המשפחה שלנו מתרחבת.

זו לא משרה רגילה. זו לא רק עבודה. זה סוג של בית. זו סוג של משפחה.
ולמשפחה הזאת אנחנו מחפשים תוספת, מיוחדת, שמחפשת מקום עצמאי בתוך ארגון שמעניק מקום לעצמאות, ארגון שמאפשר לך למצוא את התנוחה הטובה ביותר, ורק אחרי שהיא נמצאה, נוצק הסביב, מקום שבו מומלץ להביא תמונות מהבית אל שולחן העבודה, וכזה שגורם לך לרצות לקחת תמונות בדמיון הביתה מהעבודה, מקום אמתי בתוך משפחה מחבקת שתיתן לך להרגיש חלק מדבר גדול. דבר טוב. כזה שיזכיר לך כל הזמן, שאין דבר כזה, לבד.

ולך, לך נותר רק להיות עצמך. להיות אוהב אדם וחביב על הבריות, שתהיה בך אינטליגנציה רגשית במקום אינטליגנציה שקונים במכללה, במקום תארים מפוארים על הקיר שיהיה לך לב טוב, ורך, שהחיוך שלך יהיה אמיתי, ומדבק, שהבדיחות שלך יהיו מקוריות, שהאנרגיה שלך תהיה טובה ומרימה, שתהיה לך היכולת להחליט ליהנות גם אם יתנו לך את השולחן שליד הרמקולים באירוע של "אולמי", או את החדר במלון שאף אחד לא רוצה, שיהיה בליבך פרגון במקום קנאה, הערכה במקום קיטורים, ונתינה. המון נתינה. אבל כזאת שבאה כברירת מחדל. לא כזאת שצריך לאלץ אותה להתרחש ויש מאחוריה אינטרס. נתינה מתוך נתינה. נתינה מתוך כבוד. כבוד למי שיקבל ממך שירות, כבוד לעובדים סביבך, מתחתיך, מעליך, לשכנים, למתחרים, כבוד. כי זה חלק ממך. לא כי חייבים.
נכון שיש גם משכורת ופנסיה וכל מני כאלה שהחוק מחייב, אבל למקום הזה צריך אדם שזו לא השאלה הראשונה שתעלה בדמיון. השאלה תהיה אם זה יעשה לי טוב, ונעים, וכיף בנשמה, השאלה תהיה, מי האנשים שצריך איתם לעבוד ואיפה בכלל יושבים, מה האנרגיות של המקום ומה האנרגיות של האנשים שנכנסים למקום. לשאול את עצמך, אם זה יעשה לך טוב. לגוף. ובעיקר לנשמה.


משרות רלוונטיות

 • יועצ/ת אסתטיקה
 • למקום הזה צריך יכולת לשכנע אדם זר שרק עכשיו נכנס בדלת להאמין בך. לבטוח בך. לקנות. ואנחנו לא נבקש ממך לשקר, לתחמן, למכור משהו שאין לך אמונה מלאה בו, או שאין בו תועלת אמיתית וכנה למי שיקנה, ובמחיר הגון. אנחנו הגונים. והגונים נבקש ממך להיות.
  אז אם יש בך את התכונות האלו, אם נמצאים בך יכולות יותר מהאחר, אם בא לך להיות חלק מהמשפחה הגדולה שלנו ובא לך להניח את התיק, והפעם, להישאר. אבל על אמת. צריך רק ללחוץ על הכפתור ולהגיע אלינו לפגישה. אנחנו כבר המון זמן, מחפשים אותך..

 • פקיד/ה יועץ/ת
 • לעבודה מעניינת ומאתגרת באווירה נעימה ותומכת דרוש/ה פקיד/ה יועץ/ת לניהול יומני טיפולים, קבלת קהל, תוך כדי מענה טלפונים ומתן שירות מתוך מקום של נתינה אמיתית ולא כי זו דרישת התפקיד.
  לא חשוב לנו איך את/ה נראה, חשוב לנו שתאהב/י את איך שאת/ה נראה/ית, וחשוב לנו שתהיי/ה, עם יחסי אנוש טובים, אהבת אדם ועם נכונות לעבודה לטווח ארוך.
  אז חייג/י עכשיו וקבע/י ראיון עבודה ותעשי/ה את הצעד הראשון שלך בדרך להיות חלק ממשפחת נאטורפיל.

 • נציג/ת טלפוני
 • לסיירת מובחרת במוקד הטלפוני של נאטורפיל דרוש/ה תוספת אחת, מיוחדת, עם לב רחב ונתינה אמיתית, עם יכולת להקשיב ולא רק להשמיע, לדעת, ולהסביר את הידע, עם יכולת וורבלית נדירה, רגישות לצער של האחר, ודמיון שמסוגל לצייר תמונה של נפש של אדם דרך הטלפון.
  אנחנו לא מחפשים רק עובד/ת אנחנו מחפשים תוספת למשפחה. העבודה היא במשמרות, בראשון לציון, ואנחנו משלמים די סבבה לבני משפחה..

  אז אם בא לך להצטרף לקבוצה חדשה, בית חדש, משפחה חדשה, צריך רק ללחוץ על הכפתור.
  אנחנו נעשה את השאר..

 • צוות רפואי
 • לעבודה בסביבה אסתטית ונעימה דרושים\ות רופאים\ות, לטיפולי הסרת שיער בלייזר באמצעות מכשירים רפואיים.


קו"ח למייל: jobs@naturapil.com
או לפקס:1533-7378001.

מפת סניפים
מדוע נאטורפיל

מקצוענות - הצוות המטפל בנאטורפיל מורכב מרופאים/ות אחים/ות וכן מבעלי השכלה רפואית שאינה מוכרת בישראל, המיומנים לטיפולים בהסרת שיער.

חווית טיפול – נאטורפיל שמה דגש על מתן טיפול קליני איכותי לצד חווית טיפול נעימה ואנושית וכל עובדי הרשת מחויבים למטרה זו.

מכשור – נאטורפיל עושה שימוש בטכנולוגיית לייזר וג'ט אמינה ומוכחת בלבד המאושרת על ידי משרד הבריאות ועם תווי תקן מחמירים.

פריסה – לנאטורפיל 22 סניפים בפריסה ארצית מעוצבים ונוחים במיקומים נגישים, לרוב בקניונים ראשיים ובמרכזי הערים

מחויבות – נאטורפיל מאמינה שהלקוח זכאי לקבל את התוצאה הטובה ביותר ולכן כל לקוח מקבל התחייבות כתובה לטיפול במקצוענות קלינית ובמכשור הטוב ביותר.

פייסבוק