הסרת שיער בלייזר מחירים
שם

טלפון

נושא הפנייה

הודעה


פתרונות הסרת השיער הם רבים והם שונים אחד ממשנהו באיכות, ובמחיר.


בתקופה בה אנחנו מודדים כל מוצר לפי ערכו המספרי ופחות על פי ערכו האיכותי, נפוצים פתרונות של הסרת שיער זולים יותר המתפשרים בדרך כלל על המרכיב החשוב יותר. האיכות.
באופן תמוה, דווקא הסרת שיער בכלי הנפוץ ביותר, סכין גילוח, היא האופציה היקרה יותר. בתחשיב רב שנתי, גילוח בסכין עשוי לעלות יותר מסדרת טיפולים להסרת שיער במכשיר לייזר איכותי.
פשרה נוספת שמתרחשת בשנים האחרונות בתחום האסתטיקה היא על סוג המכשיר. המכשיר היעיל ביותר להסרת שיער הוא מכשיר הלייזר, אך עלותו היקרה דחפה יצרנים לייצר מכשירים זולים יותר על חשבון האיכות. מכשירים קוסמטיים כגון מכשירי אי פי אל (אינפרא) זולים משמעותית ממכשירי לייזר, עלות האחזקה זולה יותר, וכל אחד יכול להיות מטפל במכשיר זה.
טיפול במכשיר אי פי אל אמנם זול יותר, אבל יעילותו אינה משתווה ליעילותו של מכשיר לייזר עוצמתי שעלותו מן הסתם יקרה יותר ממכשיר אי פי אל. דבר נוסף המייקר את עלות הטיפול במכשיר לייזר רפואי הוא זהות הצוות המטפל במכשירי לייזר שמחויב להיות רפואי ועלותו גבוהה מצוות מטפל שאינו רפואי. לאחרונה אף החל שימוש במכשיר ביתי להסרת שיער שהוא בעצם אי פי אל בעוצמה נמוכה, שזו גרסה מוחלשת אף יותר ממכשירי ה אי פי אל במכונים. ולמרות מחירו הנמוך מאוד, ישנו הבדל קיצוני בין טיפול במכשיר לייזר רפואי על ידי צוות רפואי במכון מורשה לבין טיפול בבית עם מכשיר חלש. כמו כן עלותם של המנורות לטיפול במכשיר הביתי יקרות מאוד ולעתים בכדי להגיע לתוצאה סבירה יש לרכוש נורות נוספות בעלות נוספת, ולא ניתן לצפות במדויק את כמות הנורות הנדרשות לטיפול.

מחירים של סדרת טיפולים להסרת שיער בלייזר יכולים להשתנות באופן קיצוני. אך יש להשוות את העלות מול התועלת. סדרת טיפולים במכשיר חלש ולא ממוקד יחייבו לעתים את המטופל לרכוש יותר מסדרה אחת, או מספר מנורות למכשיר ביתי, וכך עלות הטיפולים עלולה לעלות יותר מעלות טיפולים של סדרה אחת קצרה ויעילה במכשיר לייזר.
ביקורים במכון הלייזר אמנם לא מחושבים בכסף, אבל אם יידרשו יותר טיפולים לאותה התוצאה יישא הלקוח בעלות ההגעה למכון, חניה, תחבורה, והדבר החשוב מכל. זמנו היקר של הלקוח.
בבחירה באופן הטיפול להסרת שיער חשוב לא להתפשר ולבחור בטוב ביותר. חשוב לאמוד נכון את העלויות הנוספות העלולות להתווסף להצעת המחיר בזמן קבלת התוצאה (שעלול לעתים להתארך שנים ארוכות, ואפילו ‘לכל החיים’) במספר הביקורים במכון (זמן הוא דבר יקר), בבטיחות הטיפול (טיפול על ידי צוות רפואי) ולא להתפשר על איכות. ובוודאי לא על הדבר החשוב ביותר.


יצירת קשרשם

טלפון

נושא הפנייה

הודעה


8844*


פייסבוק


נאטורפיל – מרכזים לרפואה אסתטית

אנחנו בנאטורפיל מקפידים על מתן שירות איכותי ומקצועי בכל תחומי העיסוק, מתייחסים באופן אישי לכל לקוח ומתאימים את הטיפול לקבלת תוצאה המיטבית. אחוזי ההצלחה ושבעת רצון של לקוחותינו הגבוהים ביותר.
הנכם מוזמנים לקבלת ייעוץ באחד הסניפים נאטורפיל, חייגו 8844*
נשמח לראותכם!

מאמרים

Copyright by BoldThemes 2016. All rights reserved.